Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    zoro-1, за теча на маслото обяснението на продавача е кратко - "от семерингите е, за смяна са". Но тук един друг колега каза, че може и да е нещо много по-сериозно. Затова се отказах от този течащия и пак съм в чудене и търсене. В момента по сайтовете има около 20 обяви за Терракани, но всички много подозрителни. Може да съм развила и параноя вече. Направо съм се отчаяла, че ще намеря нещо, което става. Както и да е -оставам на фаза "търси се". Изказвам горещи благодарности на всички колеги във форума, които ми помагат със съвети и компетентна информация. Предварително се извинявам, ако досаждам на някой или ако задавам глупави въпроси. Но съм неподготвена за такива виртуозни мошеници, с които се сблъсквам. Досега колите, които сме имали са купувани все от приятели, а последната беше лизингова Тойота, върната на 2 години - всички са били "пушки"!

    Коментар


    • От: Terracan

      Първоначално публикуван от evalkanova Преглед на мнение
      zoro-1, за теча на маслото обяснението на продавача е кратко - "от семерингите е, за смяна са". Но тук един друг колега каза, че може и да е нещо много по-сериозно. Затова се отказах от този течащия и пак съм в чудене и търсене. В момента по сайтовете има около 20 обяви за Терракани, но всички много подозрителни. Може да съм развила и параноя вече. Направо съм се отчаяла, че ще намеря нещо, което става. Както и да е -оставам на фаза "търси се". Изказвам горещи благодарности на всички колеги във форума, които ми помагат със съвети и компетентна информация. Предварително се извинявам, ако досаждам на някой или ако задавам глупави въпроси. Но съм неподготвена за такива виртуозни мошеници, с които се сблъсквам. Досега колите, които сме имали са купувани все от приятели, а последната беше лизингова Тойота, върната на 2 години - всички са били "пушки"!
      Не разбрах какъв е бюджета? Не мислех да продавам моя, но знае ли човек?! )))
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • От: Terracan

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Не разбрах какъв е бюджета? Не мислех да продавам моя, но знае ли човек?! )))
        За 2005-та г. ще стигне бюджета ! Зависи дали ще е втора кола или единствена - този въпрос още не е окончателно решен, така, че готова съм за оферти и преговори!

        Коментар


        • От: Terracan

          Първоначално публикуван от evalkanova Преглед на мнение
          За 2005-та г. ще стигне бюджета ! Зависи дали ще е втора кола или единствена - този въпрос още не е окончателно решен, така, че готова съм за оферти и преговори!
          Ами то 2005 и 2005 може много да се различават!! ))))
          Нямаш право на лични съобщения още, ако искаш напиш тел.или да напиша подробности тук?!
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • От: Terracan

            И аз не мисля да продавам, но ако имаш интерес към ръчни скорости, може да пишеш. Аз поне имам и друг сериозен автомобил
            Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

            Коментар


            • От: Terracan

              Потвърждавам, че приемам оферти. Тъй като наистина не мога на "лични" - ето скайпа ми eli.dimitrova777 и поща evalkanova@abv.bg

              Коментар


              • От: Terracan

                Колеги, някой ще даде ли знак по двете предложения?

                Коментар


                • От: Terracan

                  Момчета, не карайте дамата да чака, ужким ще ги давате пък тук нито една оферта няма.
                  Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                  0882 52 00 52 - Жоро

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                    Момчета, не карайте дамата да чака, ужким ще ги давате пък тук нито една оферта няма.
                    E, дадохме!! ))))
                    יעבור
                    «И това ще мине»

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Пошегувах се. Моят засега не го продавам. Нищо, че е 2002г. Не се стърпях, понеже колегата Скорпион е един ревностните поддръжници на Теракан и се чудя с какво би го сменил Аз лично само за Тойота 4.2 Дизел Теракана бива, особено ако се грижиш за него и го глезиш
                      Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Първоначално публикуван от Илия Христов Преглед на мнение
                        Пошегувах се. Моят засега не го продавам. Нищо, че е 2002г. Не се стърпях, понеже колегата Скорпион е един ревностните поддръжници на Теракан и се чудя с какво би го сменил Аз лично само за Тойота 4.2 Дизел Теракана бива, особено ако се грижиш за него и го глезиш
                        Хъм, що ми четеш мислите?!! 80-ка, 4.2 дизел!! В процес на търсене!!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Еее, отивате в друго измерение. Въпреки всичко аз засега моето Тери - не си го давам, какво да се прави - легнало ми е на сърцето. Важното е че ако дамата вземе камиона на Скорпиона пак ще е в групата на Шаро.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            И аз моето не си го давам, не ми се слиза от него идеалния вариант е за всякакво пътуване. Много бяга.

                            Коментар


                            • От: помощ за покупка на употребявано жУотно

                              Със закъснение от около 1 месец,но чак сега стигнах до питането... .
                              От автокъща в Сливен има един Теракан,от 2-3 месеца.В "мобиле" и "карс" същия автомобил беше обявен и от още един търговец.За последните 2-3 седмици обявената цена в сайтовете е 9200лв. , но в автокъщата има друга цена-9900лв. При запитване,без пазарлък обявяват цена "9000лв". По колата има външни белези,които навеждат на мисли за по-сериозна екслпоатация-протрит праг на багажника,аналогични протривания на някой от вратите .Не съм сигурен и дали са наясно какво точно продават-обявен е двигател 2,9 , а на място казаха ,че е 140 к.с.?! Автомобила в автокъщата е с ръчни скорости. От около 1 седмица в Сливен се продава(като "явна" обява в "мобиле"-преди това беше в "VIP") и Теракан с автоматични скорости.
                              От
                              Първоначално публикуван от localghost Преглед на мнение
                              Здравейте,

                              Прочетох цялата тема и определено съм решил да си купувам Terracan. Досега карах Mitsubishi Lancer, но за моя най-голяма радост, от миналата година съм горд баща на две щерки, и багажникът меко казано не стига...
                              Но да се върна на темата - харесал съм едно жУотно в сливенска автокъща. Има ли някой колега от този регион, да й хвърли едно око? Не дават да я мъкна за преглед в София, където живеем... Ако ли пък се спра на нещо софийско (за жалост тук в момента се предлагат по-старички), също бих се радвал някой да хвърли едно око и да се почерпим после. Ще ми се да купя автоматик, за да може и жената лесно да го кара.. но може и да направя компромис. Знам, че си вкарвам главата в торбата, но това е факт по принцип с колите на старо.

                              Благодаря ви предварително за всякакви съвети и отзиви!

                              Коментар


                              • От: помощ за покупка на употребявано жУотно

                                Първоначално публикуван от hhris08 Преглед на мнение
                                .Не съм сигурен и дали са наясно какво точно продават-обявен е двигател 2,9 , а на място казаха ,че е 140 к.с.?!
                                От
                                Мисля, че такова "жувотно" няма! 2.9 двигателя е или 150 или 163 к.с., а има и 2.5 двигател от Галопер който е 105 к.с. (това на най-първите Теракани)! Има още и бензинов двигател, ама мноого рядко се среща в България!
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X