Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Пребоядисал си твоя?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Пребоядисал си твоя?
      Ъхъ, ама нямам пари да си го купим....
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Има ли колега, евентуално който може да удари едно рамо за оглед на една Фронтера ,бензин в района на Горубляне?
        Диско 300TDI
        Scott Purgatory
        0889 84 6161

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Има ли някой от Пловдив със сервиз за оглед на Киа Спортидж?

          Коментар


          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Здравейте колеги. Харесал съм едно Диско 2 в София, но макар че попрочетох из форума, не мисля че мога да преценя дали джипа си струва. Та ако има някой ,който може да помогне за огледа ще съм благодарен. Ето го и него:*************************

            Коментар


            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Къде го?
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Явно е мобилистично и е вазираНо...
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Някой от Бяла Слатина да каже нещо за това, моля.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Cherokee-Galiche.jpg
Прегледи:1
Размер:73.1 КБ
ID:5699012
                  Последно редактирано от nickbochev; 17-01-16, 21:33. Причина: смяна на линк, със "снимка" на обявата (без рекламно лого)
                  SUZUKI VITARA V6
                  HONDA CBR 919RR
                  MERCEDES ML
                  MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                  Коментар


                  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Някой от Сливен,ако може да помогне с оглед..
                    става въпрос за сива Toyota LC 95 2002г, 3.4 бензин,автомат
                    на цена 13900лв в m....bg
                    Мерси
                    Cherokee WJ 4.0L- NP242
                    Honda Africa Twin XRV 750

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Здравейте,някой знае ли нещо за това Cherokee, 2.1 дизел.Намира се в Пазарджик,човекът каза,че документално е О.к,въпреки Софийските номера.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2894469o.jpg
Прегледи:1
Размер:192.9 КБ
ID:5702131

                      Коментар


                      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Така,днес го гледах,няма гнило,приемлив външен вид.Отдолу масло капе от къде ли не,трева под него няма да никне минимум 10 г.,мотора опасан с жици и кабелчета като паяжина,отгоре свети от долу лейка.Бавните влизат с шут,че иначе не става,на полу загрял мотор отвъртях капачката,антифриза направо изригна да ме види.За капак продавача от племето на чернокраките вика:Не може да го пробаш,че ши ти пишат акт,нема гражданска!Тука за малко да изригна като антифриза или водата,не е сигурно.За тез пари толкоз,ма и те са му много.Това е.

                        Коментар


                        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Здравейте колеги, много ще съм ви задължен, ако някой от Варна ми помогне за оглед на една Фронтера. Просто София-Варна, за да видя че не става си е път. Благодаря предварително. 0885704010 - Сашо или на ЛС. Поздрави!
                          УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Привет, след като се консултирах с предни теми за плюсовете и минусите на различни модели и различни двигатели се стиган и до избор на конкретната кола.
                            Всемаме я за жена ми (+ бебе) и целта е да може зимата да се изпълзи от квартала. Т.е. стръмно, снежно и непочистено. след гледане на различни неща последно жената е лапнала по Грант Чероки, и форумът (плюс сервизът) казаха "4,7".
                            Та съм се спрял на тази двата:

                            +?=–№–:"++%=/:$/%%=::%?@@##

                            И тук идва мястото на тази темя- има ли някой от посочените градове който може да ги погледне диагностицира?
                            Ние сме в софия но не е проблем да отидем, проблемът е че хабер нямам от тези автомобили, нито от сервизите в тези градове.

                            П.П. понеже явно не може да се постват линкове към обявите- става дума за Варна и Пазарджик.
                            Последно редактирано от Гладен Гого; 12-03-16, 13:28. Причина: послепис.

                            Коментар


                            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Пиши на лично кое е за Пазарджик
                              . LRE Bulgaria.
                              RRC SE V8 91г.

                              Коментар


                              • Момчета привет !

                                Харесах си едно Терано 2 , 2,7 във Варна...
                                цената е малко над бюджета ми, но се надявам продавача да смъкне до около 6 000.....
                                на външен вид изглежда ОК, ама аз като си знам колко разбирам от коли....


                                ето линк към него :...................

                                отдолу гледайки под калниците, всички яки метални греди - бе боядисано в черно...не се вижда ръжда, или това я прикрива...?

                                Не знам в коя тема и с/у какво обезщетение в предпочитан от колегите вид почерпка бих се примолил на някой да му хвърли едно око, който разбира от Терано...да си каже дали си стръва да го мисля. Че нито мога да разбера дали раздатка-скорости -хъбове-ЛСД работят , нито да усетя дали всичко му е точно по двигател-окачване-системи..... Спирачките няха много слаби- потъъват- Продавача е Атвтокъща, казва било от обезвъздушаване, щял да ги прави....
                                Коректен изглежда ама....трябва да се провери машинката , даже е съгласен да го караме в сервиз по мой избор за пълна проверка-диагностика....
                                Можете ли да помогнете със съвет ?
                                Ето моята желана джипка

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:terano 2016.jpg
Прегледи:1
Размер:119.3 КБ
ID:5706754
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-04-16, 18:12.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X