Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайхацу Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    при мен за година и три месеца не се налагало да сменям кой знае какво, по трансмисия и ходова част нищо не съм сменял, а по двигателя освен консумативи смених разпред вал и кобилици, но аз съм с двигател на бвм, те малко си хапват валовете. Не мога да ти направя сравнение с частите витара, но примерно шарнирен болт струва 180 лв. ,въпреки че оригиналните са с гресьорки и ако се гресират редовно няма да се налага да се сменят.
    Bertone freeclimber 1.8 115hp

    Коментар


    • #62
      Re: Дайхацу Фероза

      Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
      при мен за година и три месеца не се налагало да сменям кой знае какво, по трансмисия и ходова част нищо не съм сменял, а по двигателя освен консумативи смених разпред вал и кобилици, но аз съм с двигател на бвм, те малко си хапват валовете. Не мога да ти направя сравнение с частите витара, но примерно шарнирен болт струва 180 лв. ,въпреки че оригиналните са с гресьорки и ако се гресират редовно няма да се налага да се сменят.
      На колко време трябва да се гресират?
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #63
        Re: Дайхацу Фероза

        Поне два пъти годишно-пролет,есен...
        VENI-VIDI-VICI!

        Коментар


        • #64
          До: Дайхацу Фероза

          Здравейте!
          Моля, кажете във Ферозата отзад събират ли се трима души(60-80кг)? По описание е дадена за 4-местна, а по външни габарити има нормална ширина - като за 5-местен автомобил.

          Коментар


          • #65
            До: Дайхацу Фероза

            Първоначално публикуван от Stanchev Преглед на мнение
            Здравейте!
            Моля, кажете във Ферозата отзад събират ли се трима души(60-80кг)? По описание е дадена за 4-местна, а по външни габарити има нормална ширина - като за 5-местен автомобил.
            4+1 е колата и се събират 3-ма 60-80кг.

            Коментар


            • #66
              До: Дайхацу Фероза

              Колата е 3+1. На моята дори отзад са две отделни седалки за двама души. Мястото за трети човек е изядено от калниците. Иначе, че при нужда ще се съберат трима отзад с малко повече гърч си е така, но ще тясничко, а и може да имаш проблеми с полицията, ако те спрат.
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #67
                До: Дайхацу Фероза

                Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                Колата е 3+1. На моята дори отзад са две отделни седалки за двама души. Мястото за трети човек е изядено от калниците. Иначе, че при нужда ще се съберат трима отзад с малко повече гърч си е така, но ще тясничко, а и може да имаш проблеми с полицията, ако те спрат.
                Моята по талон си е 4+1. Вярно, че отзад са 2 отделни седалки но..

                Коментар


                • #68
                  До: Дайхацу Фероза

                  Първоначално публикуван от misho22 Преглед на мнение
                  Моята по талон си е 4+1. Вярно, че отзад са 2 отделни седалки но..
                  Освен да черпиш който ти го е регистрирал . По всякакви документи и техническа документация колата се води 3+1.
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Дайхацу Фероза

                    И моята по талон е 4+1.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Дайхацу Фероза

                      Моята е 3+1 , но не виждам как може да си навлечеш гнева на полицаите, тъй като в малкия талон до колкото помня не пише броя на пътниците Пък голям не носим със себе си
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • #71
                        До: Дайхацу Фероза

                        Много ви благодаря!Разбрах, каквото ми трябваше. Май ще купувам и аз Фероза. Мисля от Германия, живот и здраве. Нужна ми е за планината, а и нещо много ми харесва.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Дайхацу Фероза

                          Първоначално публикуван от Stanchev Преглед на мнение
                          Много ви благодаря!Разбрах, каквото ми трябваше. Май ще купувам и аз Фероза. Мисля от Германия, живот и здраве. Нужна ми е за планината, а и нещо много ми харесва.
                          Извинявам се, че се намесвам, но да ви предупредя нещо.
                          В Германия джипове на повече от 8-10г са с сериозно изгнило шаси, преди 15-ина дни бях там да си търся джип, след 3000км навъртяни в Германия, установих по-горе написаното. Дали съм бил с такъв късмет не знам, но много внимавайте с покупката на джип от там. Моето мнение е, че от Италия е в пъти по-добър вариант, е верно е, че са по-мърляви, но.........
                          LZ1PER

                          Коментар


                          • #73
                            До: Дайхацу Фероза

                            Подкрепям Пепи за повечето МПС от Северна Европа не включвам в това число само Англия, там е друга бира... но и аз съм минал през няколко МПС всичките от Австрия, Холандия и Германия и всичките страдаха от ръжда все едно всичките бяха ОПЕЛи а не бяха...

                            Поздрави,
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #74
                              До: Дайхацу Фероза

                              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                              Извинявам се, че се намесвам, но да ви предупредя нещо.
                              В Германия джипове на повече от 8-10г са с сериозно изгнило шаси, преди 15-ина дни бях там да си търся джип, след 3000км навъртяни в Германия, установих по-горе написаното. Дали съм бил с такъв късмет не знам, но много внимавайте с покупката на джип от там. Моето мнение е, че от Италия е в пъти по-добър вариант, е верно е, че са по-мърляви, но.........
                              Може да сте прави,но моята е петнадесет годишна и е от Германия,а е в много добро състояние.Сигурно е до поддръжка,добро оглеждане и КЪСМЕТ.
                              VENI-VIDI-VICI!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Дайхацу Фероза

                                Първоначално публикуван от dit_dh Преглед на мнение
                                Може да сте прави,но моята е петнадесет годишна и е от Германия,а е в много добро състояние.Сигурно е до поддръжка,добро оглеждане и КЪСМЕТ.
                                Винаги има изключения, аз говоря по-общо и съвета ми беше просто да внимавате, може да не е карана много зимно време и да е много запазена. Успех и ще чакаме да се похвалите.
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X