Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Лагер на скоростите.
    GW Steed5

    Коментар


    • От: Terracan

      Е, не се знае кой точно лагер НО и аз гласувам за лагер, само че може би този на съеднителя. При мен този шум го има вече 20 000 км.и още чакам да видя колко още ще изтърпи ХАЙВАНЧЕТО.
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • От: Terracan

        При мен го имаше три години и доста километри.Чаках да свърши съйденител и тогава ремонт но така и не дочаках.Така се продаде Теракана .
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Terracan

          Много ме успокоявате! Аз си мислех за аксиален лагер. В ИНД казаха, че сигурно е съединител и маховик комплект. Цена около 3000 лв.

          Коментар


          • От: Terracan

            А, стига бе ! 3000 !!! Ела да ти дам моя Теракан за 5 000
            GW Steed5

            Коментар


            • От: Terracan

              lusan, нали не говориш за джипа от снимката, щото ...
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • От: Terracan

                Аз съм ги събрал за този от снимката.....

                Коментар


                • От: Terracan

                  Айде де, давай да го видим.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Не се назлъндисвайте толкова. Сигурно става дума са стоковия с десен волан.
                    Hyundai Terracan 2.9 CRDi '04 163h.p.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Е, това беше майтап. Колата не се продава.
                      GW Steed5

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Колеги,интересувам се от т.нар. "всесезонни" гуми. Някой ползвал ли е такива(каква марка и модел,колко сезона са ползвани и.....т.н....)?Какво му е мнението-как се държат в типично зимни условия(на сняг-отъпкан и не,на заледено..)?
                        Причината да питам тук е,че според мнения в специализирани издания,"всесезонните" гуми са добър избор,но при по-малки размери и по-леки( като тегло) автомобили. Тераканчето,определено не е в тези категории.
                        Досега винаги съм карал със "зимни" и "летни" гуми,като особено за зимата съм държал на качеството.Сега,Теракана е с оригиналните 16'' лети джанти,ама го купих и с коплект 15''. И ето сега дилемата-да купя добри "всесезонни" 16-ки , или да търся зимни гуми 15-ки? С 15-ките се губи от клиренса-малко,но по-добре да го има(някой пробвал ли е да компенсира загубата с "по-високи" 15-ки?).
                        "Всесезонните" няма да се ползват в типични "оф роуд" условия,наясно съм,че нямат шанс.Търся сигурност на пътя и удобство при ползване на автомобила.Знам,че добрата гума си има съответна цена.

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Човече, карай си както досега - зимни и летни. Ужасно много е коментирано - компромис не бива да се прави, а и няма как да сменяш според пътната ситуация.
                          Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Първоначално публикуван от hhris08 Преглед на мнение
                            Колеги,интересувам се от т.нар. "всесезонни" гуми. Някой ползвал ли е такива(каква марка и модел,колко сезона са ползвани и.....т.н....)?Какво му е мнението-как се държат в типично зимни условия(на сняг-отъпкан и не,на заледено..)?
                            Причината да питам тук е,че според мнения в специализирани издания,"всесезонните" гуми са добър избор,но при по-малки размери и по-леки( като тегло) автомобили. Тераканчето,определено не е в тези категории.
                            Досега винаги съм карал със "зимни" и "летни" гуми,като особено за зимата съм държал на качеството.Сега,Теракана е с оригиналните 16'' лети джанти,ама го купих и с коплект 15''. И ето сега дилемата-да купя добри "всесезонни" 16-ки , или да търся зимни гуми 15-ки? С 15-ките се губи от клиренса-малко,но по-добре да го има(някой пробвал ли е да компенсира загубата с "по-високи" 15-ки?).
                            "Всесезонните" няма да се ползват в типични "оф роуд" условия,наясно съм,че нямат шанс.Търся сигурност на пътя и удобство при ползване на автомобила.Знам,че добрата гума си има съответна цена.
                            Ако няма да излизаш от пътя продължавай както досега! Ако си решил да правиш лек оф-роуд бих ти препоръчал БФ Гуудрич АТ! Карам ги четвърта година, тази есен ще ги сменям (със същите)! На неутъпкан сняг са супер, на утъпкан по-лошо от зимните, но по-добре от летните! Компромис са, но добър компромис!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              31/10.5/15 май са по високи от 255/65/16
                              GW Steed5

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Благодаря,ако има още мнения-давайте ги.
                                Има още време до зимата и заради това се опитвам да намеря вариат. В сериозен "офф" няма да се набутвам(за там са необходими други гуми),но в Сливен повечето време през зимата се кара на отъпкан или заледен сняг.Коловозите са "бонус",ама често срещан. Като допълнителна екстра,често и без предварителна уговорка ми се налага да пътувам и по непочистени ПЪТИЩА ,със сериозна снежна покривка.Заради последното се разделих с "Ауди Б4 куатро"-клиренса беше проблем,иначе бе перфектно за зимата.
                                Ето заради това,не искам да губя от клиренса.През февруари карах с добра "АТ" гума("Континентал Крос Контак"),но на снежни и заледени коловози имах проблеми.При подобни условия РАВ 4 с всесезонни на "Вредщейн" и Оутлендър с такива на "Гудиар" бяха доста по-стабилни.
                                Заради това сега ми се върти малко странна идея-зимата да карам с 16'' лети джанти със зимни гуми,а за лятото да ползвам 15'' с нещо подходящо(тогава ще съжалявам за продадения "Континентал",ама ..). ИЛИ, да слагам добри всесезнонни на 16-ките?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X