Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

    Нисан Терано 1,3.0 бензин.С обикновено газово,в града 18/20 извьн града 14/16.Това е с 31/10,5/15...

    Коментар


    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

      На дизел го карам Мусото, само градско не сам го засичал все още

      Коментар


      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

        Диско 2,5 тди -18л в гората!
        :evil:Не се ослушвай, аз съм, идвам от където най-малко очакваш:twisted:

        Коментар


        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

          Киа Соренто 2.5 CDI ръчни скорости.Градско-10л.Извънградско 8,5-при нормално каране
          Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

          Коментар


          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

            Opel Frontera със насаден двигател 20SEH на бензин 12-13 в града,10 извънградско.На метан 17лв за 150км градско,извънградско на магистрала със 125-130км/ч пак толкова,със 90км/ч минава 200км със 17лв.

            Коментар


            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

              лада нива 1,6 карборатор 12,5 бензин на дълго, 15 - 18 газ смесено

              Коментар


              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                Преди няколко дена засичах Тойотата - Ленд Круйзер LJ70 2LT - 13/100 , а по-гората зависи дали ми тежи крака , стига и до 20/100 . А Текезарката ми гори 50/100 газ , където и да я карам .
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                  уаза ми гори кам 37 газ , зимно време (газене на сняг и кал) лятно време по асвалт пада до кам 18 -20 .
                  москвича на оффроад ми гори 20 газ ..... а на асвалт не мога да го засека

                  Коментар


                  • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                    Isuzy Trooper 2.0 Бензин/Газ, Дълга база - градско качва 12/13 на 100 на газ а извънградско 10/11. задоволително за джип с такъв размер тежина и кубатура. По гората не е засичан но там вече зависи от това как катериш и т.н

                    Isuzy Motor! 2.0 >!

                    Коментар


                    • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                      опел фронтера КБ на газ ми пада на 9-10 изванградско яко,градско на 12ска за бензин в гората 10/газ мойе и на 15

                      Коментар


                      • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                        моя не е баш за сериозен офроад,но много пъти ме е вадил от калта,рав4 2007 д4д.среден разход за почти 120.000км е 8,1л.на заснежена много стръмна поляна катери без грешка,даже и с м+с гумите се справя,но със зимни копа здраво.е,от калта ме вадиха веднъж,но там и трактора затъна,та викнаха втори 4х4.както се казва никога не е късно да станеш за резил.
                        пс> високия разход се дължи на 80% аутобан,ако имах повече междуградско щеше да е с 0.5-1л надолу.много добър компромис е бричката,ама тука сте май само тежка артилерия!

                        Коментар


                        • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                          Витара 1.6 16V дълга база с ГИ от Ямбол до Забърдо с пет човека и багаж 50 кг.-11л/100км
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                            daihatsu terios 1.3 1999г. 7л/100км-извънградско,10л/100км-градско.

                            Коментар


                            • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                              Опел Фронтера А къса база 2.0 бензин с ГИ - градско 12, извънградско 10, в гората около 15
                              '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

                              Коментар


                              • От: Колко ви харчи вашият 4х4?

                                Шкода октавия 4x4 тди комби 101 коня 2001год.
                                В зависимост от стила на шофиране,
                                извън града от 5,5л. до 7,5л.
                                В града от 8л. до 13л.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X