Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за среща на Ферозаджии от София.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

    Колеги,
    предлагам да си направим ферозаджийска алтернатива на МСС, а именно Мобилна Служба за Сватби и Кръщенета.
    Оператор на италиански реактивен жребец

    Коментар


    • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

      И такааа уважаеми господа Ферозаджии.
      Официално ви съобщавам, че "мъжът" ми е болен на легло .......
      Абе Ферозката е спряна от движение и положението не само, че не е розово ами направо си е зле:
      *2 броя кормилни щанги - много зле;
      *2 броя горни шарн.болта - за смяна или за оправяне на старите ще видим.
      *и най лошата новина - двигател - започва със смяна на гарнитура и после ще видим ... връща въздух в радиатора
      *Бензиновата помпа даже не я споменавам, щото тя си чака реда за на есен - зимата.

      Та за срещата - дали ще дойда, не е ясно. Ако реша да идвам ще звънна на някой да ме превози, но честно да ви кажа ако ще съм "пеша" демек без ферозката не ми се идва да се дразня

      П.П. Извинявам се ако на места не се изразявам коректно с терминологията, но ... абе като не разбирам си признавам и това е.

      Поздрави,
      М.
      Последно редактирано от marlqnda; 12-06-09, 09:45. Причина: Не резервоар, а радиатор ;)

      Коментар


      • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

        Мариянке Мариянкеееееее .. пална фитила тука и се покри
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

          Първоначално публикуван от lz1gvt Преглед на мнение
          Мариянке Мариянкеееееее .. пална фитила тука и се покри
          Еееее не съм се покрилааааааааааа
          В траур съм, зле ми е и ми се свива стомаха само като си помисля горката ферозка колко е зле. А аз не мога да запретна ръкавки и да си я оправя Това е положението.
          Има още един вариант - да дойда и да ям от пържолите и понеже ще се возя да си взема домашнярката и да удавя траура и да ви дразня че не можете да пиетеееееееееее Обаче не съм толкова гадна.

          Бройте ме за булката беглец

          Коментар


          • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

            Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
            *и най лошата новина - двигател - започва със смяна на гарнитура и после ще видим ... връща въздух в резервоара
            Ъ?!?!? Като как ще върне въздух в резервоара?!?!?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

              По всяка вероятност е искала да каже в радиатора ма нали пържоли и домашнярка и се въртят в главата ...
              Георги Танев (0+)
              Land Rover Discovery 1 300 TDi
              Land Rover Club Bulgaria
              0887 930 238, 0878 797 768

              Коментар


              • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                радиатора

                Извинявам се - грешка, коригирах си и горния пост, за да не се заблуди някой.
                То Дайхатсу - майхатсу все тая
                Определено правя разлика между резервоар и радиатор, ама верно бая съм се притеснила за тоз моя джип, та чак сутрешното кафе на работа не ми спори
                Последно редактирано от marlqnda; 12-06-09, 09:48. Причина: добавяне на коментар

                Коментар


                • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                  Ами може да организираме една Фероза ремонтна среща другата седмица. Всеки събира инструмента и вдигаме "мъж" ти на крака за нула време
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                    Ами може да организираме една Фероза ремонтна среща другата седмица. Всеки събира инструмента и вдигаме "мъж" ти на крака за нула време
                    Благодаря, но за момента няма да се възползвам от това предложение. Ако има нужда ще пусна тема "Помагайте"
                    А сега стига с тоя моя "мъж" - не искам да спамя вече . Темата е за Предложение за среща на Ферозаджии от София. Дайте по организацията, а другото ще се оправи

                    Коментар


                    • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                      колешке ако не можеш сама да го вдигнеш мъжлето ти обратно на асвалта и извън него.
                      Имам точният човек коЙто съм го пробвал многократно и съм адски доволен как работи. Разбира от всичко от двигатели през ламарини та чак до боядисване, ако не знае нещо си го казва. Но мисля че ще ти е от полза и ще ти помогне много. Ако решиш ме потърси да те заведа(свържа с) при него.

                      Коментар


                      • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                        Аз понеже ще замина сигурно от тази вечер и няма да имам интернет, тук ще си оставя номера за всеки случай - 0893 442 225 - Любо. Ако има нещо - звънкайте.
                        Неделя, 1000ч. на кафето при паметника.

                        Коментар


                        • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                          Нека да се преброим
                          да се знае кой го няма в Неделя и кой го чакаме
                          аз идвам с 3 гърла и един малък 1.6 звяр

                          Коментар


                          • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                            Е, който дойде - добре дошъл! Реката и планината са си винаги там, ако успеем и ние да се съберем ще е готино.Аз ще навивам жената, да се разходи с нас, ама не съм сигурен много - струва и се опасно занимание "олфройда".

                            Коментар


                            • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                              моята идва с удоволствие
                              надявам се да не е много хард offrolda из тези планини

                              Коментар


                              • До: Предложение за среща на Ферозаджии от София.

                                Не е хард. Има си и заигравки на места, но като цяло си е трасе приятно за разходки. Този път дори ще "щурмувам" с летните галоши - а дано не е много кално.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X