Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Инсталация на карти за начинаещи

    Друг е бил проблема при теб колега , защото без премахване на тези държави пак всичко си работи. Може първият път при обединението да не се е получило коректно.Правил съм го десетки пъти (и продължавам да го правя) с препокриващи се карти. Но Гармин си е Гармин. Може в някои случаи и това да е решение на проблема.

    Коментар


    • #62
      До: Инсталация на карти за начинаещи

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Друг е бил проблема при теб колега , защото без премахване на тези държави пак всичко си работи. Може първият път при обединението да не се е получило коректно.Правил съм го десетки пъти (и продължавам да го правя) с препокриващи се карти. Но Гармин си е Гармин. Може в някои случаи и това да е решение на проблема.
      Да прав си и аз сам го правил но нчкои пат не се получава.Имам др проблем немога да задам маршрут пр от Българич за Гърция,Сърбия,Ромъния дава грешка а в бг си бачка,като отида в гърция също ба4ка така и за др карти които не са към NT 2008 това може ли да се оправи някак си

      Коментар


      • #63
        До: Инсталация на карти за начинаещи

        Виж си правилния номер на SD картата или UNIT ID номера на уреда.

        Коментар


        • #64
          До: Инсталация на карти за начинаещи

          да видях го 2 разли4ни са.как да го оправя

          Коментар


          • #65
            До: Инсталация на карти за начинаещи

            Горният пост не беше за теб , а за jeki , но постът му нещо изчезна.

            Коментар


            • #66
              До: Инсталация на карти за начинаещи

              Добре а аз как да оправя моя проблем.Как да опрая това с калкулацията ,пр Сандански,Серес неможе да изчисли дава грешка.

              Коментар


              • #67
                До: Инсталация на карти за начинаещи

                Немога да намеря едентификациония номер на моя GPS а той е Garmin Etrex Legend C в setings не намирам такова меню както е описано в стъпките на инсталацията на картата.
                ако може някой да ме упъти

                Коментар


                • #68
                  До: Инсталация на карти за начинаещи

                  Първоначално публикуван от ang-svo Преглед на мнение
                  Немога да намеря едентификациония номер на моя GPS а той е Garmin Etrex Legend C в setings не намирам такова меню както е описано в стъпките на инсталацията на картата.
                  ако може някой да ме упъти
                  Включи го в РС-то, пусни Мапсурса и погледни снимката
                  Прикачени файлове
                  LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                  Коментар


                  • #69
                    До: Инсталация на карти за начинаещи

                    Първоначално публикуван от kermitt
                    аз искам да ви попитам как да сложа повече карти,тоест с какви имена да ги нареча ,защото вече съм използвал GMAPSUPP,GMAPPROM, GMAPSUP2 и сега сложих и още една карта и нея съм я нарекъл GMAPPROM1 ,но не иска да я разпознае ? Благодаря
                    това е за нуви( ти си явно с мобайл хт за това става и gmapsup2)
                    gmapprom
                    gmapprom1
                    gmapsupp
                    gmapoem (тази карта се вижда в менюто , но не може да се изключва)

                    На SD картата:
                    gmapsupp
                    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                    Коментар


                    • #70
                      До: Инсталация на карти за начинаещи

                      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                      това е за нуви( ти си явно с мобайл хт за това става и gmapsup2)
                      gmapprom
                      gmapprom1
                      gmapsupp
                      gmapoem (тази карта се вижда в менюто , но не може да се изключва)

                      На SD картата:
                      gmapsupp
                      С GMAPPROM1 не става и не я разпознава !

                      Коментар


                      • #71
                        До: Инсталация на карти за начинаещи

                        GMXT не разпознава име GMAPPROM1. Използвай Gmaptool.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Инсталация на карти за начинаещи

                          Първоначално публикуван от nickthgreek
                          Здравейте и от мене, първо бих искал да ви се извиня за правописа ми, старая се.....

                          След много четене в форума реших и аз да си сваля картата за Гърция но уви, вместо това изтрих картата на Европа от GPS-ми то Nuvi 760
                          и на всичкото отгоре не ми чете и картата не можело да я отключи....
                          Моля, кажете ми дали има начин да се възтанови картата(City Navigator Europe NT 2008 Delux) или ????
                          А за другата карта ще се помъча още малко и ако не стане нищо пак ще се върна....
                          Благодария.
                          Не се притеснявай, всичко ще се възстанови.
                          Просто ти липсва опит в инсталирането на картите.
                          С малко повече четене във форумите и проби, ще си инсталираш всички карти , които ти трябват.
                          На първо време си изтегли от този торент, файла с големина 1,36 Гв , за да си върнеш картата на европа
                          http://thepiratebay.org/torrent/3916...rmin_Mobile_XT_
                          Последно редактирано от ml500; 30-09-08, 09:21.
                          [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                          Коментар


                          • #73
                            До: Инсталация на карти за начинаещи

                            Първоначално публикуван от nickthgreek
                            До ml500: приятелю, искрено ти благодаря, днес имах малко свободно време и успях да възтановя картата
                            (гръцката още ме измъчва....дали не ми отмъщава като нейн сънародник)
                            До тук добре! Европата я преборихме, продължаваме с Гърция.
                            Дръпни това http://tranz.it/load.php?id=ZeRiH03BdfYAVyUz163970
                            и си напиши в темата ID-то на Нувито или на ес-ди картата, за да ти направя отключваш файл за гръцката карта. После ще ти кажа как да ги прекръстиш и в коя папка да ги сложиш , за да "свирне" и гръцката
                            [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                            Коментар


                            • #74
                              До: Инсталация на карти за начинаещи

                              Първоначално публикуван от ml500
                              Щом не иска , я първо кажи в папка гармин на уреда, какви файлове ".имг" /имената/ имаш и съответно в ес-ди картата същото
                              На уреда имам „gmapbmap.img” & “gmapsupp.img”
                              А на SD-то “gmapsupp.img”

                              Коментар


                              • #75
                                До: Инсталация на карти за начинаещи

                                а това ай-ди което си ми дал , на уреда ли е или на ес-дито?
                                Според мен е по-добре гръцката карта да я качиш на уреда за да си пазиш мястото на SD-картата за mp3-ки.

                                Ако си ми дал ай-ди на уреда, правиш следното:
                                1.Издърпваш този файл
                                http://tranz.it/load.php?id=wJp0Nf3yEaRX5ffM164529
                                2.Преименуваш вече изтегления от теб, файл /GREECE.img/ , файла трябва да се казва gmapprom.img
                                3. После двата файла gmapprom.img и gmapprom.unl ги поставяш в уреда в папка “Гармин” и вече имаш работеща гръцка карта.
                                Последно редактирано от ml500; 02-10-08, 18:46.
                                [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X