Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пролетна среща Хонда 4х4 Light :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Пролетна среща Хонда 4х4 Light

    привет и от мен!
    очевидно е,че покрай ежедневните проблеми (смяна на правителство или избор на кмет ) ще е доста трудно да се организираме да се съберем изведнъж всички заедно,па макар и всички оферти на колегата pavle-благодарско на човека, вече втора година прави опит.
    може би ще е по-лесно първо да се опитаме да направим регионални срещи и след това да се организираме за национална такава.
    не че сме много важни от големите градове, но мисля че е по-осъществимо.
    пък и мисля ,че на всеки би му правило приятен гъдел,ако срещне колега с подобен автомобил и се поздравят. както правим моторджиите.
    поне при мен е така.
    C-RV= CHROM -VANADIUM BY HONDA

    Коментар


    • #62
      От: Пролетна среща Хонда 4х4 Light

      Еми като не можем да се организираме,Павле вчера и завчера беше на Националната среща Хонда на писта "Дракон" Калояново-пловдивско!Браво на интусиазма на хораха.Имаше коли от Цяла България!Бяха към 150 коли,E CR-V -тата бяха по -малко от 10,ама пак е нещо.Хората тръгнаха в колона от гр.Хисар.Снима ги лутящо крило -моторен делтапланер,бял.Красиво беше!Само дето ми се щеше тази колона да е само от CR-V -представяти ли си гледката,50-100 все еднакви автомобила-Е-е-е това ще е колона,ама нъц. Тази си беше обикновена колона,само стикирите говореха за нещо си,а друго ще е....Поздрави на всички!Смятам темата да се заключи вече или да се премести от мода в общи!
      имах и Toyota Rav 4 2006g.
      Mitsubishi Lancer 2008g.
      Honda CR-V 1998г.
      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

      Коментар


      • #63
        От: Пролетна среща Хонда 4х4 Light

        Другаря Коцев, защо сте с ловна пушка???? Аззз сеее движаааа с ловнааа пушкааааа, щото вчера..... краи Калояново......, се появиа-а големи хишни птици, появииа са делтапланери, шест пътии гърмееме с Павле до де пуснат човекоооо....
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X