Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    .......Търся сгоден кемпер за двама.
    Имам един за 4ма, ама лесно може да стане за 2ма. Само изФърляш единио кревЕт.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      Търся сгоден кемпер за двама.
      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Имам един за 4ма, ама лесно може да стане за 2ма. Само изФърляш единио кревЕт.
      Той първо да дефинира кои двама, ако зет е замислил да завъжда, младите могат и на една седалка да спят( и не само да спят) ама ако пътува с "баба" си трябват две отделни помещения.....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Първоначално публикуван от sardokar Преглед на мнение
        Здравейте,

        Върти ми се една муха в главата и мира не ми дава (пречи на бръмбърите, които вече са там). А именно 80-тка! От известно време следя пазара и попаднах на ейто тази:

        [ATTACH=CONFIG]743492[/ATTACH]
        .
        .
        .
        Реших да пиша в темата, защото вече двама съфорумници ме питат на лични.


        Отказах се от нея без да се стига до пазарлъци. Според мен радиатора е крив щото е имало лек удар отпред. Такива мисли ми навява и ново-боядисаната броня, поне така си мисля... не съм говорил с тях. Пратих един приятел, който е малко по-светнат от мен да я огледа и той го беше забелязъл. Каза, че имало и разни тампони да се сменят от долу, което не е изненадващо за 20 годишна кола
        На мен лично ми хвана окото, купето е запазено и отвън и отвътре. Но не съм правил супер обстоен преглед. На таблото свети надпис T.Belt, но предполагам това не е индикация за повреда ами по-скоро напомняне за смяна на ангренажа... не знам.

        Отказах се от 80-тка като цяло не само от тази конкретно (поне за сега...). Причините са чисто финансови - просто след покупката няма да мога да направя това което тази кола заслужава.

        П.С. В петък се сдобих с KDJ95 (1kz набор 99-та) пресно внесен от Италия с много мърлящини по интериора от предишния собственик и с почти никаква ръжда, така че мечтата 80-тка се отлага за неопределено време - да свършат още малко че сега е много лесно да се намери

        Поздрави
        Калин - О88 б579I9I
        Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Някой в Благоевград да погледне един Tuscon ??? 2.0 бензин, автоматик, с регистрация, има го в сайтовете за продажба?
          или поне доверен сервиз там, ако отида да го огледам?
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            Изненадващо ми се наложи да търся и купувам кола. След изчитането на доста теми във форума се спрях на Kia Sportage. Оглеждам коли от 1996 до 2002г, бензинов двигател за последващо газифициране, за предпочитане 128кс, 4 врати дълга база, като ми харесаха и екстра дългата им база. Гледам софиянки, понеже нямам време да обикалям на далеч и да набивам финанси за огледи, а и няма с какво да ходя. Има няколко регистрирани, но има и нов внос. Молбата ми е да ми ориентирате, къде евентуало да отида да прегледат някоя която ми хване окото, от някой, който разбира, защото досега не съм карал джип и ще е ново за мен. Благодаря предварително за помоща!
            Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
            Ямаха ХТ 600Е 95г.

            Коментар


            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Виж Пенчо дали ще изяви желание да ти помогне. Неговата е дизел, но за скорости и ходова част защо не.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Първоначално публикуван от tzetzo_slavista Преглед на мнение
                Изненадващо ми се наложи да търся и купувам кола. След изчитането на доста теми във форума се спрях на Kia Sportage. Оглеждам коли от 1996 до 2002г, бензинов двигател за последващо газифициране, за предпочитане 128кс, 4 врати дълга база, като ми харесаха и екстра дългата им база. Гледам софиянки, понеже нямам време да обикалям на далеч и да набивам финанси за огледи, а и няма с какво да ходя. Има няколко регистрирани, но има и нов внос. Молбата ми е да ми ориентирате, къде евентуало да отида да прегледат някоя която ми хване окото, от някой, който разбира, защото досега не съм карал джип и ще е ново за мен. Благодаря предварително за помоща!
                Звънни, да се разберем. Имам и от двете.
                Само от газ нищо не разбирам.

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Благодаря ти много Пенчо! За газта не се притеснявам толкова, колкото за ходавата част, понеже нямам опит с такъв тип автомобил. Утре ще ти звънна.
                  Всеки огън е малък пожар, а всеки пожар - голям огън!
                  Ямаха ХТ 600Е 95г.

                  Коментар


                  • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    Някой в Благоевград да погледне един Tuscon ??? 2.0 бензин, автоматик, с регистрация, има го в сайтовете за продажба?
                    или поне доверен сервиз там, ако отида да го огледам?
                    В сряда ще ходя да го гледам, никой ли не знае сервиз?
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Здравейте колеги може ли някои да помогне с 2 огледа на две джипки за да не бия път на празно защото съм доста далеко от местата където са джипките.Става въпрос за една фронтера 3.2 бензин в Сандански и един Форд Маверик 2.4 бензин в Дупница.И ако е възможно може ли някои да си остави телефон за контакти искам да се консултирам защото немога да реша каква джипка да купувам.Тъи като не разбирам и съм новобранец с джипките..... Предварително благодаря на хората които ще ми обърнат внимание.

                      Коментар


                      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Здравейте, търся колега от Пазарджик за оглед на тази кошница:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:y60.jpg
Прегледи:1
Размер:98.6 КБ
ID:5641069

                        За един приятел е, а той е доста бос, аз не съм, но съм далече, а той още повече за другото ще се разберем допълнително
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 09-02-15, 21:03.

                        Коментар


                        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                          Здравейте колеги, може ли някой да помогне за предварителен оглед на една Kia Sportage която е в Панагюрище. Това е обявата в мобиле-то

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kia-panagyurishte.jpg
Прегледи:1
Размер:63.5 КБ
ID:5647100

                          Ако някой може да помогне, да ми даде номера си и ще му се обадя да се разберем. Благодаря предварително.
                          Последно редактирано от nickbochev; 09-03-15, 19:33. Причина: "снимка" на обявата, вместо линк
                          KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                          08868пет4три18

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Здравейте колеги.
                            Малко помощ ми трябва.
                            Има ли някои колега от Пазарджик , които да ми помогне при оглед(закупуване) на джип.
                            Джипа е Jeep Cherokee Xj 2001г.

                            Коментар


                            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Първоначално публикуван от KrasenLFC Преглед на мнение
                              Здравейте колеги.
                              Малко помощ ми трябва.
                              Има ли някои колега от Пазарджик , които да ми помогне при оглед(закупуване) на джип.
                              Джипа е Jeep Cherokee Xj 2001г.
                              Ще намерим некои.даи повече инфо.
                              . LRE Bulgaria.
                              RRC SE V8 91г.

                              Коментар


                              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                Красен Колев тел.0888792080
                                Мисля в четвъртък да ходя да гледам.
                                Джипа по точно се намира в гр.Септември(Пазарджик).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X