До: MapInfo Vertical Mapper
За това иде реч...за това търся под телето вол..Би трябвало да е от растерна карта 100К-пулково, но пак си е много,което я прави неизползваема. И понеже не вярвам да има такава грешка,по-скоро повредата е в моя телевизор...във wor файла има зададено някакво отместване 2,може там да е ключа
.А да попитам това карта от геоложката картировка 100К ли е, че по колоните в атвибутната информация на нея ми прилича. Ако е тя координатите са Lon\Lat за да преминеш във WGS84 просто дай File -> Save Copy As... избери си слоя който искаш да презапишеш въвWGS84, задай му Projection и си готов
the sandman, да, от нея е,но не разбрах коя програма визираш за презаписване на файла.Виж в спелеото.
Поздрави
За това иде реч...за това търся под телето вол..Би трябвало да е от растерна карта 100К-пулково, но пак си е много,което я прави неизползваема. И понеже не вярвам да има такава грешка,по-скоро повредата е в моя телевизор...във wor файла има зададено някакво отместване 2,може там да е ключа
.А да попитам това карта от геоложката картировка 100К ли е, че по колоните в атвибутната информация на нея ми прилича. Ако е тя координатите са Lon\Lat за да преминеш във WGS84 просто дай File -> Save Copy As... избери си слоя който искаш да презапишеш въвWGS84, задай му Projection и си готов
the sandman, да, от нея е,но не разбрах коя програма визираш за презаписване на файла.Виж в спелеото.
Поздрави
Коментар