Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви харчи вашият 4х4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

    Фронтерка 95г. 2.0 ин. на газ я карам повечето .. с една бутилка(25л.) градско 200км. средно..
    Новата Гранд Витара 1.9 ddis - - - 10.4 средно.. градско повече...!


    Демек Фронтерката по икономична за сега... ама на дълаг път Гранда пада на 6-7
    лошите неща .. ме правят по добър човек...

    Коментар


    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

      Първоначално публикуван от okoleca Преглед на мнение
      Галопер 2 дългата база дизел - 8л извън градско, иначе повече от 9 няма начин, мотора е 2.5 интерколер. Много добър джип за нашите условия на пътуване
      Баце, аз съм със същия двигател, обаче къса база и градско из София ми дава между 10-11.5.
      Та има начин и повече от 9/100 да харчи
      Galloper II Exceed, 2001, 2.5 TDI, къса база

      Коментар


      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

        Зимата ми вдигна заради смукача и 4х4 но е поносимо

        Коментар


        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

          киа спортидж 2.0 16v с газов инжекцион 16/100 градско 12/100 извън,с караваната не знам ( КЕФА ЦЕНА НЯМА).

          Коментар


          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

            Киа спортиж 2000 16в 128кс магистрала 12 ,иэвьн града 10,в града14 гаэ. На 4х4 бърэи в снега 18.

            Коментар


            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

              Лада Нива1.7mi-лято градско-14л.извън градско-10л.Зима-градско-16л.извън градско-10л.Това е на ГАЗ.На бензин с около литър надолу.

              Коментар


              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                Днес:София-Копривщица-София -207 км-43.3л. газ,пълно -пълно,на една и съща колонка.На отиване карах аз,на връщане-жена ми .Зимни гуми.
                43.3:2,07=20,91л/100км
                Това ми е първото засичане,ще има още много.
                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                Коментар


                • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                  Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                  Днес:София-Копривщица-София -207 км-43.3л. газ,пълно -пълно,на една и съща колонка.На отиване карах аз,на връщане-жена ми .Зимни гуми.
                  43.3:2,07=20,91л/100км
                  Това ми е първото засичане,ще има още много.
                  Според мен това ти е горна гранциа, ако е било умерено каране.
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                    Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                    Днес:София-Копривщица-София -207 км-43.3л. газ,пълно -пълно,на една и съща колонка.На отиване карах аз,на връщане-жена ми .Зимни гуми.
                    43.3:2,07=20,91л/100км
                    Това ми е първото засичане,ще има още много.
                    Вчера:София-Пазарджик-яз.Батак-Пазарджик-София-315км-66,2л.газ,пълно -пълно на една и съща колонка.На отиване -аз,на връщане-тя.
                    66,2:3,15=21,01л/100км
                    На язовира-малко сняг,изтегляне на закъсала баничарка-това е!


                    "Според мен това ти е горна гранциа, ако е било умерено каране. "

                    Нормално каране,тепърва,ще се уча как се намалява разход на автоматик!
                    Дизелов Jeep, не е Jeep.

                    Коментар


                    • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                      4000сс, 239Hp, V6, механична - Toyota FJ, онази на аватарчето:
                      20/100 - София, градско;
                      12,5/100 - навсякъде другаде (без оффроуд - там горна черта нема).
                      МАШИНИТЕ са за да СЛУЖАТ на ХОРАТА
                      [I][SIZE=1](т`ва нещо от законите на роботиката...)[/SIZE][/I]

                      Коментар


                      • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                        здр,Терано 2400 инжексион с турска газ градско 16л газ извънградско-12газ -90км/ч

                        Коментар


                        • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                          Pajero 3,0, V6, 94г., automat, бензин/газ, дълга база

                          По асфалтов път 20л/100км на бензин
                          По асфалтов път 20л/100км на газ (няма нищо общо с вървенето на бензин)

                          Извън пътя: не питай....но пък досега не ме е изоставал в калта
                          Toyota RAV4 III 2.2 D-4D 136 Hp
                          Nissan Terrano II R20 2.7 TDi 125 Hp

                          Коментар


                          • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                            Explorer V6,4x4, Autom, 4.0l

                            Градско 19-21

                            Извън 13.5-15

                            Кал 18

                            Коментар


                            • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                              Jeep Grand Cherokee 5.2 - газов инжекцион
                              София - Добрич 70 л. газ свършиха на 480 км. без да бързам особенно.
                              На бензин - предполагам пак толкова - компютъра показваше 14/100 разход.

                              Коментар


                              • До: Колко ви харчи вашия 4х4?

                                Първоначално публикуван от JoyNT Преглед на мнение
                                Jeep Grand Cherokee 5.2 - газов инжекцион
                                София - Добрич 70 л. газ свършиха на 480 км. без да бързам особенно.
                                На бензин - предполагам пак толкова - компютъра показваше 14/100 разход.
                                с какъв газов инжекцион си ? и с колко км. караше
                                аз съм постигал такъв разход, след като карах с 50 - 60 км/ч на равно...
                                а със скорости 120 - 140 км/ч и клима. харчи 16 - 17/100
                                LZ1RED

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X