Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin - Oregon

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin - Oregon

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Не.
    Няма тази възмжност , или още на са написали софтуера ?



    Чета в сайта на гармин , че пускат модел, който работи и с GLONAS ,но чак 2012 щели да бъдат активни спътниците. Аз , последните 5 години работих със спътници на GLONAS , как така догодина щели да са активни ?!?!?!?!?!?!?
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Garmin - Oregon

      Първоначално публикуван от RUDECANCEL Преглед на мнение
      .......................... Аз , последните 5 години работих със спътници на GLONAS , ........................................
      Би ли споделил с каква машина (приемник - марка, модел)?!? ...
      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

      Коментар


      • От: Garmin - Oregon

        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
        Би ли споделил с каква машина (приемник - марка, модел)?!? ...
        Ами единия приемник беше SOKKIA не помня модела ,някакъв с GNNS приемник за работа в реално време.

        Ако е важно ще попитам бившите колеги , че вече 6 месеца съм безработен

        Това са високоточни , геодезически GPS приемници; разликата с туристическия ми GARMIN e огромна , но все пак ... ползвал съм GLONAS

        Тук , ще сложа два линка на два различни приемника , които също работят с GLONAS , но са доста по-нови от това с което аз работих.
        Нека не се смята за реклама , но ако модератора прецени .... да ги изтрие:

        http://www.sokkia.net/product.php?pr...a&c=1268823965

        http://www.leica-geosystems.com/en/L...GS12_86598.htm
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Garmin - Oregon

          Излезе фърмуер 5.20 за х50 серията.
          Линк за сваляне:

          http://htftp.offroad-bulgaria.com/ne...20/GUPDATE.gcd

          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

          Коментар


          • От: Garmin - Oregon

            Здравейте,

            От скоро съм собственик на oregon 550 и съм много доволен.
            Единственото което ме дразни, и ще се радвам някой да помогне е превода на Българския език.

            Може ли да се направи така, че системния език да е на Английски (менюта), и да имам БГ клавиатура за търсене.
            В момента ако е на Eng. има само eng. клавиатура и не може да търси в cyr карта. Когато го сложа на интерфейс БГ, има cyr клавиатура и с превключване със стрелките излиза и eng такава.

            Благодаря

            Коментар


            • От: Garmin - Oregon

              Здравейте ,
              Аз май съм мнооооооогоо смотан пак имам проблем с OREGON 550 , когато изляза извън зададения маршрут , не преизчислява
              Да няма някаква настройка ?
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • От: Garmin - Oregon

                Абе май имаше. Трябва да е в настройките за маршрутизиране. Преизчисляване - автоматично ... нещо такова.

                Коментар


                • От: Garmin - Oregon

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Абе май имаше. Трябва да е в настройките за маршрутизиране. Преизчисляване - автоматично ... нещо такова.
                  Ем смотан съм .... няма такова нещо "..мар...шру...ти...за...ци...ци...ци...я "
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Garmin - Oregon

                    Изглежда от Гармин зарязаха х00 серията,но х50 продължават да я ъпдейтват. На 14.02 излезе фърмуер версия 5.50 .

                    Линкове към *.gcd файла:

                    http://www.garmin.com/software/Orego...dater__550.gcd

                    http://htftp.offroad-bulgaria.com/ne...50/GUPDATE.gcd
                    Последно редактирано от Валери Недялков; 21-02-12, 09:31.
                    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                    Коментар


                    • От: Garmin - Oregon

                      Има нова бета за х50 серията. Версията е 5.57 . Интересното е,че версията на GPS софтуера вече 6.00 ! Линкове за сваляне:

                      http://www8.garmin.com/software/Oregonx50_557Beta.exe


                      http://htftp.offroad-bulgaria.com/ne...ta/GUPDATE.GCD

                      Не препоръчвам поставянето на тази бета на уредите. GPS-а е нестабилен - изключва се по време на работа без видима причина. Иначе GPS софтуера версия 6.00 работи наистина добре. Аз се връщам на версия 5.20 - последната наистина стабилна версия.
                      Последно редактирано от Валери Недялков; 03-06-12, 21:08.
                      Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

                      Коментар


                      • От: Garmin - Oregon

                        Ако човек иска днес да си купи Oregon, кой модел точно е най-добрия избор съотношение цена-качество? И откъде е най-добре да се купи? И въобще Oregon ли е най-доброто решение в рамките на 600-700 лв.?Благодаря предварително!

                        П.П. Ще се ползва и за пешеходен и за атвомобилен.
                        Discovery I, 300 TDI

                        Коментар


                        • От: Garmin - Oregon

                          Най-доброто е Garmin Montana, особено щом е за пешеходен и автомобилен. Но е доста над 600-700 лв. Иначе Орегон 450 е добър вариант, или 550 ако искаш и фотокамера. Само че фотото е плачевно просто, няма никакъв смисъл от него. Така че 450 е по-добре. Друг добър вариант са новите eTrex, защото ползват и GLONASS мрежата. Но пък са с малък екран и ограничена функционалност.
                          "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

                          Коментар


                          • От: Garmin - Oregon

                            Нова версия на софтуера за х50 - 5.60.
                            Защо имам чувството, че програмистите на Гармин се упражняват на софтуера за този модел?
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Garmin - Oregon

                              Най-ме дразни, че сам се заключва за пътя. х50 - 5.00 - 5.50

                              Коментар


                              • От: Garmin - Oregon

                                Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                                Нова версия на софтуера за х50 - 5.60.
                                Защо имам чувството, че програмистите на Гармин се упражняват на софтуера за този модел?
                                Една крачка напред, две назад ...
                                От няколко седмици насам си пиша със съпорта на Garmin Европа, да вземат да оправят поне някои от бъговете ... е няма такава некомпетентност в отговорите им. Съмнявам се, че ще постигна нещо, но аз все пак се опитвам и продължавам да им пиша ...

                                За заключването за пътя, имаше отметка за изключване. Поне на 5.50 беше така.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X