Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Вчера правих оглед на дъното на купето и на окачването.Причината беше че предната вечер при изпреварване в лека мъгла на пътя от ляво се яви доста голямо препятствие , през което преминах с 90 км.Нямах време за реакция ,като спиране и маневра за заобикаляне. По следите оставени по купето съдя че е било парче гума от камион.Но при огледа открих нещо друго за което имам въпрос.Зад големия тампон на предния долен носач, под мястото на водача има две планки които ги няма от другата страна.Също и над самия тампон има планка с уши ,които от другата страна няма.
    Въпроса ми е : На някои правило ли му е впечатление тази разлика и само при мен ли е така ?
    Качвам и снимки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:шаси 1.jpg
Прегледи:1
Размер:140.7 КБ
ID:5735519Натиснете снимката за да я уголемите

Име:под водача.jpg
Прегледи:1
Размер:190.1 КБ
ID:5735520Натиснете снимката за да я уголемите

Име:под пътника.jpg
Прегледи:1
Размер:160.5 КБ
ID:5735521
    CR-V 2.0i RVSi 147PS

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Най-накрая след 2години мръзнене се пристраших да сменя радиаторчето на парното.Сега вече се радвам на топло пътуване.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161204_143438.jpg
Прегледи:1
Размер:105.4 КБ
ID:5736371Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20161204_143446.jpg
Прегледи:1
Размер:111.1 КБ
ID:5736372
      Honda CR-V B20Z1

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Първоначално публикуван от gecata1059 Преглед на мнение
        Вчера правих оглед на дъното на купето и на окачването.Причината беше че предната вечер при изпреварване в лека мъгла на пътя от ляво се яви доста голямо препятствие , през което преминах с 90 км.Нямах време за реакция ,като спиране и маневра за заобикаляне. По следите оставени по купето съдя че е било парче гума от камион.Но при огледа открих нещо друго за което имам въпрос.Зад големия тампон на предния долен носач, под мястото на водача има две планки които ги няма от другата страна.Също и над самия тампон има планка с уши ,които от другата страна няма.
        Въпроса ми е : На някои правило ли му е впечатление тази разлика и само при мен ли е така ?
        Качвам и снимки.[ATTACH=CONFIG]892121[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]892122[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]892123[/ATTACH]

        И при мен е тъка. Интересно защо? Мислех си, че просто някой ги е свалял тези разпорки и не ги е върнал от едната страна

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Здравейте,

          Смних си часовника с по функционален 5-6лв от китайците.
          Датчика за термометъра го сложих между пасажерската врата и купето.
          Honda CR-V B20Z 2001

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
            Здравейте,

            Смних си часовника с по функционален 5-6лв от китайците.
            Датчика за термометъра го сложих между пасажерската врата и купето.
            Нямаш ли някоя снимка на това китайско "чудо" преди да го монтираш?
            Honda CR-V B20Z1

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Първоначално публикуван от lamercheto Преглед на мнение
              И при мен е тъка. Интересно защо? Мислех си, че просто някой ги е свалял тези разпорки и не ги е върнал от едната страна
              Значи не са откраднали само моите .
              CR-V 2.0i RVSi 147PS

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Много добре се е получил часовника. Браво !!! Ако може сподели от къде го взе това "китайче"

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Здравейте,

                  http:// http://m.ebay.com/itm/0-28-Green-LED-3-in-1-Digital-Probe-thermometer-temp-Car-Clock-Time-Voltmeter-/321582691349?hash=item4adfd27415%3Ag%3AoEcAAOSw1-RUYtiJ&_trkparms=pageci%253Aae52fa93-c475-11e6-a571-005056a01e2c%257Cparentrq%253A0d9becbc1590a6a8e7da288effd4866f%257Ciid%253A11

                  ама вече не е на промоция.
                  Поздрави.
                  Honda CR-V B20Z 2001

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Здравейте,
                    купих си кутия за багаж за покрива 370l. 350лв нова, гредите си ги бях взел от lidl.
                    Пздрави.
                    Honda CR-V B20Z 2001

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Здравейте и за много години. Преди нова година смених акумулатора.Стария ме предаде след 3г.и 8м. служба.Не можахме да празнуваме 4 рожден ден . Вчера и днес сменявах предни пружини.Във вторник сутринта на път за работа, нещо изпука и предницата клекна на ляво.Пружината беше се свлякла надолу по амортисьора.Като свалих амортисьора установих, че пружината е счупена отдолу където ляга на носача и старо счупване в горната част.Отгоре счупването беше в началото на навивката, след плоския участък.При сваляне на другия амортисьор същата работа.Старо счупване горе високо и липсващо парче където ляга на амортисьора.
                      Сигурно доста време съм карал с счупени пружини.Но не съм усетил някакво голямо чукане или друг шум ,които да ме накара да правя проверка на пружините.
                      CR-V 2.0i RVSi 147PS

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Здравейте,

                        Преди няколко дена смених преден десен шарнир заради една дупка и долна помпа на съеденител, че и беше дошло времето.

                        Поздрави.
                        Honda CR-V B20Z 2001

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Първоначално публикуван от NEKTAR Преглед на мнение
                          Здравейте,

                          Преди няколко дена смених преден десен шарнир заради една дупка и долна помпа на съеденител, че и беше дошло времето.

                          Поздрави.
                          Само с това ли се размина? Я кажи какъв шарнир сложи ,че и на мен ми предстои?
                          KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Преди 1000 км смених 2 шарнира- Марка Ямато 24 лв. броя

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Здраевйте,

                              Незнам каква марка е, в сервиза на братовчеда я правя и той си знае кои стават и кои не. И да оределено се разминах с много малко, темата за спам съм сложил и снимка http://www.offroad-bulgaria.com/show...25#post3102825 след дупката всичко се беше откачило.
                              Honda CR-V B20Z 2001

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Направих си Izofix захващане за седалката на малката.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170212_164250.jpg
Прегледи:1
Размер:134.0 КБ
ID:5743379
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170212_165434.jpg
Прегледи:1
Размер:146.9 КБ
ID:5743380

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X