Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2 проблема в 5.11- изолинии и туристически обекти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: 2 проблема в 5.11- изолинии и туристически обекти

    Има доста такива улици наистина. Могат да се търсят и само по фамилия на името на улицата, защото тя със сигурност няма да е съкратена. Ако не сте сигурни дали първото име е съкратено или не, можете да потърсите улицата в конкретния град само по фамилия и тогава да изберете от намерените.

    Коментар


    • #32
      До: 2 проблема в 5.11- изолинии и туристически обекти

      Вярно , всичко е възможно , но само 1% от потребителите мислят като нас. Останалите ще кажат "нищо не намира". Иди им обяснявай.

      Коментар


      • #33
        До: 2 проблема в 5.11- изолинии и туристически обекти

        За следващата версия на картата ще коригираме улиците със съкращения в името, както и ще изчистим откритите грешки в имената на улиците.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • #34
          До: 2 проблема в 5.11- изолинии и туристически обекти

          Здравейте.С Garmin nuvi 1490 съм и от София му задавам да търси каньона на водопадите-Смолян и не го намира опитвах по всякакви начини,но уви а на самата карта като местоположение го намерих.Това с търсене до 100км.не е вярно защото дори и в Смолян не ми го намира.Друго което забелязах от Смилян задавам Мадан и хоп разни улици излизат но населеното място го няма както и да го търся.На връщане от Мадан задавам в.Рожен и след Смолян по завоите се почна едно забиване и преизчисляване направо се побърка.Показва пътя но колата я дава извън него и я върти на различни посоки сякаш не се движа по шосето.Дано в 5.20 не е така.
          0,1литра-demo/0.25литра-trial version/0.5литра-personal edition/0.7литра-professional edition/1.0литра-network edition/
          Оплачи се.[url]http://www.armenskipop.net/[/url]

          Коментар


          • #35
            До: 2 проблема в 5.11- изолинии и туристически обекти

            Първоначално публикуван от bingobongo Преглед на мнение
            Показва пътя но колата я дава извън него и я върти на различни посоки сякаш не се движа по шосето.
            На мен ми се е случвало същото, в центъра на София. Не мисля да е от картата, а нещо със спътниците имаше случка.
            Мисля нещо подобно се е случило.

            Коментар


            • #36
              До: 2 проблема в 5.11- изолинии и туристически обекти

              Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
              На мен ми се е случвало същото, в центъра на София. Не мисля да е от картата, а нещо със спътниците имаше случка.
              Мисля нещо подобно се е случило.
              Точно така, това се случва при "лош сигнал".

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X