Обява

Свий
Няма добавени обяви.

джип Шкода !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • джип Шкода !

    Евала на чехите, дано ни спасят от китайската напаст


    http://www.skoda-auto.com/cze/model/...ti/gallery.htm

  • #2
    хвааща око, не е лошо
    drive alive

    Коментар


    • #3
      от вътре изглежда малко дикомфорно, мен лично не ме кефи
      но със сигурност по добре от китайското
      LZ1RED

      Коментар


      • #4
        И мен нещо не ми харесва , а пък бъдещето ще покаже дали е по-добър - ако въобще влезе в серийно производство-/дали пък не е влязъл вече?/ .Но аз съм малко пристрастен,защото повече от американците,кюрдите и арабите , мразя само чехите , тъй че не ми се връзвайте!!!

        Коментар


        • #5
          Днес четох че на основата на това джипче,ще правят и пикап.Който не е нищо по -различно на външет вид от същото джипче,само че прадната половина на покрива е твърда,а задната е от някаква промазана материя.Дъното на багажника било гумирано,за по-лесно почистване.Под него може да се покставя твърдата половина на покрива,а меката се сгъва между двата реда седалки.Пък като изключим кукленския вид,почти не се съмнявам,че използваната в джипа техника е качествена и обмислена.Общо взето чехите са технически доста грамотен народ и като прибавим парите на германците вероятно може и да направят успешен паркетник!

          Коментар


          • #6
            На пръв поглед малко ми прилича на новата Fiat Panda! Иначе какво против имате Шкода? Това са едни евтини VW-ни! Доста прилична техника на поносима цена!
            RB Patrol Team

            Коментар


            • #7
              Силно подозирам че съвсем скоро ФВ-то ще остане пародия на Шкодата. Новите им мотори май-май вече го надминаха. Нямам никакви причини да обичам чехите. Обаче в крайна сметка света се е учил от тях да прави и автомобили, и локомотиви, и пушки... Да не говорим за технологичната култура. Най-продавания вестник в германските индустриални провинции е Хюриет ...

              Коментар


              • #8
                Re: джип Шкода !

                Първоначално публикуван от Volk
                Евала на чехите, дано ни спасят от китайската напаст
                И какво са ни направили китайците???
                И с какво е по-добър тоя СУВ от китайският???
                БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
                (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

                Коментар


                • #9
                  Volk кара Defender, така че неговия "SUV" е хиляда пъти по-добър от всеки един китайски.

                  А за Шкодата - има голям шанс да я пуснат в серийно производство, тъй като "татето" VW разработва компактен джип, който със сигурност ще влезе в серия. А оттам знаете как е - Audi, Skoda, Seat и всички с джипета.

                  Коментар


                  • #10
                    Имам право на мнение защото 20 (двадесет) години съм карал Шкода. Ще я изпипат чехите, но на всеки не може да се угоди! Особено на пристрастните!!! Г-н Севов ги сравнява с арабите не знам защо, но аз категорично протестирам!

                    Коментар


                    • #11
                      това все пак не е офроуд машина, а младежки автомобил за свободното време... някой не случайно каза, че прилича на новата Панда...

                      Ако съм някое студентче в Бавария, що да ни си взема едно такова да хода на ски
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Г-н Паджеровод,аз казах,че съм пристрастен понеже повече мразя чехите от арабите.Но това е лично мое мнение и не е обвързващо за никого.Не съм сравнявал двете нации , защото всяка си е гадна по своему и не могат да се сравнят.

                        Коментар


                        • #13
                          Re: джип Шкода !

                          Първоначално публикуван от Don Quijote
                          Първоначално публикуван от Volk
                          Евала на чехите, дано ни спасят от китайската напаст
                          И какво са ни направили китайците???
                          И с какво е по-добър тоя СУВ от китайският???
                          Виж краш теста и ще разбереш едно от най важните неща с които е по добър.
                          VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                          Коментар


                          • #14
                            Със сигурност ще е по-добър от китайския) Това не е трудно.
                            Карал съм всички Шкоди от 1000 МБ до 130Л и имам много добри впечатления от тази марка. За разлика от руските коли, при които допуските са в милиметри, това е един прецизно направен автомобил, който при правилна експлоатация и поддръжка е много верен. Не е лишен от кусури, но... такива бяха времената От всички бивши соц. страни само те правят смислени автомобили. Сравнете ги с новите модели от Тольяти или с румънските изгъзици, наречени Дачия. Преди седмица се возих в чисто ново такси Дачия и се чудя как това нещо е допуснато в серийно производство.
                            Защо да мразим чехите? Родителите ми живеят в тази подредена и уредена държава и карат Октавия, от което са супердоволни. Икономичен приятен, качествено направен и комфортен автомобил. Определено повече ми харесва от Пасата, на чиято база е конструиран.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #15
                              Една малка поправка - Octavia е на базата на Bora/Golf, a Superb е на базата на Passat

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X