Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странен проблем на Соренто

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Странен проблем на Соренто

    Има вроятност цедката на помпата в резервоара да е засмукала боклуци и да пропуска недостатъчно гориво. Утайките от нафтата образуват едни "найлончета", които запушват цедката. Защо не започнеш проверка по пътя на горивото от резервоара напред преди да сменяш датчици. Моя проблем се появи след като карах с много малко гориво в резервоара.След смяна на филтъра и каране с пълен резервоар не се е появявал повече.

    Коментар


    • #32
      От: Странен проблем на Соренто

      Днес решихме проблема! Знаех си аз, че още отначалото трябваше да се обърна към майстора на бившата ми кола Алфа 156 Бобо от Орландовци. Изключително добър диагностик, който принципно се занимаша главно с италиански машини. И така след като му позваних днес ми каза просто да му закарам колата и знае какво и е вече почти на 100%. Първо тества колата на място и движение и се оказа, че не може да подържа необходимото налягане. Свалиха регулатора, направиха му хубава въздухоструя, изпаднаха едни хубави боклучета. Сложиха пак регулатора, тест в движение...колата си подържа таргета който и е определен. Стана и по приятна и пъргава за каране. END!

      Коментар


      • #33
        От: Странен проблем на Соренто

        И какво станА?!?

        Стигнахме до Петата дупка ....
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #34
          От: Странен проблем на Соренто

          Нещо не разбрах - кой регулатор и кое налягане?

          Коментар


          • #35
            От: Странен проблем на Соренто

            Регулатора на налягането в рейла!

            Коментар


            • #36
              От: Странен проблем на Соренто

              Здравейте, от 10 дни съм собственик на Sorento и чета темите във форума. Видях че тук се споменава за някаква добавка за горивото и затова искам да попитам какви добавки ползвате? На предишната ми дизелова кола ползвах два три вида добавки и й се отразяваха добре, но това е по-нов тип двигател и не ми се екпериментира.

              Коментар


              • #37
                От: Странен проблем на Соренто

                Добавката е :Добавка за дизел CASTROL TDA 250ml.

                Коментар


                • #38
                  От: Странен проблем на Соренто

                  не зная това дали ще помогне за темата, но все пак може да помогне на някого, както каза руския пилот във филма „АРМАГЕДОН“-- „няма руски, няма американски кораби. всичко е китайско.“ и взе чука да го оправя .......
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=44558
                  Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X