Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oт какво стават ресьори на FEROZA?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

    Е, броя листа не е задължително, да е толкова голям в пакета.Това е все пак нелош нискобюджетен вариант. Другия са "Пантерите", а най-читавия си остава този на колегата Сабин Цонев - качествени шведски ресори внос от Англия....

    Коментар


    • #92
      До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

      Има и от германия през eBay.

      Ето:
      http://cgi.ebay.de/Blattfeder-fuer-D...742.m153.l1262

      Такива съм си купил. Даже пише че са лифтови. Идват си барабар с тампоните в ушите. От същите си купих и U болтове, но с кой акъл не си взех шекели и тампони за тях, не знам.

      Изглеждат добре направени, но още не съм ги сложил. Имат и междинен вариант на 3+1 листа, вместо 4+1.

      По спомен, барабар с U болтовете ми излязоха около 450лв крайна цена. Може да питате търговеца колко би ви излязъл шипинга до тук. Ако се направи групова поръчка, вероятно шипинга ще падне. Пращат с куриер. Донесоха ми ги до вратата, само не помня кой е куриера.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #93
        До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

        Ееееее.... Не ми е за парите , колега . Просто не обичам да се занимавам с поръчки и он-лайн търговия. Няма ли някой у нас да се сети да внася повече части за тия джипки?! Срамота!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #94
          До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Има и от германия през eBay.

          Ето:
          http://cgi.ebay.de/Blattfeder-fuer-D...742.m153.l1262

          Такива съм си купил. Даже пише че са лифтови. Идват си барабар с тампоните в ушите. От същите си купих и U болтове, но с кой акъл не си взех шекели и тампони за тях, не знам.

          Изглеждат добре направени, но още не съм ги сложил. Имат и междинен вариант на 3+1 листа, вместо 4+1.
          Спа' , ти с това Терано я забрави Ферозката...
          Метни и ги , пък сподели резултата.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #95
            До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
            Ееееее.... Не ми е за парите , колега . Просто не обичам да се занимавам с поръчки и он-лайн търговия. Няма ли някой у нас да се сети да внася повече части за тия джипки?! Срамота!
            Еми дал съм ти линк. Поръчвал съм от там. Щом не ти се занимава - твоя работа. Тука никой не продава готови. А на ония мангали от пантера не бих им дал 300 и кусур лева, най-малкото щото не знаят български, ами са се домъкнали от майната си.

            Има и от англия. Даже съм говорил с човека. Там имаше 2+1 и 4+1. Обаче шипинга идва скъп. Може да се говори с български куриер да мине да ги вземе, като тогава цената се уговаря с него, и сигурно като крайна ще дойде като тия, дето аз си купих.

            Онлаин търговията си е супер екстра, щом и свикнеш. На мен дори ми е по-удобно, вместо да обикалям като гламав по магазините, да цъкна 10 пъти с мишката, и после само да чакам да ми дойдат на крака и да ми донесат конкретното нещо. Винаги, ама винаги проверявам първо цените навън, защото нащите търговци в голямата им част са кожодери. А пък да се пазаря като циганин с някой мизерен арабин дошъл от майната си, никак не ми е по вкуса.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #96
              До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              Спа' , ти с това Терано я забрави Ферозката...
              Метни и ги , пък сподели резултата.
              Проблема е липса на време. Тераното го правят по сервизи, ама то си е друга категория возило, и е семейното такова.

              Ферозата ми е хулиганката. Чака я и лебедка 9500 либри, кротко седяща си в кашона от.... (срам ме е да кажа от кога) .
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #97
                До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Проблема е липса на време. Тераното го правят по сервизи, ама то си е друга категория возило, и е семейното такова.

                Ферозата ми е хулиганката. Чака я и лебедка 9500 либри, кротко седяща си в кашона от.... (срам ме е да кажа от кога) .
                Mайтапя се.... Ще намериш време все някога. Колкото до "кожодерите" си прав. Май ще се прежаля и аз да навляза в дебрите на он-лайн шопинга.
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • #98
                  До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                  Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                  ...Колкото до "кожодерите" си прав. Май ще се прежаля и аз да навляза в дебрите на он-лайн шопинга.
                  Давай! Няма да съжаляваш. Още повече че има кой да питаш. Аз пазарувах отвън още в далечната 2003-та, когато нямаше PayPal, нито ЕС, нито евтини куриери за българи. Тогава си беше приключение и плащането, и освобождаването от митница. Сега вече е песен.

                  ПП: Ето ви варианта от англия:
                  http://cgi.ebay.co.uk/DAIHATSU-FOURT...3A1%7C294%3A30
                  Последно редактирано от sparkybg; 20-05-09, 23:08.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                    от днешното бродене установих,че за жук са два вида ресори, за бордовите са 4,5см 8листови, а за фургоните са наще. ама няма, така ,че ако някой си търси за да не бие път като мен, да знае
                    Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                    Коментар


                    • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                      Ха мерси, че и аз съм в отбора на търсещите за смяна
                      Георги Танев (0+)
                      Land Rover Discovery 1 300 TDi
                      Land Rover Club Bulgaria
                      0887 930 238, 0878 797 768

                      Коментар


                      • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                        Аз постигнах следното:

                        В един магазин твърдяха, че имат нови за ЖУК. Е имат, но на 45мм и по-къси.

                        На Ботевградско шосе има магазин на една фирма за ресири - НИТИ.
                        тел. 942 4720, 0889 717 528.
                        Продават стомана за ресори, не листа. Правят пакети по поръчка. Ориентировъчна цена - 100-тина лева за основен лист. В зависимост от натоварването го правят максимум в рамките на един работен ден. Магазинът е добре зареден. Тампони и болтове има всякакви.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                          а аз следното, ходих при черните пантери с/у бриколаж, за смяна на 4 листа, без основен, шпренговане демонтаж и монтаж 240лв. малко по нататък има магазин за ресори където един лист необработен 6см/7мм 2118см струва 33лв и стотинки и мисля да се оставя в арабските ръце
                          Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                          Коментар


                          • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                            Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
                            а аз следното, ходих при черните пантери с/у бриколаж, за смяна на 4 листа, без основен, шпренговане демонтаж и монтаж 240лв. малко по нататък има магазин за ресори където един лист необработен 6см/7мм 2118см струва 33лв и стотинки и мисля да се оставя в арабските ръце
                            Какво ще рече необработен? Прав ли е? Щото ако е сгънат, другото не е проблем. Реже се че и се дупчи, макар и с повечко зор. Основния лист си се оставя стария. То като се подложи достатъчно дълго парче под него се разтоварва и проблем не вярвам да стане.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Какво ще рече необработен? Прав ли е?
                              Да, тези които гледах в Нити бяха доста прави.Само заготовки без уши и отвори. Имаха някаква заводска дъга, но далеч не достатъчна.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                                Спарки, необработен, значи , че трябва да се отреже на размер, да се пробия централния отвор, да се щпренгова по твоята дъга на основният лист - това ми обясниха и ми показаха лист прав , с леееека дъга посредата на 2,18 м дълъг. или ако искаш основен лист ти сгъват и уши по размер
                                Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X