Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Oт какво стават ресьори на FEROZA?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

    Не правете глупости, а сложете ресори, каквито трябва. Има возила с 60 и 65мм. Търсете такива. Не са скъпи, щото са руски.

    Има например камионаджийски магазин на Симеон и Стефан Стамболов. Там съм гледал УАЗ-ови, 65 милиметрови.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #62
      До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

      И аз съм на мнението на Спарки ... не е малка разликата и може да се окаже, че сте пръснали пари и труд на вятъра.
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • #63
        До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

        , благдаря ви, но за сега и нас ни налегна здравия разум, та ка, че продължаваме търсенето, днес мерих едни от форд трнзит от център втулка до другия не поставен(свободен) 1112мм и са на 6см продължавам да меря и да търся Иван също
        Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

        Коментар


        • #64
          До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

          Днес питах в един магазин за Волга какво имат като ресори. Отговорът беше "на склад - само среден лист за Газ 24". Някаква идея какъв е този лист? Ще пробвам да се разходя до там и да мерим на място, но с работно време 9-17 са ми много трудни.
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • #65
            До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
            Днес питах в един магазин за Волга какво имат като ресори. Отговорът беше "на склад - само среден лист за Газ 24". Някаква идея какъв е този лист? Ще пробвам да се разходя до там и да мерим на място, но с работно време 9-17 са ми много трудни.
            Виж ширината и дължината. Е, и цената, разбора се. Щото може да се окаже че с 4 листа, или 5, да е възможно да се направят добри пакети като за фероза.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #66
              До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

              каде е този магазин ще се пробвам аз
              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

              Коментар


              • #67
                До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                Резултатите:

                - магазин Мототехника 21 век - к.в. Жаджи Димитър - имат само основен лист за Волга 24. Размери 1240х65х6 - по-широк и по-дълъг;
                - магазин Авторезерв - Ботевградско Шосе бл.2 - преден пакет за УАЗ. Ширина 55мм, дължина 1080мм, цена - 115 лева / брой;
                - кварталният пункт за скрап - нямат нищо, желязото падало и гледат да се освободят от всичко;

                Смятам да посетя Гара Искър и Гара Север да видим дали няма да изпадне някой разпарчетосан Жук.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #68
                  До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                  току що св връщам от Пантера с/у брикулаж Люлин, на развален български ми обясниха ,че двата пакета ресори(без основния лист) ще ми ги смени за около 300-320 лв с работата е, казвайте добре ли е ?
                  Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                  Коментар


                  • #69
                    До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                    Ударила ги е кризата братоците. На мене преди 2 месеца ми искаха 250лв. за да добавят по един лист на ресорите.
                    Ако този вариант е добър (смяна на всичко без основните листа), бих го направил и аз. 300лв. е общо-взето добра цена.....но не най-добрата.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                      Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                      .....но не най-добрата.
                      Най-добра цена няма! Има само по-добра от текущата
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #71
                        До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                        Първоначално публикуван от zmiata29 Преглед на мнение
                        току що св връщам от Пантера с/у брикулаж Люлин, на развален български ми обясниха ,че двата пакета ресори(без основния лист) ще ми ги смени за около 300-320 лв с работата е, казвайте добре ли е ?
                        От УАЗ струват 230 лева комплект нови, 7 листови. Дай да измислим как да ги приспособим и да приключваме

                        Разликите:
                        5мм по тесни;
                        3 см по-къси, това ме притеснява най-много;
                        за централният отвор - трябва да наложим лист за да видим дали съвпада;
                        дъгата на ненатоварен ресор май е по-малка, но това е на око;

                        В магазина имат U болтове за 55мм ресори, така че това не е проблем.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                          мииии аз мисля утре да се завлека, с джипката , и ще се пазаря яко, пък ще видим, после ще разправям, ако има други желаещи може да си чукнем една среща
                          Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                          Коментар


                          • #73
                            До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                            Най-добра цена няма! Има само по-добра от текущата
                            Е, в този смисъл на Змията са дали по-добра цена, отколкото на мен.
                            Остава въпросът, дали това ще помогне за повдигането на джипката.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                              на мен ми е счупен един среден лист, а другия ресор е различен, така я купих,но и двата са прави , да не казвам ,че тоя счупения е обърнат, а иначе до колкото разбрах от черния чичо в Пантера , може да измислим на място и да сменим само някой , което ще излезе и по евтино, ма сега с ИВАН дискутираме в скайпа да тураме уазови , но ни притеснява все пак факта че са 3см по къси и 5мм по тесни иначе били 230 лв двата комплекта 7 листови
                              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

                              Коментар


                              • #75
                                До: Oт какво стават ресьори на FEROZA?

                                Ами имаше линк как се преправят УАЗ-овите за Фероза, като се запази основния и лист. Нещо руско беше, помня. Къде ги има тези от УАЗ-а?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X