Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

    Хора, незнам за вас, ма на мен ми е много неудобна шофьорската седалка, казвам го като човек минал 3000км на куп, ма и сега когато изминавам по 20тина километра на ден седалката ми е много неудобна, в колената просто краката ти увисават сгънати почти на 90 градуса, знам , при вас десният крак се подпира в барчето и сигурно е малко по добре, но при мен се руби в ръчката за стъклото, та, ако някой друг се е почувствал некомфортно с тази седалка, и вече се е обзавел с по удобна , плизззз нека сподели
    Последно редактирано от zmiata29; 26-05-09, 23:03.
    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

  • #2
    До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

    Знам ли мЪ сега ще си лягам, но от "ескорта" имам някакви седалки, ще идваш да му мислим (без тази събота) къде е проблема...е все пак звънни предварително, да не съм нещо умрял
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

      Абеееее и на мен ми е неудобна шофьорската седалка, но си мислех че е защото съм джобно гадже и съм висока 1 евро и 60 цента
      Та на мен ми е неудобна седалката тъй като е доста дълга и всъщност колената са ми върху седалката, абе картинката е като на АЛФ. Та за да стигам педалите седалката ми е максимално напред, ОБАЧЕ по този начин движението на волана е с прекалено свити лакти (абе да не кажа че циците ми пречат ) и за да е О.К. си смъквам облегалката назад. РЕЗУЛТАТА - шофирам в поза полулегнала, а катаджиите се чудят как се движи този джип без шофьор

      Та и на мен ми се иска да си сменя шофьорската седалка с някоя с по малка седалка (по къса). Ако са различни седалките във ферозите може да си ги сменим с някой с по-къса, но предполагам че са стандартни

      П.П. Е не съм предполагала, че някога ще си търся нещо "по-късо" срам ме е чак

      Коментар


      • #4
        До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

        Днес пътувах 100-тина километра. Добре, че бяха само толкова. На слизане от колата ми се бяха откачили и двата крака. Има нещо грешно в тия седалки! Аз я карам максимално назад, леко наклонена и пак е терсене.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #5
          До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

          Ок довечера грабвам метъра и ще меря дължина на седалката цялата и от сгъвката. Абе като ги замеря ще пиша кое колко ми е - ще се радвам и някой от вас да напише, че .... да видим какво ще правим. Ако са различни - ще е перфектно защото на събирането ще има размяна на седалки На ти таз къса, дай ми оназ дълга и т.н.

          Коментар


          • #6
            До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

            Е та само на мен ли ми е удобна седалката?

            Коментар


            • #7
              До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

              проблема при мен, а и може би не само при мен, даже ще се радвам ако не е само при мен(щото иначе ще излезе, че съм дефектен), е, че предната част на седалото, там където трябва да е сгъвката под коляното, е много хоризонтално, ниско, та мислил съм ,че ако се сложат някакви планки( то ще са бая токмаци) под предните болтове наседаката, може и да се получи някакъв подходящ ефект,та краката да са подпрени(в колената) а да не висят във въздуха и след 10 мин. каране ,вече да се чудиш как да ги изчекнеш, та да не ти умаляват
              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

              Коментар


              • #8
                До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

                Моита сякаш е стандартна но е на килограми като на камионите
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

                  Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                  Е та само на мен ли ми е удобна седалката?
                  Аз също нямам никакви проблеми със седалката, която е абсолютно същата като на колегата от горния пост.
                  Преди седмица прекарах плътно 7 часа на въпросната седалка, само с две почивки от по 10 минути и нямах никакви оплаквания. Непосредствено преди това, три дни шофирах поне по 5-6 часа на ден (половината от които средно-тежък офроуд) с различни прекъсвания. Това ми е най-скорошното сериозно "заседяване" в Дайхатсуто.
                  Никога седалката не ми е създавала дискомфорт.
                  Висок съм 1.85м, тежа 98 килограма. Карам с почти докрай дръпната назад седалка и леко полегнал - терикатската.
                  Георги Тонев

                  Коментар


                  • #10
                    До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

                    колеги,има разлика в седялките!!!на пръв поглед изглеждат еднакви,но не са-мой приятел ми се оплакваше от същия проблем на неговата фероза,а аз спорих че няма такова нещо и се лигави,когато се качих на неговата видях че е така(незнам дали е от годината на пройзводство-моята е 97,неговата 91)

                    Коментар


                    • #11
                      До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

                      Да така е .. има разлика, но според мен не е свързана с годината на производство. Виждал съм на Ферози 90-92 година със седалки като тази на горния пост, виждал съм различни седалки на такива след 92 година. С две думи не ги свързвам с годината на производство. Мойта специално е 94 година и е със седалки като на горния пост. Лично аз не изпитвам неудобство от тах, даже напротив. Колената ми лежат спокойно без напрежение. Облегалката обхваща добре гръдния ми кош и не се клатушкам при неравности. Пак с две думи ... доволен съм. А иначе съм със стандартни размери .. висок 1.75 и тегло от 76 килограма.
                      Георги Танев (0+)
                      Land Rover Discovery 1 300 TDi
                      Land Rover Club Bulgaria
                      0887 930 238, 0878 797 768

                      Коментар


                      • #12
                        До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

                        Вчера пробвах неудобната модификация. За каране е гадна, но за лежане е бижу Само да има нещо меко за подлагане под главата. С дрешка за възглавница става супер.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #13
                          До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

                          Първоначално публикуван от djboom Преглед на мнение
                          Моита сякаш е стандартна но е на килограми като на камионите
                          Това е страхотна седалка! Карал съм Фероза с такава - супер е! Къде ли не си търсих.....

                          Коментар


                          • #14
                            До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

                            Еииии чак хубу ми стана

                            Коментар


                            • #15
                              До: НЕУДОБНИ СЕДАЛКИ

                              Аз взех, че направих първият си дълъг път най-накрая с фероцата
                              София -Варна - София и по междудругото Златни пясъци и т.н.
                              С джапанки не стигам педалите, боса съвсем не става, с токчета - да не говорим.......само маратонки и т'ва е. Картинката е покъртителна като спра да зареждам на бензиностанция с къса рокличка и бански и маратонки. Искам спортни колани за рожденния ден и увеличаване на ръста или поне на краката
                              Ще сменя седалката с тези от детските картинги

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X