Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странен казус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Сашо , може и термостат да е проблема , но първо оправи виското и тогава към него се насочвай.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #17
      На това чудо на техниката термоса можеше да се махне, нали?
      що не пробваш без за по лесно
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        На това чудо на техниката термоса можеше да се махне, нали?
        що не пробваш без за по лесно
        Ако се махне термостата и виското е сдало багажа , ще грее ли ?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #19
          Да но по трудно
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            Може ли от теч на спирачна течност, да се разлепят накладките от челюстите?
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #21
              Мога да махна термостата, да. Ако утре не се променят нещата с новата капачка, ще направя вероятно това. Имам нов термостат на 78 градуса, но го пазя, за да го пратя заедно с виското за ремонт.
              Кофтито е, че променливото време ме спира да я разкостя, а немската каска (Кияка) оака спирачките на задно дясно. Затова питах.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #22
                Може да се отлепят и без теч на спирачна течност.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #23
                  Оня ден смених капачката. Вчера като я карах, пак си стигна бързо средата, макар и да не съм я карал повече от 4-5км. Не я прескочи, ама и не съм и давал зор. Маркуча до радиатора си беше твърдичък без да е дървен, този от радиатора до термостата също беше топъл този път, а също така и леко втвърден. Установих, че капачката работи, защото на студено нивото в казанчето беше около см по-малко, отколкото на топло.
                  Днес на отиване, не ми стигна средата, въпреки че беше топло. Изчаках да изстине, източих антифриза и махнах термостата. Оказа се, че този който махнах, беше на 84 градуса. Не съм го варил. Сглобих без термостат, напълних и обезвъздуших. Газ по баира, но сега не загрява дори до половината до средата, колкото и да раздавам газ, Единственият проблем е, че не ми връща смукача и си държи високи обороти. Навих винта докрай, но успях да ги сваля само до 1200. Маркучите, сега не ги надува, нито духа в казанчето.
                  Тия дни ще я карам така, нищо че вероятно ще ми качи малко разхода. Мине ли тая кал, свалям виското и го пращам в Сливен. Новия ми термостат е на 78 градуса. В комплект с работещо виско, смятам, че въпреки недоброто състояние на радиатора, няма да и позволи да загрява до средата. Термостатът ми не е от евтините. То и няма евтини на 78. Капачката също не е за 5 лв, но не е и за двайсе и нагоре. Около 14 лв без доставката. HERTH+BUSS.
                  Не можех да рискувам да я прегрея. Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200420_173458.jpg Прегледи:0 Размер:348.5 КБ ID:6591121Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200420_141343.jpg Прегледи:0 Размер:433.0 КБ ID:6591122
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #24
                    JapanParts и тая фирма гледам максимално да ги избягвам, след закупени маншнои за полуоски, дето свършиха за 2 месеца.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • TigerHunter
                      TigerHunter коментира
                      Редактиране на коментар
                      Щях да поръчам Блу принт, ма го нямаха в наличност. Както и да е, като изработка ми изглежда добре направена. По-добре от предишната за пет леа.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X