Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз си купих Кия Спортидж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз си купих Кия Спортидж.

    Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
    Кое колега как се казва?

    Ами липсата на интерес към състоянието на спирачната система. Това което виждам, не може да не е скрибуцало, стържело, скърцало или каквото се сетиш. За спиране не споменавам.

    Коментар


    • От: И аз си купих Кия Спортидж.

      Драго а с ДИФ-а какво става?
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • От: И аз си купих Кия Спортидж.

        Поне така разбра какво е състоянието им преди да стане беля.

        Коментар


        • От: И аз си купих Кия Спортидж.

          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
          Ами липсата на интерес към състоянието на спирачната система. Това което виждам, не може да не е скрибуцало, стържело, скърцало или каквото се сетиш. За спиране не споменавам.
          Колега, спирачната система до тази сутрин беше перфектна. Нищо до сега не е стържело, просто тази сутрин се е отлепило феродото от челюстите и блокира задния мост. Аз не съм роб на Кията а тя на мен.
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • От: И аз си купих Кия Спортидж.

            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
            Колега, спирачната система до тази сутрин беше перфектна. Нищо до сега не е стържело, просто тази сутрин се е отлепило феродото от челюстите и блокира задния мост. Аз не съм роб на Кията а тя на мен.

            Както и да е.
            Добре, че не разпарчетоса диференциала.

            Илотите са се разбунтували, май.

            Коментар


            • От: И аз си купих Кия Спортидж.

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Както и да е.
              Добре, че не разпарчетоса диференциала.

              Илотите са се разбунтували, май.
              Нищо не се е разбунтувало Пенчо. За 25 години съм ремонтирал над 100 диференциала на УАЗки и днес почти бях сигурен че не е счупен дифа. До вчера Кико си вървеше без никакви шумове, виене и стържене от дифа. Тази сутрин тръгвам и се яви този проблем, затова започнах първо със сваляне на барабана и уцелих и точно че е левия!
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                Тази вечер сложих новите накладки и Кико е готов.
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                  Здравейте и аз да се похваля вече съм с Кия Спортид 2.0 Д 1998 год
                  Вчера си я купих и се прибрах с нея в снега от Варна до Силистра държи се много добре... Малко задволанното устройство още не може да привикне с нея, а и трябват и нови гумички. Мисля да са си стандартните 205/70 R 15 в момента е с 205/75 R 15
                  По принцип колата най-много да види черен път /което ще си види със сигурност лятото на кара дере/
                  А Сиско може да я знае Кията от рибарското селище преди Фичоза в дясно я взех
                  Да попитам по принцип стандартните джанти какъв размер са? Ако го има някъде моля за извинение...
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1220041.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:5338351Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1220042.jpg
Прегледи:1
Размер:98.9 КБ
ID:5338352
                  Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                  Калоян Кирилов
                  LZ2ZGT

                  Коментар


                  • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                    за джантите видях и се извинявам
                    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                    Калоян Кирилов
                    LZ2ZGT

                    Коментар


                    • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                      Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                      Да попитам по принцип стандартните джанти какъв размер са? Ако го има някъде моля за извинение...
                      [ATTACH=CONFIG]407983[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]407988[/ATTACH]
                      Честито! Мисля, че са 6J 15. Аз съм със BFG А/Т 215/75/15 целогодишно и съм много доволен.

                      Коментар


                      • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                        А,честито,знам я колицата,на един рибар от Галата беше!До последно я караше,дано само да те радва (даде ли ти и теглича,че беше свален ?)

                        Коментар


                        • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                          Благодаря!
                          Не ми даде теглич но ние така го изненадахме ...
                          Бях тръгнал за Добрич да си вземам кола която един колега ми беше "харесал"
                          Моите майстори не я харесаха и тръгнахме за Варна по автокъщите нямаше нищо добре, че жена му вдигна телефона накрая ...
                          А ние без малко да се откажем да ги търсим повече след толкова обикаляне.
                          Дано само Чавдар от Нова Черна не ме бие по главата, че той ме разубеждаваше като си мислеше само за Off-road... Иначе съм се кандидатирал от миналото лято за състезанието в Нова Черна за фотограф
                          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                          Калоян Кирилов
                          LZ2ZGT

                          Коментар


                          • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                            Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                            Здравейте и аз да се похваля вече съм с Кия Спортид 2.0 Д 1998 год
                            Вчера си я купих и се прибрах с нея в снега от Варна до Силистра държи се много добре... Малко задволанното устройство още не може да привикне с нея, а и трябват и нови гумички. Мисля да са си стандартните 205/70 R 15 в момента е с 205/75 R 15
                            По принцип колата най-много да види черен път /което ще си види със сигурност лятото на кара дере/
                            А Сиско може да я знае Кията от рибарското селище преди Фичоза в дясно я взех
                            Да попитам по принцип стандартните джанти какъв размер са? Ако го има някъде моля за извинение...
                            [ATTACH=CONFIG]407983[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]407988[/ATTACH]
                            Честито колега! Дълги и безаварийни километри!

                            Коментар


                            • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                              колеги може ли каталог за Кия Спортидж, че в момента съм в спорове със майстора ми днес ми замина преден ляв хъб....
                              Според вашето мнение мисля за ръчни хъбове той още се опъва и искам да гледам каталога за резервните части и така да обсъждаме... Като бивш търговец на части за трактори се правя че разбирам
                              А утре ще има нови гуми количката.
                              Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                              Калоян Кирилов
                              LZ2ZGT

                              Коментар


                              • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                                Колега слагай ръчни хъбове "АVM" и решаваш въпроса. Ще ги намериш в "Гладиатор" - Пловдив. Успех!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X