Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайхацу Фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Дайхацу Фероза

    Първоначално публикуван от dit_dh Преглед на мнение
    Може да сте прави,но моята е петнадесет годишна и е от Германия,а е в много добро състояние.Сигурно е до поддръжка,добро оглеждане и КЪСМЕТ.
    Моята също "бе" в много добро състояние, до момента в който не се опитах да й направя "дебелометрия" на шасито и не цъфна реалната действителност отвътре?! Аз поне съм забелязал за себе си, че като си кажа "моето е о.к." и след това цъфва точно обратното!!! И вече се опитвам да не казвам нищо.....
    Дори и от Италия да е Ферозата, не може да се каже, че няма да е изгнила, защото и там има Планини, и там ги взимат за такива терени- защото за магистрали не стават....
    така, че внимателската.....
    JEEP KJ 3.7 V6

    Коментар


    • #77
      До: Дайхацу Фероза

      И да е от Италия нищо не се знае. Аз съм реалния пример. Оня ден еди н познат ми казва следното: "Като я гледам твоята в какво идеално състояние е вътре /се едно че не е сядано в нея е/ и с тия шосеини гуми мисля, че тази кола е карана на някои плаж". Загледах се в документите и верно на море е била ако им се вярва. Така, че изненади винаги са възможни.

      Коментар


      • #78
        До: Дайхацу Фероза

        Благодаря за предупреждението!

        Не случайно споменах за намерението си. Но за италианските четох, че не ги поддържат. Дори маслото не им сменяли.. Иначе на Горубляне,под моста, мернах една добра(само отвън я гледах, защото минавах случайно и бързах)от сев.Италия,т.е.Алпите, за 5300лв.Има я в mobile-то.А в Германия, близо до Мюнхен, имам познат, който се занимава с коли. Мисля да му поръчам да търси и като изпадне нещо, да отида. Ще му кажа да обърне специално внимание на шасито.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X