Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

    Едно дълго мислене, четене и ровене по обяви приключи днес сутринта. Вече гордо карам Роки, 2.8 ТДИ, ресорно окачване и цели мостове.

    Рокито си има съответната форумна история:
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=110886

    Първите впечатления - изключително пъргава джипка и много стегната возия.
    Смененото окачване и големите гуми си казват думата - дават доста добра возия, прибрах се от Шумен до София без почивки по пътя заради умора.
    Цялото упражнение по прибирането според мерилото за горивото коства половин резервоар, което ме шашна. По груби сметки извънградското излезе около 7/100. Но времето ще си покаже.

    Водната помпа спретна изненада по пътя. Постепено джипката започна да заграва на по-дългите изкачвания. Не се стигна до там да излезе от белия сектор на показалката, но определено беше извън нормата. При вдигане на капака се видя какво е положенеито. Помпата течеше, отделно се беше разбила до състояне близко до това виското да забърше радиатора. Разглобихме я за 0 време, утре ще се поразходя за помпа. Отделно една промивка на охладителната и пресен антифриз няма да навредят

    Снимки нямам още, за момента работата е да я върна на пътя максимално бързо.
    Като оборудване - както подробно го е описал Сабин в темата за продажбата - кални гуми, изнесени джанти, лебедка, джек, LSD в задния диф.
    Помпата попречи да я пробвам още днес някъде около София, но и този момент ще дойде
    Аз не вярвам в чудеса!
    Разчитам на тях!

  • #2
    От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

    Да ти е честита!Доста време събираше прахоляка на една Шуменска улица......добре че попадна в ръцете на мераклия!Пиши и за по нататъшните си приключения с Рокито!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • #3
      От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

      Честито колега ! Много приятни емоции ти пожелавам с това "зверче".

      Коментар


      • #4
        От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

        Еееее пу пу Браво Дълго време страда от душевни терзания
        Да ти е честита

        Коментар


        • #5
          От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

          Честито Ванка да не забравиш да почерпиш и хиляди безаварийни км.
          . LRE Bulgaria.
          RRC SE V8 91г.

          Коментар


          • #6
            От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

            Сега вече съм спокоен! Сега вече знам, че онази тема беше грешка! Сега вече знам, че не сме на изчезване! И няма как да сме след, като темата в която пиша се казва по този начин! Кефя се и от сърце ти желая много прекрасни мигове с новата джипка и ха дано скоро пак покараме заедно!
            Георги Танев (0+)
            Land Rover Discovery 1 300 TDi
            Land Rover Club Bulgaria
            0887 930 238, 0878 797 768

            Коментар


            • #7
              От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

              Честито колега!Много се радвам за теб!Джипката си стува парите отвсякъде!Лека полека ще си оправиш всичко,което не ти харесва или те притеснява!.....Успех и много безаварийни кални километри!
              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

              Коментар


              • #8
                От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                Eeeeeeeeeeeeeeeeeeee... Два пъти ура!!!
                1. Това Роки ми дразни окото от няколко месеца. Ако ми бяха изплатили това което съм си изработил, гарантирано нямаше да устоя да и щях да го купя, даже май веднъж и го сънувах.
                2. Горчев, щеше да липсваш ако беше пренасочил интересите си извън нашето скромно комюнити.
                Честито още веднъж.
                Радвам се искрено.
                Георги Тонев

                Коментар


                • #9
                  От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                  Векторе и ти се стегай у кюпа за разходки, че ми е домъчняло Скоро ще излезна от бокса и хай по баирите!
                  Георги Танев (0+)
                  Land Rover Discovery 1 300 TDi
                  Land Rover Club Bulgaria
                  0887 930 238, 0878 797 768

                  Коментар


                  • #10
                    От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                    Честито..Колега! Само Радости!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #11
                      От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                      Благодаря за пожеланията!
                      Смятам, че при добри грижи джипът ще служи дълго и вярно.

                      То си му идва и сезонът на карането. Ще капне някоя капка дъждец, ще украси пейзажът

                      Иначе за правене - винаги ще се намери какво да се прави. На първо време - всичко, касаещо безопасното и безаварийно движение, козметиките след това
                      Днес докато чаках да ми освободят инструменти и да сваля помпата разглобих ролковия водая на лебедката. Почистване, грес. Вече се върти при по-остър поглед

                      Някой ако е сменял конкретно помпа на Роки - можете ли да препоръчате магазин и марка? На първо четене намерих 2-3 вида, но не ми вдъхват доверие.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                        Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                        Векторе и ти се стегай у кюпа за разходки, че ми е домъчняло Скоро ще излезна от бокса и хай по баирите!
                        Адаш, чакам Илиянчо да ти заглади тенекиите и веднага се намествам аз на още топлото ти място. За 3-4 дни би трябвало да имам вече почти чисто нова предница , всички флуиди - сменени, както и някои други глезотии, а може би дори и ръчна спирачка! Това последното не съм го споменавал на Таран-а че да не го плаша.
                        Георги Тонев

                        Коментар


                        • #13
                          От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                          Честито и от мен. Много да те радва. Харесва ми когато джиповете си сменят собствениците тук във форума.
                          GSM 0877 08 99 19
                          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                          Коментар


                          • #14
                            От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                            Милион безаварийни!
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                              Честито !
                              Ще те обзаведем и с аксесоари
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X