Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

    Това е много добре!
    Браво!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

      Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
      Разхода с новата механична помпа е с около литър надолу, спрямо електронната!
      Много добре!
      А колко всъщност е разхода? Преди и след ?
      При мен при галене на газта и скорост до 90км/ч ми дава около 7/100
      Това с електронната помпа.
      Панайот Бърдарски
      0887 60 77 22

      Коментар


      • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

        С моя начин на каране дваше 8 извън града, сега падна на 7. Това с 30км на климатик извън града, 60 извън града без климатик и 10 градско.

        Маршрута ми е редовен и се кара идентично. Скорост около 100. И търкалям по-големи гуми.
        Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
        Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

        Коментар


        • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

          Колеги,решил съм и аз да влезна във филма с смяна на помпата.Ако може някой да помогне,аз съм от Бургаски окръг.

          Коментар


          • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

            Тази помпа ще стане ли?От паджеро 2.5

            Коментар


            • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

              А ся де!

              Коментар


              • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

                А как я купи без да знаеш,дали ще стане?
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

                  Не съм я купил,само питам понеже тук прочетох че ставала и потърсих въпросната помпа.А на теб преди време ти писах лс но така и не ми отговори. Що ли?

                  Коментар


                  • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

                    Не знам защо не съм ти отговорил,тел. ми е в профила.
                    Но за всеки случай,0899113720
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

                      Тая помпа от последните снимки привидно изглежда годна за присаждане. Въпросите са:
                      1. От какво е?
                      2. На какво налягане са сработвали дюзите, които е управлявала?
                      3. Номер на помпата за референция е добра опция.

                      Разните датчици и електронни глупости могат да се разходят доста бързо.
                      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                      Коментар


                      • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

                        Да раздвижим малко темата, днес си купих и аз механична помпа от Паджеро 2,5 ТД. Консултирах се с Ники и отива при майстора за ревизия и да и нагласи налягането. После следва подмяна. Благодаря на Дядо Коледа, че е толкова добричък. Другите подаръци в мойта тема.

                        Коментар


                        • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

                          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                          Да раздвижим малко темата, днес си купих и аз механична помпа от Паджеро 2,5 ТД.
                          С интерес очаквам развитието.
                          Панайот Бърдарски
                          0887 60 77 22

                          Коментар


                          • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

                            Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                            ... и отива при майстора за ревизия и да и нагласи налягането.
                            По-скоро порцията, но и така може да я сложиш и после да я намалиш на място.

                            Кажи на помпаджията да ти смени всички уплътнения и семеринга на оста, че това е по-важното, другото е лесно, а тамън ще я почисти.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

                              Утре отивам за ремонтен комплект за помпата и ще бъде обслужена. Адаша от Раднево сподели, че направо я слагам, не се прави нищо при майстор относно настройки. Ще направя една консултация утре и след празниците я почвам.

                              Коментар


                              • От: Замяна на електрическаГНП с механична Спортидж 2000ТДИ

                                Мисля да започна със смяната на помпата тези дни. Ако някой е слагал от Паджеро ще съм благодарен да сподели опита си, за да не откривам топлата вода, става въпрос да окабеляването. Откъм механичната част не е проблем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X