Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Търся подробна карта на Гърция ?

    И при мен така.

    Свалих и тая от ftp-то и работи. Само не знам дали е последната версия? На прима виста рутира нормално.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #92
      До: Търся подробна карта на Гърция ?

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      И при мен така.

      Свалих и тая от ftp-то и работи. Само не знам дали е последната версия? На прима виста рутира нормално.
      Аз от фтп-то като пробвах в gps-a Autodrive Hellas ми я показва като инсталирана но като тръгна да търся примерно град ми изписва че не намира абсолютно нищо.А на мен ми трябва инсталацията за Autodrive Hellas за да мога да я заредя в мапсоурса и отам да я кача с други карти в един фаил на gps-a. Някои да знае от каде мога да си оправя проблема или да си сваля читава инсталация на картата за мапсоурса?

      Коментар


      • #93
        До: Търся подробна карта на Гърция ?

        Е аз в мапсорса я качих. И там пробвах рутирането. По адреси не съм търсил. Сега ще пробвам...

        Видях. И в мапсорса няма търсене по адреси. Само POI. Въпроса е дали в оригиналната инсталация има.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #94
          До: Търся подробна карта на Гърция ?

          Внимавайте - едно е да търсиш град в адрес, друго е да търсиш само град - има разлика.
          В Нуви например трябва в менюто Уер ту да скролираш малко надолу, за да видиш опция Ситис. Там се търси град.

          Коментар


          • #95
            До: Търся подробна карта на Гърция ?

            Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
            Внимавайте - едно е да търсиш град в адрес, друго е да търсиш само град - има разлика.
            В Нуви например трябва в менюто Уер ту да скролираш малко надолу, за да видиш опция Ситис. Там се търси град.
            Самото меню е деактивирано. Сравних с българската карта. Явно изобщо няма база данни за търсене.

            За "Find places" в мапсорса става въпрос. От тук заключвам че изобщо няма данни за такова търсене.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #96
              До: Търся подробна карта на Гърция ?

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Самото меню е деактивирано. Сравних с българската карта. Явно изобщо няма база данни за търсене.

              За "Find places" в мапсорса става въпрос. От тук заключвам че изобщо няма данни за такова търсене.
              Колеги, всичко в тази тема беше още в началото обяснено!!!
              1/ Аутодрайв , който е качен в Мапсорса и от там в уреда рутира , но не търси! Гъделът тук остава само за да си нанесеш предварително начертани пътища и точки в ЖПСА
              2/ с търсене работи само във вариант имг файл с унл файл!
              3/ вижте какви найменования на файлове може да има в жпса - сложете едно по ваша преценка/унл файла трябва да е със същото име!/
              Всичко това се отнася и до картата/картите/ на Турция!
              4/Това с езиците и що не се инсталира - написано е вече - трябва екзето да се екстрактне и т.н. - моля ви четете темата много внимателно!!!

              Коментар


              • #97
                До: Търся подробна карта на Гърция ?

                Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                Колеги, всичко в тази тема беше още в началото обяснено!!!
                1/ Аутодрайв , който е качен в Мапсорса и от там в уреда рутира , но не търси! Гъделът тук остава само за да си нанесеш предварително начертани пътища и точки в ЖПСА
                2/ с търсене работи само във вариант имг файл с унл файл!
                3/ вижте какви найменования на файлове може да има в жпса - сложете едно по ваша преценка/унл файла трябва да е със същото име!/
                Всичко това се отнася и до картата/картите/ на Турция!
                4/Това с езиците и що не се инсталира - написано е вече - трябва екзето да се екстрактне и т.н. - моля ви четете темата много внимателно!!!
                Искаш да кажеш, че ако имг файла го сложим в карта заеднос подходящия за него унл файл, тогава ще работи и търсенето по адрес ли????
                Защото като е без унл файл - това търсене не работи
                Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                Коментар


                • #98
                  До: Търся подробна карта на Гърция ?

                  Първоначално публикуван от kihi Преглед на мнение
                  Искаш да кажеш, че ако имг файла го сложим в карта заеднос подходящия за него унл файл, тогава ще работи и търсенето по адрес ли????
                  Защото като е без унл файл - това търсене не работи
                  Да, точно така! нещо повече - и карата няма да работи!... Вижте ... свалете си Аутодрайв екзе, екстрактнете му съдържанието, вземете само джимапрома/там е така/, кръстете го както си щете, сложете със същото име и унл файла/без него картата е заключена!/ и готово!...

                  Коментар


                  • #99
                    До: Търся подробна карта на Гърция ?

                    Първоначално публикуван от zgeorgiev Преглед на мнение
                    http://rapidshare.com/files/81080263/GMAPSUPP.IMG.html

                    Това е картата колеги! Поне на пръв поглед изглежда така, не съм я пробвал в действителност, но ми изглежда доста детайлна. Просто сваляте файла, преименуваре го на gmapprom.img и го слагате в папката Garmin на ГПС-а.
                    Качих я тази карта,обаче немога да търся градове,и т.н.И също така ми я разпознава като built-in map.И на вас ли не ви дава търсене?

                    Коментар


                    • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                      Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                      Да, точно така! нещо повече - и карата няма да работи!... Вижте ... свалете си Аутодрайв екзе, екстрактнете му съдържанието, вземете само джимапрома/там е така/, кръстете го както си щете, сложете със същото име и унл файла/без него картата е заключена!/ и готово!...
                      Нямаш грешка!!!
                      Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

                      Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

                      Коментар


                      • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                        Абе колеги, при вас тази карта рутира ли или не? Аз я имам инсталирана в ГПС-а отдавна, но никога не съм се заглеждал... Сега ми предстои пътуване натам и ми направи впечатление, че лилавата стрелка върви май върху базовата карта (не съм сигурен), вместо върху пътя... И при вас ли е така? Говорим си за Auto Drive - Hellas 1.25.
                        Благодаря!

                        Коментар


                        • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                          Първоначално публикуван от zgeorgiev Преглед на мнение
                          Абе колеги, при вас тази карта рутира ли или не? Аз я имам инсталирана в ГПС-а отдавна, но никога не съм се заглеждал... Сега ми предстои пътуване натам и ми направи впечатление, че лилавата стрелка върви май върху базовата карта (не съм сигурен), вместо върху пътя... И при вас ли е така? Говорим си за Auto Drive - Hellas 1.25.
                          Благодаря!
                          Колега , моля те да се загледаш преди да питаш, че вече всичко е казано в темата, а това си е жив спам и замърсяване на форума прочети всичко за Гърция и принципно много неща ще ти станат ясни! Моля те!

                          Коментар


                          • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                            дано и това ти помогне http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=26744

                            Коментар


                            • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                              Благодаря, това наистина помогна! Чукнах някаква произволна точка в Гърция, зададох на устройството да рутира до Солун (на симулация) и воала! Проработи!
                              Съжалявам за тъпия въпрос, но просто бях сигурен, че имам инсталирана хубава карта на Гърция и ако ме беше питал преди няколко дни щях да се закълна, че си рутира без проблем..., да, ама не! Тя си е чертаела маршрута върху базовата карта защото другите пътища явно се разминават и базовата се е явявала единствената алтернатива, по която да ме прекара.

                              ПС Изчел съм доста теми и мнения в този форум и не смятам, че въпроса ми е бил чист спам, просто не намерих конкретен отговор на моя проблем (той беше в линка, който ми даде по късно, за което ти благодаря още веднъж!) Моля, който там отговаря за чистотата на темите във форума да изтрие последните ми два поста, ако прецени, че няма да са от полза на никого!

                              Поздрави,
                              Здравко

                              Коментар


                              • До: Търся подробна карта на Гърция ?

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                И при мен така.

                                Свалих и тая от ftp-то и работи. Само не знам дали е последната версия? На прима виста рутира нормално.
                                Колега какво е това ftp-то новак съм имам нуви 350 от къде да я дръпна тази Auto Drive - Hellas 1.25. или някаква работеща GR карта предварително благодаря....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X