Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Teч на двигателно масло!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Teч на двигателно масло!

    Първоначално публикуван от metaxa1 Преглед на мнение
    Колегата нали казва че не може да намери същия размер,ами взема по голям О пръстен реже на размер и лепи.Това е,и най важното че върши работа,изпробвано.
    Значи взима О-пръстен, реже го, и после го лепи?

    Сори, ама това е нонсенс тотален, при това във всичко възможни режими, при които въпросния O-пръстен е възможно да работи като уплътнение.

    Към колегата - вместо в магазин за авточасти, търси въпросното в магазин за O-пръстени. Хем е по-евтино, хем разнообразието е доста по-голямо. Понеже не си написла от къде си, за София например потърси в Google "Хубата сийлс". Каквото ми е трябвало съм намирал по размер, без изключение и без никакви проблеми до сега. Просто носи стария за ориентир за размер и си купи няколко размера около него и все някой ще стане.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      От: Teч на двигателно масло!

      А ако не си от София Хубата е пловдивчанин
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • #33
        От: Teч на двигателно масло!

        Здравейте, преди месец купих една Фероза. Смених маслото на двигател, скоростна кутия, раздатка и дифове. Днес по картера виждам следа от теч на масло-двигателно. Трябва ли ферозата да се води на сервиз за смяна на семеринга, който вероятно изпуска или може и в домашни условия? С две думи лесна ли е смяната? Благодаря.

        Изпратено от моят Lenovo P70-A с помощта на Tapatalk

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X