Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лифт на теракан по руски...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Сложих! Явно иска да го вдигам още за да изправи гумите.

    Коментар


    • #32
      Все пак направих джипа в някакъв трети вариант за мен лично добър. Махнах подложките на шарнира с което вече няма проблем със спирачния маркуч. Махнах подложката на носача за страничния наклон, и се оправи сходимоста. Остана с неговите си биалетки. Махнах ударните тампони отдолу на горния носач. Сложих по-дългите амортисьори. При добавени три оборота на торсиона спрямо заводския реглаж джипа отпред е по-висок с 2см спрямо отзад(по-висок при вече повдигната задница!). Хода на окачването не е много, но няма да се кара офроуд така или иначе. С това смятам съм го приключил. Вози адекватно, позволява отпускане на торсиона което ще направи предницата още по-мека. Махна се всякакъв помен от вдървяване заради постоянно достигнато ниво на опъване на горните носачи. Вече е нормален и определено мисля джип отвсякъде.

      Успех! Ако на някого затрябвам да пише пита, не влизам много често, но ще върна отговор при възможност.

      Коментар


      • #33
        Днес предните биалетки от хюндай Н1 бяха сменени със завидските на теракана - причината :
        Стабилизиращата щанга при отпускане надолу се удеря във външният кормилен накрайник.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:0-02-05-2b7d2ee3ec68b7d213a13df45c76def0cad2b6beb77ac1e781d2a70305a21381_f73775e7.jpg
Прегледи:419
Размер:207.8 КБ
ID:6624427
        Сега след като е сменена няма хлопане като пада надолу гумата. Иначе си оставам с подложките и няма други драми за сега.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X