Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 2 бензин тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Като заговорихме за ръжда - П2 станаха вече на доста години. Трудно ще излезне такова без ръжди и ако е бензиново ще струва доста пари.

    Та Паджеро Спорт със същата механика и е от по-нови години. Можеш да загледаш и него.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
      Като заговорихме за ръжда - П2 станаха вече на доста години. Трудно ще излезне такова без ръжди и ако е бензиново ще струва доста пари.

      Та Паджеро Спорт със същата механика и е от по-нови години. Можеш да загледаш и него.
      Здрасти и на теб и мерси за коментара. Мислих за спорта но няма супер селект а заради едната ръжда да се отказвам от него..неее
      ЦО-то, електрожена и се справяме с ръждата

      Коментар


      • #18
        Относно броните, хващам елетрожена меря по старата и ги почвам
        А да попитам, някой от Варна има ли тук? Може да пием по бира и да обсъдим проекта на 4 очи ако има мераклии

        Коментар


        • #19
          Потърси targa.
          Това в потребителите тук.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Потърси targa.
            Това в потребителите тук.
            Добре, мерси.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от Dynkata Преглед на мнение

              Добре, мерси.
              А как да търся измежду потребителите? Да ползвам търсачката ли или има друг начин..

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от Dynkata Преглед на мнение

                А как да търся измежду потребителите? Да ползвам търсачката ли или има друг начин..
                Оправих се и го намерих, мерси

                Коментар


                • #23
                  Повече от година обикалях знайни и незнайни градове ,села и местности из цяла България в търсене на запазено Паджеро.Приоритет ми беше 3.0 бензин или 2.8тди.След като се нагледах на боклуци и лъжливи обяви ,бях решил да се отказвам.Тогава включих и малкия брат 2.5тди в издирването и всичко започна отначало.Това лято не ми остана време за почивка от обиколки ,но накрая намерих читав екземпляр.Като казвам читав ,разбираме липсата на каквато и да било ръжда.Дъртичък 91-ви набор ,без екстри ,къс ,ръчка ,супер селект ,току що докаран от братска Италия.Беше обявен на 5500 ,но разбира се на 5000 си стиснахме ръцете.Сложих транзитките и газ от Дупница ,че ме чакат 350км.Разбира се проблемите ми започнаха още по северната Софийска тангента.Жега ,липса на клима ,отворя ли прозореца цялата лавина се стоварва в купето ,пушилка от ауспуха ,спирачките започнаха да греят .... на Витиня хвърли потта и си мислех ,че това беше с покупката ми.Как да е ,прибрах се в Горна Оряховица и след два дена го вкарах в сервиза - нови спирачна помпа ,спирачни маркучи ,накладки ,водни и горивни съединения ,почистване на радиатора и проверка на виското ,масла ,филтри ,антифриз ,нови 31-ци ,реглаж ,гресиране .... и сумата в тефтерчето достигна 7200лв.Това без тунинг и глезотии.Не съжалявам нито за секунда и ще продължавам да наливам.Написах го ,само за да разбереш ,че се поставяш пред много трудна задача /издирването на здрав автомобил/ и предстоящи главоболия /разчовъркването винаги поднася допълнителни изненади/.
                  Поздрави и успех в търсенето!

                  п.п. За Варна наистина потърси Таргата.И аз се възползвах от съветите му преди половин година.
                  Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                  Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                  Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                  0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                  Коментар


                  • #24
                    Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
                    Повече от година обикалях знайни и незнайни градове ,села и местности из цяла България в търсене на запазено Паджеро.Приоритет ми беше 3.0 бензин или 2.8тди.След като се нагледах на боклуци и лъжливи обяви ,бях решил да се отказвам.Тогава включих и малкия брат 2.5тди в издирването и всичко започна отначало.Това лято не ми остана време за почивка от обиколки ,но накрая намерих читав екземпляр.Като казвам читав ,разбираме липсата на каквато и да било ръжда.Дъртичък 91-ви набор ,без екстри ,къс ,ръчка ,супер селект ,току що докаран от братска Италия.Беше обявен на 5500 ,но разбира се на 5000 си стиснахме ръцете.Сложих транзитките и газ от Дупница ,че ме чакат 350км.Разбира се проблемите ми започнаха още по северната Софийска тангента.Жега ,липса на клима ,отворя ли прозореца цялата лавина се стоварва в купето ,пушилка от ауспуха ,спирачките започнаха да греят .... на Витиня хвърли потта и си мислех ,че това беше с покупката ми.Как да е ,прибрах се в Горна Оряховица и след два дена го вкарах в сервиза - нови спирачна помпа ,спирачни маркучи ,накладки ,водни и горивни съединения ,почистване на радиатора и проверка на виското ,масла ,филтри ,антифриз ,нови 31-ци ,реглаж ,гресиране .... и сумата в тефтерчето достигна 7200лв.Това без тунинг и глезотии.Не съжалявам нито за секунда и ще продължавам да наливам.Написах го ,само за да разбереш ,че се поставяш пред много трудна задача /издирването на здрав автомобил/ и предстоящи главоболия /разчовъркването винаги поднася допълнителни изненади/.
                    Поздрави и успех в търсенето!

                    п.п. За Варна наистина потърси Таргата.И аз се възползвах от съветите му преди половин година.
                    Благодаря. Писах му вече. Чакам само да ми отговори. Иначе всичко това, което си написал е повече от верно. Подкрепям с две ръце.

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение


                      Гуми 31 можеш да вкараш без проблеми и без да пипаш окачването. По монтиране на мултимедии, държатели за чаши, сини диодчета и т.п. суперважни атрибути не съм компетентен и не мога да давам акъл.

                      .
                      31" са заводски при П2
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • sapuna
                        sapuna коментира
                        Редактиране на коментар
                        235/75/15 са в стоков вариант

                    • #26
                      И аз така прочетох, че тоеа са стоковите

                      Коментар


                      • #27
                        Здрасти Динка, избора ти не е лош, трябва да имаш предвид някои неща, които съм разбрал лично(притежавал съм всички модификации на П2):
                        1. Много гният, внимателно оглеждай цялото шаси, особено където е набит номера на рамата, на повечето не се чете, също така между предните бомбета и купето, там се образуват дупки достъчно големи да мине котка.
                        2. Задължително бензин! Най-добрия вариант 3.5 V6, като компромис 3.0 V6, като там вариантите са 150к.с. и по-добрия 177к.с., но за съжаление много рядък. Между другото в момента във Враца има един дълъг 3.0 177к.с., който го гледах 2-3 месеца, но в крайна сметка се отказах и си взех едно П3, за разнообразие, че 2-ките са ми до болка познати, а 3-ките всички ги плюят, затова реших лично да проверя за какво става въпрос. Този, за който ти говоря, който е във Враца е внесен от USA вероятно, може и да не е изгнил , като забележка видях, че няма блокаж на задния мост, но за твоите цели, които го искаш не е фатално, даже по-добре, че няма да се изкушаваш да правиш глупости, че те водят само до щети след това!
                        3. За целта, за коята го искаш оригиналното окачване е достъчно добро, няма никакъв смисъл да го сменяш с друго, разликат е пренебрижимо малка, разбрах го срещу 2 бона!
                        4. 31х10.5х15 е твоята гума, може да сложиш и 33-ка, но почва да му тежи, освен ако не е 3.5 V6.
                        5. Сложи му една лебедка, вече има достъчно добри за 600 кинта и по възможност смени въжето със синтетично и алуминиев фланец, това ще намали килограмите, ще я прибере навътре и няма да се налага да редиш въжето при използване.
                        6. Смяната на предната броня е само за фасон и нищо друго, ако те кефи сложи силова, но и оригиналната си е ок.
                        7. Задната има повече смисъл да се смени или направо да се махне и да се сложи просто една тръба, защото много стърчи и задира, но да не забряваме за какво ще го ползваш, тези ефекти за които ти говоря се получават при тежък off road.
                        8. Може един шнорхел да му сложил, върши работа, макар че ако го удавиш повечко това ще доведе до други последици.

                        С две думи за твоите цели, оригинално окачване, лебедка, шнорхел, гуми ALL TERRAIN 31-32" и преработка задна броня и си ти.
                        Ако имаш някакви въпроси насреща съм.

                        Коментар


                        • #28
                          Хубава тема, ама така и не разбрах за пред кафето ли ще е или за в тръните?
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • #29
                            До колкото мога да чета, Динката е написал ясно целите и аз съм му дал решението, а за какво ще го ползва май само той си знае! Вие какво се опитвате да му кажете - че темата му не е в точния раздел, че не си е направил труда да потърси информация по темата във форума, преди да публикува или, че не е добре дошъл в този форум!? Тук нещата май съвсем са се извратили!
                            ​​

                            Коментар


                            • #30
                              /Признавам си, че я четох малко през ред. Явно ще се наложи да я прочета цялата.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X