Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за среща на Ферозаджии от София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Re: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

    Хей, да не забравим, че ще се сменя времето събота срещу неделя. Да не се успите.

    Коментар


    • #62
      До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

      Ама то при това бутане не ставаше ли обратното?
      Демек, ако си стана по сегашния часовник в 10, то всъщност ще е 9?

      Аз нещо така го смятам, ама може и да съм нещо изперкал тая вечер де.

      НЕма да е за сефте.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #63
        До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

        Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
        Колкото токлоз то и без това сме все още екзотични. Я по добре ела, то кмет ще се избере, най-вече на балотаж, дано да е "правилния" (п.с.: спомена че си ангажитан с изборите).
        А бе то ще се избере кмет но нали трябва да се помогне та да се избере правилния..

        Коментар


        • #64
          До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

          Едно самурайче за цвят бихти ли приели?
          Аз немога се мера с ферозите
          [SIGPIC][/SIGPIC]
          SJ 413

          Коментар


          • #65
            До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

            Първоначално публикуван от Sam40 Преглед на мнение
            Едно самурайче за цвят бихти ли приели?
            Аз немога се мера с ферозите
            Никой няма да върнем разбира се.

            Що да не можеш да се мериш? Чувал съм че на самурая проходимостта е по-голяма, точно защото е по-малък. Пък и е с цели мостове май.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #66
              До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Никой няма да върнем разбира се.

              Що да не можеш да се мериш? Чувал съм че на самурая проходимостта е по-голяма, точно защото е по-малък. Пък и е с цели мостове май.

              Верно е !
              Аз съм още новобранец, това имах впредвид!
              Нямам лебедка но джипа е обут с кобри така че мисля да нямам проблеми

              ПС. С мен ще дойде още един колега от форума , Нейчо той обеща да снима разходката и да се вози и мълчи
              [SIGPIC][/SIGPIC]
              SJ 413

              Коментар


              • #67
                До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                Е то и аз съм новнобранец. Но вече полуизперкал.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #68
                  До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                  Какво съвпадение!
                  [SIGPIC][/SIGPIC]
                  SJ 413

                  Коментар


                  • #69
                    До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    Ще видим дали може да дойде една Бясна Табуретка
                    e, ти като асфалтов каубой ще си в групата:

                    ".....за любителите на софрата- има пътно ресторантче"









                    де да можех и аз да се присъдиня, ама нъцки - тая година съм пас във всички съботнонеделни инициатви
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • #70
                      До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                      Ама няма да дават биричка. Нали има избори. Ей-сега се подсетих от темата за Златоград.

                      Поредната безсмислица.... ама това е друга тема.

                      Та, ако ще се прави нещо, ще трябва да си носим.

                      Е, може и да измрънкам нещо от управителя на ресторанчето (ако става дума за същото - над Горна баня, казва се "На върха"), ама гараниции няма. Пък и не е сигурно дали е същия.

                      Преди няколко години редовно го посещавах и се знаехме, ама знам ли?
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                        Споко, до сега не ми се е случвало ни веднъж на избори да си поръчам бира и да не ми донесат. Може и в чаши за чай, но винаги са ми давали.
                        Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Ама няма да дават биричка. Нали има избори. Ей-сега се подсетих от темата за Златоград.

                          Поредната безсмислица.... ама това е друга тема.

                          Та, ако ще се прави нещо, ще трябва да си носим.

                          Е, може и да измрънкам нещо от управителя на ресторанчето (ако става дума за същото - над Горна баня, казва се "На върха"), ама гараниции няма. Пък и не е сигурно дали е същия.

                          Преди няколко години редовно го посещавах и се знаехме, ама знам ли?
                          Тоя ресторант е на 5 километра преди самите Бонсови поляни, не е ефтин и най-добре забравете да него през почивен ден - всички кърски ебльовци си водят завоеванията там, и също така братята с S класите и А-8 също...

                          Направо си пазарувайте и всичко на чист въздух.
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            e, ти като асфалтов каубой ще си в групата:

                            ".....за любителите на софрата- има пътно ресторантче"









                            де да можех и аз да се присъдиня, ама нъцки - тая година съм пас във всички съботнонеделни инициатви
                            Те това точно ресторантче мисля да го пропусна по какъвто и да е повод.
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                              Аз май казах, че ще нося 2-3 двулитровки с бира и кола ама кой слуша и водка и виски остана ама сега ние ще се нарезваме или ще се видим само на лафче

                              Ако искате може да закупим мезета аз имам ножове и много бързо режа а още по-бързо ям и пия )


                              Поздрави,
                              Бъдете живи и здрави!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                                Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                                Аз май казах, че ще нося 2-3 двулитровки с бира и кола ама кой слуша и водка и виски остана ама сега ние ще се нарезваме или ще се видим само на лафче

                                Ако искате може да закупим мезета аз имам ножове и много бързо режа а още по-бързо ям и пия )


                                Поздрави,
                                Жоре, то това хотелче е на 2 километра от мястото на срещата и то по асфалта. Бахти офроъда, 2 километра по асфалта и бух в първата кръчма и до там
                                Абе я всеки да си носи сандвичи и пиене, щот екстремния спорт "барбекюнинг" иска приготовление, а явно софтофроъдните навици още не сте ги изработили
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X