Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

    Честито, Ванка.
    Много безаварийни километри и със здраве да го юркаш!
    И повече да не пускаш теми от сорта "купувам ...... за части искате ли нещо"
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #32
      От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

      Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
      Честито, Ванка.
      Много безаварийни километри и със здраве да го юркаш!
      И повече да не пускаш теми от сорта "купувам ...... за части искате ли нещо"
      Благодаря, Жоро!

      Ами то таковата, на мен вече ми се върти в главата намеря някое със загинал двигател и да си сменя купето, че това иска доста работа и цялостна боя.
      Отделно, както се оказа днес е полезно да имаш 2 камари с части. Гледаш какво трябва и отиваш да търсиш.

      Днес брат ми в изблик на див ентусиазъм взе да гледа как да му слага климатик, току виж съм се уредил и с това.
      то се оказа, че може да стане доста културно. Кулера се сменя с продълговат тънък и ляга пред радиатора. Над него - питата за климатика и 2 ел перки. Пред тях решетка от някаква мрежа за да ги пази от тръни, бодили, листа, змии и гущери. На шайбата на коляновия вал има свободен канал за ремък, а под алтернатора се отваря чудно място за компресор за климатика. Или втори алтернатор... или и двете.

      Започва да ме блазни и деята лебедката и акумулатора да заминат в багажника, да разтоваря малко предницата, че само усилената броня е 20-тина килограма. Ако преместя едни 70-80 кила в багажника даже може и да се вдигне малко муцуната.

      Та така - джпът е на трупчета, но идеите за подобреня не спят
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • #33
        От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        И си смени аватара
        Ще го сменя, само да измисля с какво.
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #34
          От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

          Честита нова придобивка и да си я търкаляш с кеф из калта . Само гледай да няма пакета и мечита в аватара, че няма да тичат на вълкодава
          >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
          Защото така ми харесва...
          Телефон: НЯМАМ
          Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

          Коментар


          • #35
            От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

            Време е за събиране!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080603.jpg
Прегледи:1
Размер:166.3 КБ
ID:5304521Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080609.jpg
Прегледи:1
Размер:51.3 КБ
ID:5304522Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080611.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5304523
            Аз не вярвам в чудеса!
            Разчитам на тях!

            Коментар


            • #36
              От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

              Ако ще сменяш кулера - сложи го над двигателя и пробий капака. И без това мястото му не е отпред, ИМХО. От паджеро е добър вариант, още повече че вече е правено.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                Джипът се движи, спира
                Ръчната още се гъбарка, но днес денят е дълъг, ще я преборя.

                Поразходих се малко до вилата. Поразкълчих окачването. Вероятно има ръжда между ресорите и прискърцва.
                Иначе катери като змей. Със сменената помпа не грее. След смяната не е подминавал средата.

                Следващото по реда си е КАТ...да видим там какво ще става.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #38
                  От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                  Настройката на ръчната е малко сръдкава работа , но с малко търпение ще я нагласиш. Номера е, хем да я нагласиш да държи максимално, хем да не задържа при движение. Аз мойта така я бях пренатегнал, че щях да запаля съединителя.
                  Обери с една отвертка отзад през дупките на капаците. Аз жилата почти не съм ги пипал. Не става само от тях.
                  Поздрави и да си смениш аватарЯ!

                  ПП: За ръждата между листовете, вземи си един флакон грес на спрей. Оправя се, макар и временно.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                    Следващото по реда си е КАТ...да видим там какво ще става.
                    Колега по-добре с човек да си в КАТ!Моята бивша Витара я дадох на един пичага и го пратиха на Техно тест,заради седалките и окачването!Там за негов късмет му взеха 180лв ,но после в КАТ пак едвам се оправи и с хора! .....За КАТ София казвам!
                    Успех и със здраве да си го караш!
                    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                      Честито колега, добЪр избор,много безавариини разходки..

                      Коментар


                      • #41
                        От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                        Вчера му ударихме бързо една ръка сива боя за изравняване на цвета, че беше доста шарен. Стана добре.
                        Регулирах и спирачките, започна да спира перфектно, дойде си и ръчната. Излезе още малко въздух и нещата станаха.

                        Снимки ще кача довечера.

                        Преди малко минах КАТ. Всичко е точно, рокито вече е софианец
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                          Ето и снимките от вчера:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080625.jpg
Прегледи:1
Размер:184.9 КБ
ID:5306577Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080627.jpg
Прегледи:1
Размер:169.8 КБ
ID:5306578Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080628.jpg
Прегледи:1
Размер:151.9 КБ
ID:5306579


                          Ето и постигнатото:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080629.jpg
Прегледи:1
Размер:140.5 КБ
ID:5306580Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080631.jpg
Прегледи:1
Размер:85.7 КБ
ID:5306581Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1080632.jpg
Прегледи:1
Размер:121.2 КБ
ID:5306576
                          Аз не вярвам в чудеса!
                          Разчитам на тях!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                            Честито и от мен Ванка Със здраве да си я караш

                            Коментар


                            • #44
                              От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                              Пу , пу, пу, много лачено ще стане Рокито и ще те е яд после да го дерат трънките.
                              Оператор на италиански реактивен жребец

                              Коментар


                              • #45
                                От: Едно Daihatsu се заменя само с друго Daihatsu - или как си взех Роки

                                Първоначално публикуван от Jr. Преглед на мнение
                                Пу , пу, пу, много лачено ще стане Рокито и ще те е яд после да го дерат трънките.
                                Това с боята да и е косура
                                1 час олепяне с тиксо и вестници, 2 часа с пистолета и една нощ да изсъхне боята.
                                2-3 пъти годишно може да се прави ако стане твърде злогледа от трънки и глогинки
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X