Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    На колко атмосвери си карате гумите R16 255/65?

    Коментар


    • От: Terracan

      Колега,AIRBAG над сенника няма.Това просто е кратко разяснение за използването на двата намиращи се на таблото.

      Коментар


      • От: Terracan

        И аз потвърждавам че на сенниците няма възглавници.Гумите ги помпя 2 атмосфери.
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Terracan

          Не съм чувал за Бош, всички са Делфи. Няма възглавници, помпя 2 атмосфери.
          Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

          Коментар


          • От: Terracan

            Потвърждавам airbag над сенника няма.
            Гумите помпя на 2,1 - 2,2 атм.
            Малко по темата за обслужването. Филтри - маслен, въздушен и горивен под 100лв. Такламит за 20лв, голям с удобна дръжка и дълги тръбичка и маркуч.
            Гресирането на кардана е на 4 (четири) места! Изполвах грес на Mobil - 11лв, 400гр.. Невероятно как се отрази. Колата се обезшуми и при по-голямо ускорение набира много меко. Гресирайте на 5хил.км. и с добра грес.

            Коментар


            • От: Terracan

              Аз да се оплача! Загрява гада!!
              В задръстванията в София при температура над 32-33 градуса и включен климатик почва да вдига температурата! Като изключа климатика моментално пада до нормалната!! Имах изгорял вентилатор на радиатора - мислех, че е от него! Смених го, ама не би! Сега вярно по-бавно загрява, ама пак го прави! Досега не съм имал такъв проблем!
              П.С. Ако на някой му трябват някакви части за Теракан втора употреба - има два Теракана на части в Перник! Единия е автоматик!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • От: Terracan

                Skorpion_BG, имаш ли вътрешния радиатор за климатика, че моя се оказа спукан. Казвай цена и да мислим.
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • От: Terracan

                  Имам предвид изпарителя в купето. А относно гумите 2,3 атм.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                    Аз да се оплача! Загрява гада!!
                    В задръстванията в София при температура над 32-33 градуса и включен климатик почва да вдига температурата! Като изключа климатика моментално пада до нормалната!! Имах изгорял вентилатор на радиатора - мислех, че е от него! Смених го, ама не би! Сега вярно по-бавно загрява, ама пак го прави! Досега не съм имал такъв проблем!
                    П.С. Ако на някой му трябват някакви части за Теракан втора употреба - има два Теракана на части в Перник! Единия е автоматик!
                    Нека да ти проверят виското, моя заковава стрелката един милиметър под средната чертичка и не мърда. Също и капачката провери.
                    Желая ти успех.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      Аз да се оплача! Загрява гада!!
                      В задръстванията в София при температура над 32-33 градуса и включен климатик почва да вдига температурата! Като изключа климатика моментално пада до нормалната!! Имах изгорял вентилатор на радиатора - мислех, че е от него! Смених го, ама не би! Сега вярно по-бавно загрява, ама пак го прави! Досега не съм имал такъв проблем!
                      П.С. Ако на някой му трябват някакви части за Теракан втора употреба - има два Теракана на части в Перник! Единия е автоматик!
                      провери и водната помпа и по малко жероятно термостата, а и виш дали питата на тадиаторите не е задрустена с прахоляк, листа и други боклуци

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                        Skorpion_BG, имаш ли вътрешния радиатор за климатика, че моя се оказа спукан. Казвай цена и да мислим.
                        Хм, май не се изразих правилно!!
                        Тераканите не са мои, в автоморги са в Перник! Просто от там си купих вентилатора за радиатора! А като знам, че не се намират често такива машини на части написах тук! Довечера ще пусна и тел. на автоморгата! Намира се до завод Стомана! Автоморга "Виктория"!!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
                          Нека да ти проверят виското, моя заковава стрелката един милиметър под средната чертичка и не мърда. Също и капачката провери.
                          Желая ти успех.
                          Че те вентилаторите имат ли виско?!! Аз току що смених единия - мисля, че са с датчик! Работят си и двата!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Скорпион, нали не си ме забравил за тел.на моргата.
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                              Скорпион, нали не си ме забравил за тел.на моргата.
                              0885 011 985 - там е автоматик с кожен салон, климатроник и т.н.
                              0879 282 979 - тав е с ръчни скорости
                              е двата са 2.9
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                                Че те вентилаторите имат ли виско?!! Аз току що смених единия - мисля, че са с датчик! Работят си и двата!
                                Ел. вентилаторите са за радиатора на климатика а виското с перката охлажда водния радиатор. Ако ти е заминало виското ще загрява.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X