Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Първоначално публикуван от Drake. Преглед на мнение
    Здравейте, не търся някой да гледа джип на място, а просто да попитам дали някой знае нещо за този пикап, и според вас overpriced ли е?..........
    Зависи в кое кафе ще го караш. С тоя безсмослен тръбопровод и тия гуми.....
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Аз главно се интересувам заради това че е дълга база. Гледах и други модели но отзад са все с къси легла, което не ми върши работа. Ако имаш предложение за други модели които вървят до 6-7000, бих се радвал да ги чуя. За момента съм се спрял или на такова Терано или на Мицубиши L200. Но, приемам предложения за модели всякакви

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Аз не продавам нищо. Това е на цена за Терано 2 и вид на курник. Като гледам се разчита на Пернишкия тунинг при продажбата и на легендата, че момите се лепяли по пикапите като мухи на лайно.

        Разликата в големината на легена е малка между 2 и 4 вратите. Пиши за какво ще го ползваш тоя пикап.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Нямах предвид че ти продаваш нещо, ами да предложиш други модели поименно, които да погледна Пикапа ще се ползва за превоз на различни строителни материали, инструменти, бидони, не много дълги греди и други такива. Трябва ми да е по проходим защото ще се кара по черни пътища където няма асфалт и в треволяк, така че ще е добре да е висок.

          Харесват ми 4рънърите, макар че не е пикап, и се чудя дали мястото отзад няма да е достатъчно ако се свалят задните седалки.

          Коментар


          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Първоначално публикуван от Drake. Преглед на мнение
            ...
            Харесват ми 4рънърите, макар че не е пикап, и се чудя дали мястото отзад няма да е достатъчно ако се свалят задните седалки.
            При свалени задни облегалки, се получава място, достатъчно да побере предмет(и) с размерите на матрак "персон и половина".

            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              Зависи в кое кафе ще го караш. С тоя безсмослен тръбопровод и тия гуми.....
              Освен това регистрацията и мястото на продажба са много подозрителни, дори и по отделно, а в комбинация, не ми се говори?!

              Коментар


              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                При свалени задни облегалки, се получава място, достатъчно да побере предмет(и) с размерите на матрак "персон и половина".
                Благодаря за снимката! Задължително ще огледам някой 4Runner.

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Здравейте, търся си honda hr-v. Ако някой е гледал такава, която е добра да помага.

                  Коментар


                  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Здравейте,

                    Върти ми се една муха в главата и мира не ми дава (пречи на бръмбърите, които вече са там). А именно 80-тка! От известно време следя пазара и попаднах на ейто тази:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a3294713o.jpg
Прегледи:1
Размер:122.5 КБ
ID:5613527

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a3294717o.jpg
Прегледи:1
Размер:135.6 КБ
ID:5613528

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a3294721o.jpg
Прегледи:1
Размер:134.5 КБ
ID:5613529

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a3294723o.jpg
Прегледи:1
Размер:149.7 КБ
ID:5613530

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a3294725o.jpg
Прегледи:1
Размер:123.7 КБ
ID:5613531

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a3294729o.jpg
Прегледи:1
Размер:93.0 КБ
ID:5613532

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a3294731o.jpg
Прегледи:1
Размер:82.9 КБ
ID:5613533

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:a3294734o.jpg
Прегледи:1
Размер:123.4 КБ
ID:5613534

                    Текста на обявата е следния (до колкото има смисъл изобщо да се чете....):

                    Toyota Land Cruiser 4,0д
                    Toyota Land Cruiser 4,0д
                    джип, употребяван
                    14,900 ЛЕВА
                    (възможност за бартер)
                    Ноември 1994
                    195,001 км
                    Дизел
                    Ръчни
                    135 к.с.
                    4200 см3
                    4/5 врати
                    Тъмно сив
                    Особености и Екстри
                    Комфорт: Климатик, Ел.стъкла, Ел.огледала, Стерео уредба, Алуминиеви джанти
                    Сигурност : 4x4, ABS, Аларма, Имобилайзер, Центр. заключване, Застраховка
                    Друго : Серво управление, Бордови компютър, Сервизна книжка, Гаранция

                    До колкото успях да разбера от снимките е с full time. На снимки поне ми изглежда добре... какво ще кажете?

                    И най важното: Пробема ми е че съм малко куку и избирам нещата повече със сърцето и по-малко с мозъка. Та... би ли се навил някой, запознат с модела да дойде с мен да я погледне? Готов съм да почерпя/заплатя за услугата. Не знам дали търговеца ще се навие да я караме в сервиз да я погледнат. Ако все пак се навие къде би било най-добре / близо? Става въпрос за утре - 01.Окт в района на кв.Горубляне/Панчерево. Евентуално мисля че ще мога да променя датата за огледа, но по принцип вече съм се разбрал.

                    Благодаря предварително на отзовалите се. Отговори тук в темата, на л.с. или на телефона от подписа.


                    Поздрави!
                    Калин - О88 б579I9I
                    Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      До Горубляне е най близо Влади. Там в сервиза може всичко да се провери. Ако не знаеш къде е или не познаваш Влади vladi333 , звънни.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Здравейте!
                        Загледах една Киа и ме интересува някой познава ли я. Киата е цвят Бордо, в Бургас е, с Търговищка регистрация, лифт и гуми Кумхо. Пусната е в сайтовете за продажба. По принцип търся след 1998г., но тази макар и 1997г. ми привлече вниманието.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          Здравейте!
                          Загледах една Киа и ме интересува някой познава ли я. Киата е цвят Бордо, в Бургас е, с Търговищка регистрация, лифт и гуми Кумхо. Пусната е в сайтовете за продажба. По принцип търся след 1998г., но тази макар и 1997г. ми привлече вниманието.
                          Вчера пусната обява. Преди малко се обаждах - капарирана. Явно хубавите бързо отлитат...
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            Вчера пусната обява. Преди малко се обаждах - капарирана. Явно хубавите бързо отлитат...

                            Познай от три пъти Защо!

                            Коментар


                            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Познай от три пъти Защо!
                              Твоята бензинова с 4 врати ли беше, или беше късата тя? Не я ли продаваш?
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар


                              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                                Твоята бензинова с 4 врати ли беше, или беше късата тя? Не я ли продаваш?
                                Бензиновата е двувратка кабрио. На щерката е.
                                Нищо не продавам, за сега.
                                Търся сгоден кемпер за двама.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X