Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хъбове за Kia

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Хъбове за Kia

    от стара загора съм

    Коментар


    • #47
      От: Хъбове за Kia

      Първоначално публикуван от kaloqn kolev Преглед на мнение
      от стара загора съм
      Колега и аз съм от Стара Загора, казвам се Георги телефона ми е 0887643653. Обади ми се и ще ти помогна с каквото мога. Моите хъбове също се разщракаха и днес си пуснах една заявка към Вромос за ръчни, като се надявам скоро да са при мен. За което и аз не съм компетентен ще търсим помощ от Соти.

      Коментар


      • #48
        От: Хъбове за Kia

        Звънкайте после да ви казвам к'о да правите...0885 477 440.
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #49
          От: Хъбове за Kia

          Благодаря на Явор-Vromos, ръчните авм хъбове пристигнаха и в събота ги монтирах. Тези хъбове са измислени да вършат работа, за разлика от вакумните. Старите ми хъбове бяха вакумни направени с болтове на капачките да се зацепват ръчно, но при големи натоварвания прескачаха и щракаха. В неделя с новите хъбове разорах много горски пътища в сняг и кал, имаше огромни натоварвания със всичката газ но нямаше щракане, чаткане и други страшни звуци.

          Коментар


          • #50
            От: Хъбове за Kia

            Извинявам се за въпроса си ако е дискутиран преди но нали киата предимно се вдижи на заден мост и при нужда се зацепва предния, защо трябва да има хъбове отпред или има различни модификации на модела при задвижването.

            Коментар


            • #51
              От: Хъбове за Kia

              Първоначално публикуван от savagebs Преглед на мнение
              Извинявам се за въпроса си ако е дискутиран преди но нали киата предимно се вдижи на заден мост и при нужда се зацепва предния, защо трябва да има хъбове отпред или има различни модификации на модела при задвижването.
              Ахам,на заден мост,а защо е хубаво да има хъбове,не е лошо да се попрочете това онова из Форума,че не е като да не е дискутирано милиони пъти...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #52
                От: Хъбове за Kia

                Здравейте колеги! Търся малката главина за 4х4 пластмасовата с пружинката, тази която е колелото, не в хъба/става въпрос за инерционен хъб/. Ако на някой му се намира нека пише.

                Коментар


                • #53
                  От: Хъбове за Kia

                  Каква е разликата в горенето при положение на раздатката 2Н,но постоянно зацепени хъбове/предния кардан се върти/Киа Спортидж 128 к.с газов инжекцион гуми 225/70/15 МТ и до какви последствия може да доведе освен завишен разход на гориво.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Хъбове за Kia

                    С постоянно зацепени хъбове,Кията гореше 13 газ.Сега с ръчните хъбове гори 11 само на задно смесено каране.
                    Други последствия освен по-бързо износване на иглените лагери на главините май няма.
                    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                    0878739299

                    Коментар


                    • #55
                      От: Хъбове за Kia

                      Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
                      С постоянно зацепени хъбове,Кията гореше 13 газ.Сега с ръчните хъбове гори 11 само на задно смесено каране.
                      Други последствия освен по-бързо износване на иглените лагери на главините май няма.
                      Димов, ти видя ли сегашната цена на хъбовете за Кия във Вромос?
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • #56
                        От: Хъбове за Kia

                        Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                        Димов, ти видя ли сегашната цена на хъбовете за Кия във Вромос?
                        Подвеждаш се от цената на AVM която е 380лв. и също могат да бъдат поръчани от нашия магазин. Разполагаме с главини за свободен ход Vromos които са на цена 250лв комплекта.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Хъбове за Kia

                          Разполагаме с главини за свободен ход Vromos които са на цена 250лв
                          Точно от тези си взех,само на единия му липсваше едната резбичка на капачката,но си я направих с метчик.
                          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
                          0878739299

                          Коментар


                          • #58
                            От: Хъбове за Kia

                            Продавам старите си инерционни хъбове. Все още са на джипа и може да се пробват. Закупих си ръчни от Явор, но не остава време да се монтират.
                            Тел. 0894 768 666.
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Хъбове за Kia

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Подвеждаш се от цената на AVM която е 380лв. и също могат да бъдат поръчани от нашия магазин. Разполагаме с главини за свободен ход Vromos които са на цена 250лв комплекта.
                              Може би защото не видях евтиния вариянт ...
                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар


                              • #60
                                От: Хъбове за Kia

                                При положение на лоста на раздатката 2Н-предния кардан се върти.
                                Това означавали ,че хъбовете са постоянно зацепени./може ли да има някакво увличане-гледано при потегляне/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X