Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Кията днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Кията днес?

    Пенчо, това в предното шише бялото утайка ли е, че май и знам произхода...
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

    Коментар


    • От: Какво направих по Кията днес?

      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
      Пенчо, това в предното шише бялото утайка ли е, че май и знам произхода...
      Какво е това?
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • От: Какво направих по Кията днес?

        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
        Какво е това?
        СЛед съмнението ,че има вода в нафтата добавих 1л газ за горене, но така и не запали. А тази бутилка с бяла течност е след източването на резервоара.

        Коментар


        • От: Какво направих по Кията днес?

          Първоначално публикуван от hamido Преглед на мнение
          СЛед съмнението ,че има вода в нафтата добавих 1л газ за горене, но така и не запали. А тази бутилка с бяла течност е след източването на резервоара.
          Доколкото знам само спирта се смесва с водата, и помага.
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Какво направих по Кията днес?

            Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
            Пенчо, това в предното шише бялото утайка ли е, че май и знам произхода...
            Не знам. Колегата да си каже.

            Коментар


            • От: Какво направих по Кията днес?

              Първоначално публикуван от hamido Преглед на мнение
              СЛед съмнението ,че има вода в нафтата добавих 1л газ за горене, но така и не запали. А тази бутилка с бяла течност е след източването на резервоара.
              Не е вода. Ако не е парафин остава да са утайки от кофти произведен биодизел от палмово масло. Ако поседят на слънце може и да се поразтопят. До сега не бях виждал толкова зле направено био.
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • От: Какво направих по Кията днес?

                Това гориво от колонка ли е зареждано или на черно ?

                Коментар


                • От: Какво направих по Кията днес?

                  Чист касмет че ти е здраво ГНП то това си е чиста водичка. Станала бяла след смесването на вода с нафта .

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Кията днес?

                    Както казва siem най- вероятно е парафин, не е вода гаранция.
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Кията днес?

                      Има фунии които задържат водата и пропускат само дизела, но в БГ не съм видял. Намирал съм само някакви гаражно производство но им нямам
                      доверие. Някой някъде да е виждал.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Кията днес?

                        Първоначално публикуван от Nikolay Staykov Преглед на мнение
                        Това гориво от колонка ли е зареждано или на черно ?
                        Това е купено на черно от едни Румънци, бяха в 10л. бутилки, изчакахме една нощ от съмнение за вода, но на сутринта нямаше нищо подозиращо!! иЗГЛЕЖДА ефекта се получава след смесване в резервоара с хубава нафта, знам ли

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Кията днес?

                          Вече съм със сменено масло на двигателя Арал 10 в 40 , маслени и горивен филтър, профилактика по джипа плюс карта и автомивка с остъпка, всичко това за 130 лв. А ето и Дзвяра ,снимки на частите преди да ходи на 3d стенд.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1363.jpg
Прегледи:1
Размер:135.6 КБ
ID:5661010

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Кията днес?

                            През изминалата седмица си къртих банята и използвах киата с едно ремарке да си извозвам отломките до сметището.На последния курс освен препълненото ремарке се наложи да натоваря още над 300 кг в кофи и корито на задните седалки.Пружините от омега се справят доста добре-изобщо не кляка.А ненатоварена е една идея по-втвърдена возията ,отколкото с оригиналните пружини.

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Кията днес?

                              Аз пък Петък натоварих към 350 кг ПДЧ (и аз още 100 кила), че стягам детска стая на малкия. Едната ми пружина е оригинална (подарена от yancho),защото другата беше счупена. Втората е марка Spidan - по-тънък тел от оригиналната и с една навивка повече. Та клекна яко. Оригиналната при повечко товарене трие навивка в навивка и при по-голямо отскачане се чува металическо "ДРЪН". При празна кола няма проблеми и си стои равна от ляво и от дясно, както и отпред и отзад.

                              Та си плача и аз за нови задни пружини. Но първо ще трябват по-големи гуми и чак тогава мисля да ги сменям. За сега чуденката им е от Омега седан или комби да бъдат. На теория първите повдигат с 5 см, а вторите с 10 см. Обаче аз съм с Гранд и задницата би трябвало да е по-тежка...
                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Кията днес?

                                Моите пружини ги свалихме от една и съща кола-еднакво са натоварвани.Повдигнаха 8-9 см.От возията съм повече от доволен,но затова сигурно допринасят и балонните гуми.Оригиналните пружини не бяха уморени,сравнявал съм ги с на други колеги,поддържаха 78-79 см до задния калник с гуми 205/75/15.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X