Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

    След един проведен разговор, днес сутринта ми хрумна идея. А тя е: Когато имаш свободно време, повърти се около Ясен. Даже може и цял ден да стоиш около него.
    : -))) Хи-хи. Може и да се получи.

    Коментар


    • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Хихи! Старата любов, ръждата.
      Той ми е първата любов, след учебната кола се качих на него

      Първоначално публикуван от Румбата Преглед на мнение
      След един проведен разговор, днес сутринта ми хрумна идея. А тя е: Когато имаш свободно време, повърти се около Ясен. Даже може и цял ден да стоиш около него.
      : -))) Хи-хи. Може и да се получи.
      хм след един час ще го видя, ама какво ли имаш предвид - незнам
      А Ясен ме подмина пред КАТ миналата неделя, ама той не обръща внимание на мацки с фиати, а не с ферози

      Коментар


      • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

        Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
        ..
        А Ясен ме подмина пред КАТ миналата неделя, ама той не обръща внимание на мацки с фиати, а не с ферози
        Видял те е той, ама като летящата му чиния няма да може да тръгне после, как да спре
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

          Ако моето е летяща чиния, ти вчера с какво пътуваше?

          Мърляна може и да се обажда, като ме види - аз като карам Ужаската повече внимавам да не направя от някой Фиат полско фиатче.

          Коментар


          • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Ако моето е летяща чиния, ти вчера с какво пътуваше?

            Мърляна може и да се обажда, като ме види - аз като карам Ужаската повече внимавам да не направя от някой Фиат полско фиатче.
            Как ще ти се обади, като радиовълните не могат да настигнат ужаската))
            Аз как пътувах вчера не се гордея ама хич... Показателно е това че от Варна до София Мастурбишито даде разход 18/100. Обикновено не прави така... 5 часа със зареждането...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

              Абе, радиовълни. Забравих аз, че на повечето Фиати бибитката не работи. Иначе това имах предвид.

              Коментар


              • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                KoУеги, да не повярвате ама тоя фиат е още цял и не слизам от него. Лошото е че всеки къс патрул, и тойоти и к'во ли още не ми събират погледите. Липсва ми. Искам си трактор. Надявам се скоро да се метна пак на нещо, което не се кара легнал и едвам да стигам педалите. (Космически кораб, Ясен ще ме учи как се управлява хахаха)

                Коментар


                • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                  Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                  (Космически кораб, Ясен ще ме учи как се управлява хахаха)
                  Аа, Димо е твоя човек. Той е управлявал. И други работи е правил.

                  Коментар


                  • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Аа, Димо е твоя човек. Той е управлявал. И други работи е правил.
                    А пък Крум (регулатора) ще ти обясни какво се прави с педалите, дето не ги стигаш...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                      Здравейте всички!!!
                      Покрай тия бури и цунамита вятъра ме отвя от Витаркаджиите и цопнах в блатото наречено ,,Фероза" и като нов собственик се хванах да сменя някои поостарели нещица в предния кош (не че има заден де ) и под него.И като нямам никакво инфо и картинки на хартийка се наложи да прочета форума за да добия представа какво съм си купил и кое как се ремонтира.
                      Вече от 20-тина дена мойта Фифа е на терлици ( събирам парички да и купя ботушета и отиваме да цопкаме в калта ).Благодарско на всички ... помогнахте ми много, но в много от темите се засяга сравнението между марки автомобили та и аз да попитам - някой да има две джипчета от една марка и с едното да не е могъл да мине място от където с другия е минал безпроблемно?
                      Джиповете са Витара като две капки вода пипнати от мойта ръка с разлика че моя има-ше доста ружда и мирише на ароматизатор а другия на скъп парфюм . Другото ми учудване беше че Даихацу било Тайота ... да-да!!! Освен чистачките друго нищо не пасна ( това го знам от каталозите по магазините ... някои от продавачите бяха на мнение че тoйотските може и да станат... да ама не ) Не отричам че има обединение на двете фирми и купуване на контролния пакет ама хората не са последвали примера на Волво,Рено и Дачия.
                      И ако може и аз да помогна по въпросните педали и стигането им : взима се гаечен ключ ... 36-42 е за предпочитане или щанга ... и с рязко хоризонтално движение на ръката се хвърля по педала като целта е да го улучиш от първия път .При успех хващате педала и го закарвате на полето където включвате 4х4 ,стремите се да карате на ниска предавка ( така удължаваде тръпката от достигането ) и държите педала пред очертанията на бронята. Така описаното продължава докато същият хвърли гарнитура и омеша антифриза и маслото.Не след дълго ще го загубите от поглед и ще се появи на огледалото за задно виждане.При това положение педала не само че е стигнат но и разминат.
                      В другия случаи ( за marlqnda става реч ) педалите се тунинговат с дървени трупчета с височина колкото е недостига

                      ПП: Нямам кирилица на компа и за целта ползвах АБВ пощата за преводачка от латиница за което моля да ме изСвините за правописа
                      >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                      Защото така ми харесва...
                      Телефон: НЯМАМ
                      Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                      Коментар


                      • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                        Когато става въпрос за прилики и части от Тойота се визира моделът Роки. Доста неща са еднакви., не целите компоненти а части от тях.
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          Когато става въпрос за прилики и части от Тойота се визира моделът Роки. Доста неща са еднакви., не целите компоненти а части от тях.
                          Идеята ми беше за сравнението между марките автомобили не между моделите от една марка ... Rocky е Даихацу не Тайота или е 51% и от двете ,ама коя половина тогава може да ползвам аз за Фероза - предната или з адната ( майтапя се ) Цените на частите които са взаимозаменяеми от една марка са едни и същи и не остават пари поне за едно кафе ... няма келепир от покупката им пък нали повече от половината търсим евтини и здрави части. Части бол само дето много пари искат-Evro07 предлагт всичко за предницата-и това ако е нямане на части

                          ПП: Фероза-та не е Даихацу ( справка Wikipedia)какво ли е тогава ?
                          >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                          Защото така ми харесва...
                          Телефон: НЯМАМ
                          Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                          Коментар


                          • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                            И от двата ти поста не успях да разбера, какво искаш да кажеш, или докажеш. Ферозата не ти харесва ли?
                            Поздрави и добре дошъл!
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                              Исках да кажа само че ,, Все пак, Ферозата е Тойота" е доста необмислено и дръзко изказване като се вземе в предвид мястото му във форума.По същата логика може да се каже на собствениците на Ланд Ровер,Волво,Ягуар, Линкълн и Астон Мартин че карат Форд( в света има 14 100%-ви марки, всички други са искупени малко или много от тях )
                              За нехаресване и дума не може да става - тръгнах да си купувам заместител на вит арката а се прибрах с фероза ( от трън та на глог че е по всок ) Когато седнах в нея да я тествам направо си казах -Тази е моята!!! Кефи ме че е просторна и децата след години ще могат да си тичат отзад докато пътуваме
                              И накрая ако може да дадете някакъв съвет с какво да си я обуя че в момента e с асфалтки или каквото остана от тях след пробата на центровката броня-стена ( кога ли ще вляза в къщи с джипа) Огледал съм се в Инса и по-специално в сертията им Сахара
                              >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                              Защото така ми харесва...
                              Телефон: НЯМАМ
                              Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                              Коментар


                              • От: Аз съм вече сухопътна - продадох Мърляча

                                Нямах предвид точно този аргумент. Не можах да разбера, дали се радваш или съжаляваш. Колкото до това, дали Дайхатцу е Тойота...сам ще разбереш. Да говорим за чистачки е несериозно. Като почнеш да сменяваш това-онова, ще видиш сам на колко от частите пише Тойота.
                                Сигурно и Сеат-а, не е Фолксваген....
                                Както и да е, няма да споря. Радвам се, че си доволен. Ще се убедиш сам, колко здрава джипка е, с изключение на ръждите по ламарини и рама.
                                Гумите са много субективен избор, базиран на лични предпочитания и приоритети при ползването на джипката. Парите също не са фактор за подценяване. Инса, Федима, Малатеста, са добър и бюджетен вариант. Аз карам с кобри (Марикс Пума) и съм доволен. Не са чудо на чудесата, но ме устройват.
                                Успех в избора и ти желая хиляди безаварийни!
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X