Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
    ... И на повечето леки автомобили точно в праговете има подсилен участък за вдигане!
    Какво има на "повечето леки автомобили" не ме интересува ни най-малко. Защото, ако ти не знаеш, че на конкретния автомобил (който не е точно лека кола) местата за вдигане са други, ще смачкаш праговете. Същото ще направиш и ако не регулираш подходящо лапите на подемника. А твоето незнание става проблем за пациента. Защото, дори и ремонтът на праговете да мине изцяло за твоя сметка, той ще е свързан с неудобства за клиента, който ще тряба да се занимава с тенекеджии и да стои без кола едно известно време.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #62
      От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

      Чавдаре , Враца е регистрацията ми по ЛК.
      Имам и белгийски номер от националния регистър на кралството.Знам как се повдига самоносещо купе и такова на шаси.Работя в един от двата сервиза , които си поделят двете първи места в Белгия.
      Мислиш ли , че е случайно и папук там държат ли?
      И да не пропуснеш , че работя по продукти на Крайслер и Фиат , които струват повече от къщичката ми във Враца.Всеки един екземпляр.По няколко на ден.
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • #63
        От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        ... Знам как се повдига ...
        Ти знаеш, други не знаят. Ама претенциЙ имат ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #64
          От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

          За това призовах към "бон тон".
          пп Ангелов е прав в изискванията си и реда.Малко , ма много малко ( да има поглед отвътре) и ...,ако успее да приложи такъв порядък-ще стане.
          Аз мога да спирам от движение неизправни МПС.Не лично , но в работната карта...после в компа..после - не излиза на пътя.
          Имаме стенд за спирачки и амортисьори , вързан към ТК.Колата минава преглед по параграф СС ,АМ.Само да е изправна.
          Знаеш , на дисковете пише мин дебелина.Някой път ги пускаме за още един път накладки.По преценка на собственика.Ясен ти е проблема с буталото на спирачния апарат и компенсатор на ръчна?...
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #65
            От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

            И на повечето леки автомобили точно в праговете има подсилен участък за вдигане![/QUOTE]

            А ма във тази гръпа не виждам някои да говори за леки коли, знаете ли как изглежда джип дигнат за праговете. Щях да го бия ( колегата )!?. във неговия сервиз.
            МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

            Коментар


            • #66
              От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

              Баш в единия от дружбенските, за малко до като се обърна и бяха подпрели лапите на страничните степенки.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #67
                От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

                В пнеделник ще ти покажа Додж Рам с удължителите за подемника.Двуколонен,
                пп Един таъв неотдавна , с дизелов мотор беше свършил тора за кукуруза.Голем цирк.Всички знаят , че аддблу е 35% урея.И няколко бутванета на копчето на лоста за чистачките казват колко тор има в резервоара.Ма нема , бе....
                Голем тарикат.наплати 16 часа по 62 евро без ДДС (упражненията от специален специалист на марката), шот нема да слагаме тор на тоз инджин.
                пп Май беше тема за спирачната система.
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #68
                  От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  Чавдаре , Враца е регистрацията ми по ЛК.
                  Имам и белгийски номер от националния регистър на кралството.Знам как се повдига самоносещо купе и такова на шаси.Работя в един от двата сервиза , които си поделят двете първи места в Белгия.
                  Мислиш ли , че е случайно и папук там държат ли?
                  И да не пропуснеш , че работя по продукти на Крайслер и Фиат , които струват повече от къщичката ми във Враца.Всеки един екземпляр.По няколко на ден.
                  Тук проблема на повечето коли е че не е останало здраво място да го вдигнеш на подемника На ортака берлингото е на няма и 10 години а праговете му са тръгнали . Моя Еспейс е набор 1996 и има дупка само под акумолатора .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #69
                    От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    ... ако той работи в Германия ще е на светло, ше печели много повече и ще е много по-доволен!
                    Само дето не е в Германия, а тук, и, ако му сложат чатала на врата да изпълни условия за регистрация/лицензиране, писани от големите в бранша, най-вероятно е да "опъне петалата" ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #70
                      От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      Само дето не е в Германия, а тук, и, ако му сложат чатала на врата да изпълни условия за регистрация/лицензиране, писани от големите в бранша, най-вероятно е да "опъне петалата" ...
                      Две неща
                      Всички искаме в Германия
                      Отделно, убеден съм че и там има сервизи тип дедо
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #71
                        От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

                        Има някаква тенденция да дават пари на най-богатите. На селския чорбаджия му построиха цяла фабрика за съхранение на зърно, по евро проект. На обикновените бедняци им убиват поголовно животните.
                        И сервизите ако тръгнат да затварят ще стане подобно. Няма да е сефте ако почнат и да финансират големите, докато изкарват истинските майстори на борсата на труда.

                        Коментар


                        • #72
                          От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Две неща
                          Всички искаме в Германия
                          Отделно, убеден съм че и там има сервизи тип дедо
                          Има , Петре.И в Белгия има.Сигурно и в другите страни има.
                          Ма Дедо не е правил ремонт , в следствие на което да се получи автопроизшествие с жертви и материални щети.

                          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                          Има някаква тенденция да дават пари на най-богатите. На селския чорбаджия му построиха цяла фабрика за съхранение на зърно, по евро проект. На обикновените бедняци им убиват поголовно животните.
                          И сервизите ако тръгнат да затварят ще стане подобно. Няма да е сефте ако почнат и да финансират големите, докато изкарват истинските майстори на борсата на труда.
                          Ма и ти ги дрънкаш едни тъпи мерудии във всяко гърне.Който е майстор няма да пита за леб.Него ще молят за услуга!
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

                            По молба на jeko пращам снимки на подемника с удължителя:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:milen.jpg
Прегледи:1
Размер:175.1 КБ
ID:5794509
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #74
                              От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              ...Отделно, убеден съм че и там има сервизи тип дедо
                              Има зер. У Баден-Мерцедесберг за лекуване на прекъсващ двигател баш майсторите от официалния сервиз обявиха цена четири бона, ангренажна верига и още незнамсиквотам. Кварталният Дедо, дето ни правеше трошките по обекта само погледна под капака и каза "Du, Arsch, ей тоя датчик го поръчайте от Ибей, че при мен струва двойно, петдесет евро". И прав се оказа, мискининът

                              П.С. Понеже темата изначално е за Ем Комплект, та да попитам оня...ъъъ...ексцентричен бизнесмен Муле/таров още ли му е собственик?
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • #75
                                От: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.

                                Здравейте.Имаме развитие по Серената.Рейката,която ми ремонтираха преди месец и нещо и която изкапва маслото за около месец от едно уплътнение,изтече изцяло на около 100км от софия и колата с репатрак се върна в емкомплект да видят каква са я свършили.Тече като лейка от двете страни.Това беше в събота .До този момент няма отговор от сервиза.Чакаме развитие.Дано да не е я правил Любо Мулетаров.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X