Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли автоматичен смукач Галопера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Има ли автоматичен смукач Галопера?

    [QUOTE=Attila;2403632]Здравей колега ,гледам перката на виското ти е започнала да се пука в основата между витлата.Гледайте ги тези работи ,че радиатора струва повече от нея.Забелязвам на повече Галоперчета са пукнати.[/Q


    Аз така сменявах радиатор беше се забила в радиатора

    Коментар


    • #32
      От: Има ли автоматичен смукач Галопера?

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Толкова са и при мен! Обърни внимание на това на студено и на топло как е разгънато !

      [ATTACH=CONFIG]672770[/ATTACH]
      Ok.значи това е джаджата.Имам и едно питане за едно лостче което се намира под седалките на втория ред-; WATER VALVE' (воден кран) и се чудя за какво е и в какво положение да го оставя -затворено или отворено.БЛАГОДАРЯ.

      Коментар


      • #33
        От: Има ли автоматичен смукач Галопера?

        Моето е късо и нямам такива джаджи,вероятно радиатора за парното отзад .Маркучи на кулера не съм сменял,сменях един маркуч зад гнп-то и главата,спука се при едно продължително и стръмно катерене ,затова разглобявах да го сменя,покрай него измих и кулера с обезмаслител,що чернилка излезе,има тема в раздела ама снимките ги няма заради оня сайт който го продадоха !А на кой перката се пука !
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #34
          От: Има ли автоматичен смукач Галопера?

          Даа тъпият сайт ни изяде доста снимки!
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • #35
            От: Има ли автоматичен смукач Галопера?

            Ако разрешите ето и моите 5ст. по темата.Подробно описание на ГНП-то ще намерите в руския форум:www.galloper.ru.
            Отваряте: техн.раздел-дизел-изучаем регулировка ТНВД... и сте вие.Нужна ви е само регистрация и знание на руски
            Успех.
            +359 889 301 623 Явор
            Suzuki Grand Vitara 2,0л.2007

            Коментар


            • #36
              От: До: имали автоматичен смукач Галопера

              Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
              Аз на моя такива неща не съм забелязъл.

              Имам обаче отляво едно зелено копче и като го натисна нещо изшляпва...все едно някаква клапа се отваря за секунда и изпуска нещо.
              Утре ще метна снимка.
              твоят явно впръсква етер за лесен старт
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #37
                От: Има ли автоматичен смукач Галопера?

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Моето е късо и нямам такива джаджи,вероятно радиатора за парното отзад .Маркучи на кулера не съм сменял,сменях един маркуч зад гнп-то и главата,спука се при едно продължително и стръмно катерене ,затова разглобявах да го сменя,покрай него измих и кулера с обезмаслител,що чернилка излезе,има тема в раздела ама снимките ги няма заради оня сайт който го продадоха !А на кой перката се пука !
                Че то и отзад ли има радиатор за парно ?.Ако е така значи вече няма вода в радиатора, защото лосчето беше в положение отворено.И все пак няма ли някои с дълга база да сподели за това ЛОСЧЕ и как се ползва.БЛАГОДАРЯ

                Коментар


                • #38
                  От: Има ли автоматичен смукач Галопера?

                  Имам дълга база -лоста под задната седалка е кран за радиатора/под задната седалка-демек задно парно/ .Лятото спираш да не топли в купето,зимата отваряш.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Има ли автоматичен смукач Галопера?

                    За това говоря.На мен поне и на други почват да се пукат там.Ако на снимката е друго сори не съм видял.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #40
                      От: Има ли автоматичен смукач Галопера?

                      Първоначално публикуван от Attila Преглед на мнение
                      Имам дълга база -лоста под задната седалка е кран за радиатора/под задната седалка-демек задно парно/ .Лятото спираш да не топли в купето,зимата отваряш.
                      Благодаря колега

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X