Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Здравейте,
    Смяна на филтрите на ГИ-то и упдейт на софтуера на ГИ-то.
    Honda CR-V B20Z 2001

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Аз пък нищо не праим въпреки че има кво, антифриза би трябвало да сменя маи, вече е на 4 г. ама си викам ще карам по спомен на 5г ще е. Ангренажа завалията е само на 30-40х.км и на 6 години, ама е Хонда и изглежда като нов та ич не ми се сменя и тои, викам да потъркаля още година две пък после ако не съм я продал тогава Бензинов филтър съм купил от 2 години и така си седи и чака ред
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Вчера, най-накрая смених шарнирния болт /голяма сага се оказа намирането, на нещо по-качествено като марка / обаче сега всичко е ОК .
        Тази седмица остава да направя реглаж, но още се чудя къде?
        / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
          Водих я в Хонда Мейн Дилър, понеже ме викнаха (recall на произведните през '03-'04-а г.) за проверка на пътническия еърбаг, ключа за фаровете и ключетата за ел.стъклата. Междувременно са прегледали цялата кола, както се прави ГТП, и си предложиха услугите за отстраняване на няколко дреболийки. Най-любезно им отказах, предвид цените за части и работа при тях. Дадоха ми списък с цени да си помисля
          Ам,как та намериха,бре?или просто автомобила е бил закупуван от там и въпреки,че е изтекла гаранция,маранция те пак си го поддържат.Любопитно ми е?Не мисля,че не можеш да избереш къде да и направиш профилактика,дай малко инфо да сравним с BG?
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Не не,не става въпрос за профилактика. Извикаха ме за това
            http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=95180
            и между другото искаха да изкарат некой лев, като ми отстранят и другите проблеми, извън кампанията. Тя кампанията тече вече втора година, ама моята кола е била спряна от движение, и щом я купих и пуснах в движение веднага ме намериха.
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Пак нищо не съм правил....освен дреболийки,накладки и масло
              Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
              Disco 1 бекъп
              Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Направих, реглаж на предница и задница. Всичко е в норми, с изключение на леко разтворените задни колела.
                Надявам се другата седмица, да направя подложки и да ги сложа отзад, за да ги посъбера малко.
                Също така ,освежих малко спирачната течност,само на предните колела, че не ми стигна за задните.Особено от предно дясно, излезе доста мътна и гадна течност.Забелязах и доста положителна промяна в спирането.Другата седмица ще направя процедура и на задните.
                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Здравейте,
                  Реглаж клапани, бяха се по-отпуснали малко.
                  Honda CR-V B20Z 2001

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Първоначално публикуван от martost1 Преглед на мнение
                    Ако може повече инфо за тази морга (къде се намира), може и аз да си харесам нещо.
                    За 4 броя гумени уплътнения на стъклата (от външната страна на вратите) тоя пич ми иска 120лв.. Да знаете други морги, за CRV части?

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Смених клемореда на патрона за запалване. В БГ ми искаха 91 лева. От Полша си го поръчах за 23 долара + 5 долара доставка.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Това не следва ли да ти го сменят без пари в Бултрако? В смисъл по сервизен път, подлежи на привикване в сервиза и т.н. и т.н.?
                        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Първоначално публикуван от cocoride Преглед на мнение
                          За 4 броя гумени уплътнения на стъклата (от външната страна на вратите) тоя пич ми иска 120лв.. Да знаете други морги, за CRV части?
                          Тоя да не е пил газ, търси морги извън София и големите градове, щото там не познават парите, аз гледам обяви и се обаждам на по забутани места, няма да ви казвам за кви фрапиращи разлики става дума. Примерно за кората на тава на яриса ми искаха 180 лева, а я взех за 40 от друго място щото моята беше малко мърлява та я смених цялата. За задна кора в багажника пак на Яриса ми искаха в софия и региона, (като казвам региона имам предвид Дупница) 120 лева ненормалници, същата кора в стара загора 80 лева, а в габрово 60, дали я купих от София
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Първоначално публикуван от cocoride Преглед на мнение
                            За 4 броя гумени уплътнения на стъклата (от външната страна на вратите) тоя пич ми иска 120лв.. Да знаете други морги, за CRV части?
                            Цените на нещата, за които съм го питал, или купил от него, за мен са били нормални.
                            Давам пример : за втора генерация, взех 2-те предни декоративни лайсни (вежди на калниците) в перфектно състояние, заедно с всичките щипки,за 50 лв. като за тази цена, в Бултрако можех да взема само щипките.
                            За лайсните, предполагам се сещаш колко струват.
                            Цяла оборудвана перфектна врата, ми я дава за 120 лв., предна броня за 130 лв. и така нататък.
                            Естествено ако е без пари, или по-евтино, е още по-добре, но всеки си преценява.
                            / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              От вчера съм с газов инжекцион agis без обд.за сега върви много добре.за разход не мога да кажа още.
                              Honda CR-V B20Z1

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Първоначално публикуван от emicha1
                                Естествено ако е без пари, или по-евтино, е още по-добре, но всеки си преценява.
                                Много е относително това с цените, но тъй наречените специализирани морги направо се оливат. В тази морга и Варненската, която я има и в Хонда форума никога повече няма да си направя труда да звъня! Безумни цени за неща, които се намират на пъти по-ниски цени стига да ти се рови и звъни по обяви!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X