Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Галопер: Части и ремонти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Галопер: Части и ремонти

    До "stalleff", колега и аз имам проблем с кобилиците, бих искал ако може да се чуем. Ето моя номер - 0878720719.

    Коментар


    • От: Галопер: Части и ремонти

      Първоначално публикуван от stalleff Преглед на мнение
      В понеделник ще опитам със нова заварка,но се съмнявам че вече има някакво измятане и не ляга добре на гарнитурата
      Ако няма някакво оребрение от страната на гарнитурата пускаш я на фрезата няколко десети и си готов !Даже след заварката е желателно,скоро заварявах едни смукателни колектори от алуминий и се изметнаха толкова че се виждаше с просто око !
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Галопер: Части и ремонти

        Колеги дайте някаква идея как да се подобри дебита на вентилацията. На трета степен ми е малко шумно, а на втора не духа достатъчно. Разбрах че няма филтър за купето, врях се зад акумулатора и не мога да намеря как да почистя входа на въздухопроводите. Може би от купето има начин, но не ми се сваля табло, ако някой се е сблъсквал с проблема моля за помощ.

        Коментар


        • От: Галопер: Части и ремонти

          Също така днес се разкарвам цял ден по магазини за подгряващи свещи. Първо взех denso парт номер DG-198 за около 18лв броя, от вносител с убежденията че това са свещите по каталог. Да ама са по дълги с около 20мм. От Хюндай Пловдив ми казаха че предлагат НЖК - 45лв. броя и те били по дълги от оригиналните . Не ми се рискуваше с денсото и взех искра някакви Словенски те по размер бяха горе долу еднакви , но им липсваше горе конуса за уплътнение. Върнах и тях. Кажете какви ползвате вие че в чудо се видях. Благодарности предварително.

          Коментар


          • От: Галопер: Части и ремонти

            За свещите незнам ,ама вентилатора се сваля под жапката и въздуховодите са твои !
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Галопер: Части и ремонти

              Първоначално публикуван от indri72 Преглед на мнение
              Също така днес се разкарвам цял ден по магазини за подгряващи свещи. Първо взех denso парт номер DG-198 за около 18лв броя, от вносител с убежденията че това са свещите по каталог. Да ама са по дълги с около 20мм. От Хюндай Пловдив ми казаха че предлагат НЖК - 45лв. броя и те били по дълги от оригиналните . Не ми се рискуваше с денсото и взех искра някакви Словенски те по размер бяха горе долу еднакви , но им липсваше горе конуса за уплътнение. Върнах и тях. Кажете какви ползвате вие че в чудо се видях. Благодарности предварително.
              Цяла тема има, ама кой да чете.
              Аз съм доволен от моите като за втора зима - продължавам да нямам абсолютно никакви грижи с паленето.
              Galloper II Exceed, 2001, 2.5 TDI, къса база

              Коментар


              • От: Галопер: Части и ремонти

                Мерси колеги. Темите съм ги изчел всички по няколко пъти даже и за мицубиши, но както и да е оправих се със свещите.Взех италиански голден нещо си по 13лв и сега е кибрит. Захващам се с въздухопроводите.

                Коментар


                • От: До: Галопер: Части и ремонти

                  колеги,доста са ми изгнили задните калници/под пласмасовите раздувки/ някаква идея откъде и колко ще струват да се купят или да се кърпи/Галопер дълга база,2,5тди,98г/а също и за добър майстор за този ремонт-предложете???

                  Коментар


                  • От: Галопер: Части и ремонти

                    Ти не го ли взе преди няколко дни тоя галопер,ако говориш за веждите е нищо работа....правят се без проблем,както и се сменят без проблем !За цена незнам,правя си сам тея неща,макар че галопера ми е много далеч от ръждата.....!
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Галопер: Части и ремонти

                      Сори за спама ама Ронин-е ти си ама много далеч от ръжди по твоя, поне така съдя от снимките.
                      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                      0882 52 00 52 - Жоро

                      Коментар


                      • От: Галопер: Части и ремонти

                        Голяма беля.......... Глава , гарнитури , съединител к-кт , забни колелета, абе от колата под предният капак в момента има едно трупче с 4 дупки съдба........
                        Mitsubishi Pajero 3.2 DiD

                        Коментар


                        • От: Галопер: Части и ремонти

                          Axion,гледай на тези неща като консуматив...!
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Галопер: Части и ремонти

                            хаиде и трупчето с 4-те дупки вече е вън от кашона............... останаха само фаровете
                            ронин така гледам............. вече
                            и блока отиде на шлаиф има язви покрай ризите на 1-ви и 4-ти.
                            Случих на кола лъскава отвън и кофти откъм моторетка......... късмет, ще се шлаифа всичко само дето незнам дали ще може да се намери после гарнитура с такава дебелина да покрие разликата, или ще търкам и буталата малко ми е "Х" положението ама то ще си покаже след шлаиф.......

                            добре ги маскират автокъщите браво , вървеше като луда не пуши не губи нищо ( освен нафта )и изведнъж БЕЛЯ
                            Mitsubishi Pajero 3.2 DiD

                            Коментар


                            • От: Галопер: Части и ремонти

                              Щом е лъскава и няма проблеми по купето и рамата,всичко друго се прави и е оправдано така че не се коси ,за добро е...!Аз съм във Варна от около месец и половина,срещам доста галопери тука повечето дълги....!
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Галопер: Части и ремонти

                                е супер .......
                                ако имаш свободно време може да се налеем с разни бири и малки рибета , хем да обменим опит в Галопарските неща

                                а блока ще се наслоява прахово ( каквото и да значи ) няма да се шлаифа - това беше заключението.
                                Mitsubishi Pajero 3.2 DiD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X