Обява

Свий
Няма добавени обяви.

инфо за фероза

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Re: инфо за фероза

    Мисля, че би трябвало ясно да се вижда откъде идва проблемът и как елементарно се решава.

    Коментар


    • #62
      Re: инфо за фероза

      Мерси много на всички!

      Повече от ясно е

      Явно ще се мятаме с капачките и щедро с греста )

      Поздрави.
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #63
        До: инфо за фероза

        Благодаря за инфото имам фероза и преди месец се разскърца зверски днес я оставих да и сменят маслото и да сменят менбраните на газовото че ме гори 16 на 100 извънградско ,,сега ще се чуя с майстора да не я закача за скърцането ще си гресирвам периодично и това и още веднъж благодаря на хората който са решили проблема и споделиха своя опит

        Коментар


        • #64
          До: инфо за фероза

          Карам я от няколко месеца. Доволен съм на сухо и здраво, но с моите гуми дращи на роса и кал. Какви гуми да стягам за зимата?

          Коментар


          • #65
            До: инфо за фероза

            Колега, попрочети по темите и после ако имаш по-конкретен въпрос, питай. Другия вариант е да обясниш по-подробно какво възнамеряваш да правиш с колата , та да можеш да получиш качествен съвет относно гумите, защото гуми има много като модели и марки и за една употреба са подходящи едни, за друга други. Ако ще караш як офроуд по калищата - трябват ти кални гуми, иначе АТ-та.
            Оператор на италиански реактивен жребец

            Коментар


            • #66
              Здравейте , колеги пускам няколко снимки във връзка на няколко публикации. Може би ще улеснят някой колега ако иска да разреши този пробвам с ограничителя. Така аз си реших проблема. Тапата се изработва от износоустоичива пластмаса .

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X