Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Благодаря ти .
    Аз за труд имам кой да ми го прави. Същите тампони съм поръчал и аз сега.
    Тръбват ми и биелетки обаче. Вземам сега и тях и пълен напред.

    Коментар


    • От: Terracan

      Части си купувайте от eBay има всичко и са на половин цена.
      Аз лично се свързах с един кореец и ми намира всичко оригинално на китайски цени.
      Теракана сега го произвеждат в Китай. Цената му на нов там е 16000 USD.

      Коментар


      • От: Terracan

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:6.0 КБ
ID:5193892
        Колеги, някой знае ли какво е това?
        Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

        Коментар


        • От: Terracan

          Здравейте колеги,
          Първо да честитя на gosho777 за новата придобивка. Със здраве и безаварийно да се радваш дълго време.
          Второ след доста време дойде и моя ред да се сдобия с Тери - 2004г., ръчка. Естествено има нужда от малко стягане, но да видим какво ще излезе.

          Първоначално публикуван от baza2005 Преглед на мнение
          .....
          P.P. Ако решите може да направим специялна тема както за Галопера (части и ремонт) ако модераторите позволят.
          Както се очертава ще е необходимо допълнение. Подкрепям идеята.

          Първоначално публикуван от kastro Преглед на мнение
          Части си купувайте от eBay има всичко и са на половин цена.
          Аз лично се свързах с един кореец и ми намира всичко оригинално на китайски цени.
          Теракана сега го произвеждат в Китай. Цената му на нов там е 16000 USD.
          kastro откъде си за да знаем, ако се наложи нещо с частите и дали не е малко рисково с такива поръчки. То не, че няма опасност и оттука, но все пак може да си търси правата човек, ако са от сервиз. Не се знае какво ще дойде.

          Първоначално публикуван от ilko75bg Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]229579[/ATTACH]
          Колеги, някой знае ли какво е това?
          Може ли по-голяма снимка и евентуално малко информация за тази част?

          Първоначално публикуван от lusan Преглед на мнение
          Абее, аз имам един добър за продаване! НО Е ДЕСЕН ВОЛАН !!!!!!!!!!!! Просто си купих един чисто нов и ми станаха два. ГАРАНТИРАМ ЗА КОЛАТА !!! Ако има интерес някой, на лични .
          Да се беше обадил по-рано. Аз писах преди време, можеше да опитаме нещо да стане.
          Понеже знам за едни мои познати, че се търси Теракан може да ми пишеш на лс, да обменим малко инфо.
          Честито и на теб за новия, откъде е?

          Коментар


          • От: Terracan

            Ами честито и на теб за зверчето.
            Безавариийно каране ти пожелавам.Ти тоя дето беше в Бургас ли взе. Че и аз мислех да го гледам ама си ме изпреварил явно.Честито!!!!!!!!

            Коментар


            • От: Terracan

              Честито на колегите и от мен, много безаварийно каране и откриване на нови места. Искам да попитам за какви пари ги взехте, ако не е тайна разбира се - питам за да си сверя часовника. Нека и аз да споделя моето мнение по въпроса за резервните части - аз ги взимам от ИНД, а пък го поправям сам или при моите доверени майстори.
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • От: Terracan

                А, ваЩе чупят ли се ?
                GW Steed5

                Коментар


                • От: Terracan

                  Благодаря на всички за пожеланията. Да, Терито беше в Бургас. Ходих преди време да го огледам и го закарах в сервиза на Хюндай в Бургас. След казаното от тях се реших, като направих бартер с доплащане. Цената му беше малко над 12к, няма какво да се крие имаше я обявата в нета.
                  Има да се ремонтира семеринг на заден диф. (18лв), че хвърля масло, тръбичката за обратното гориво (99лв), предни накладки, ангр. ремък и 3 ролки. Естествено двиг. масло и филтри. Не знам в какво състояние е горивния филтър. Поръчах си лоста за сваляне на рез. гума (25лв), че моя липсваше. Общо взето е това (за сега).
                  Имам инфо и за следните елементи:
                  фланец заден диф. - 137лв;
                  преден хебел - 202лв;
                  възд. филтър - 12лв;
                  предни дискове - 130лв ;
                  задни дискове - 80лв.
                  Всички цени са от Хюндай.
                  Ето и малко цени от други места:
                  ангр. ремък - 113лв
                  ангр. ролка - 60лв
                  семеринг заден диф. - 10лв
                  Ще имам скоро и цени за обтягаща и паразитна ролки, тъй като трябва да ги сменям.
                  Колкото до ремонта, за неща които не са наложителни от Хюндай може да се намерят и на други места. Лично ползвам услугите на Alex Devil, който ми обслужваше старата машина 4 години. И без да звучи като реклама препоръчвам го, защото е много съвестен и си разбира от работата.

                  lusan, какво имаш предвид? Не мога да кажа все още за Терито. Ползвал съм Терано, Хайлукс, Експлорер и Рейджър при това в доста натоварвания и близо по 100хил. км/годишно в БГ. Като цяло всеки си има предимства и недостатъци. Зависи от задкормилното устройство. Имах колеги, които потрошиха нови джипки за по-малко от година. Аз се радвам, че не съм имал такива моменти.

                  Добавям и малко инфо за продължението на Теракана http://www.hyundai-forums.com/t34878...-are-lucky.htm
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от SenSi; 21-07-10, 18:50.

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Ами за парите не искам да е все едно се хваля ама 10000 ми е цената +250 такси.
                    Но го взех от чужденци които си тръгват от БГ и бързаха.
                    Смених биелетки 45 лв и щанги кормилно у-ние 85 х 2 че се леви и десни.
                    Това е засега. Да се стягяме за море..

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      lightingbird, изглежда много добре . Искам да те попитам DVD-то с колата ли го взе или го слага допълнително.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                        lightingbird, изглежда много добре . Искам да те попитам DVD-то с колата ли го взе или го слага допълнително.
                        Ама то туй не е неговия!
                        Туй е китайския Теракан!
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          lightingbird, браво изглежда страхотно. Искам да попитам DVD-то с колата ли го взе или го постави допълнително. Ако си го слагал ти дай малко инфо.
                          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                          0882 52 00 52 - Жоро

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Първоначално публикуван от lightingbird Преглед на мнение
                            Благодаря на всички за пожеланията. Да, Терито беше в Бургас. Ходих преди време да го огледам и го закарах в сервиза на Хюндай в Бургас. След казаното от тях се реших, като направих бартер с доплащане. Цената му беше малко над 12к, няма какво да се крие имаше я обявата в нета.
                            Има да се ремонтира семеринг на заден диф. (18лв), че хвърля масло, тръбичката за обратното гориво (99лв), предни накладки, ангр. ремък и 3 ролки. Естествено двиг. масло и филтри. Не знам в какво състояние е горивния филтър. Поръчах си лоста за сваляне на рез. гума (25лв), че моя липсваше. Общо взето е това (за сега).
                            Имам инфо и за следните елементи:
                            фланец заден диф. - 137лв;
                            преден хебел - 202лв;
                            възд. филтър - 12лв;
                            предни дискове - 130лв ;
                            задни дискове - 80лв.
                            Всички цени са от Хюндай.
                            Ето и малко цени от други места:
                            ангр. ремък - 113лв
                            ангр. ролка - 60лв
                            семеринг заден диф. - 10лв
                            Ще имам скоро и цени за обтягаща и паразитна ролки, тъй като трябва да ги сменям.
                            Колкото до ремонта, за неща които не са наложителни от Хюндай може да се намерят и на други места. Лично ползвам услугите на Alex Devil, който ми обслужваше старата машина 4 години. И без да звучи като реклама препоръчвам го, защото е много съвестен и си разбира от работата.

                            lusan, какво имаш предвид? Не мога да кажа все още за Терито. Ползвал съм Терано, Хайлукс, Експлорер и Рейджър при това в доста натоварвания и близо по 100хил. км/годишно в БГ. Като цяло всеки си има предимства и недостатъци. Зависи от задкормилното устройство. Имах колеги, които потрошиха нови джипки за по-малко от година. Аз се радвам, че не съм имал такива моменти.

                            Добавям и малко инфо за продължението на Теракана http://www.hyundai-forums.com/t34878...-are-lucky.htm
                            Нищо Колега, опит за майтап
                            GW Steed5

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Здравейте,
                              Както отбелязва Skorpion_BG снимките и линка са за Терито в Китай. Просто се въодушевих от поста на kastro и реших да видя какво ще излезе.
                              По-нататък ще кача някоя снимка на моя. В момента е в сервиза и няма как.
                              Относно DVD системи мислил съм за варианти, но още проучвам, нямам конкретен избор. Въпросния Alex, майстора за който писах си поръча от e-bay комплект за неговата кола и си монтира на подглавниците 2 броя, за децата да се занимават, а сега може да е сложил и централен монитор на тавана. Ще го питам като си взема машината.
                              М/у другото май е добре да се направи отделна тема за части и тунинг?
                              lusan, приема се.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Здравейте отново. Има ли някой инфо за оценка по шваке?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X