Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инсталация на карти за начинаещи

    Само да спомена за всички мераклии да си купят нови уреди от Гармин, че ако ще купуват моделите по-долу, следва да си ги купят с Лайфтайм абонамент.
    Причината е, че Гармин са сложили допълнителна защита на картите си /говоря само за картите на Гармин - OSM си работят/ и за сега няма вариант за отключването им!
    Моделите са:
    Nuvi 55, 56, 65, 66, 25x9, 26x9
    Gpsmap64
    Edge 1000
    Zumo 590
    Скоро може да се разпространи и на други апарати, но за сега са тези.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • От: Инсталация на карти за начинаещи

      Тази защита в firmware ли е или в картата? Не ми се рови да чета!

      Коментар


      • От: Инсталация на карти за начинаещи

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        Тази защита в firmware ли е или в картата? Не ми се рови да чета!
        #559

        Коментар


        • От: Инсталация на карти за начинаещи

          М не мисля, че е само във фирмуера. Има нещо добавено/променено и в картите. Двете неща действат едновременно, но основното е във фирма. Те за това и още не могат да го нагодят за всички нуви устройства, а при Орегона беше крах
          Nothing comes from nothing...

          Коментар


          • От: Инсталация на карти за начинаещи

            Благодаря за положения труд. След изчитане на темата инсталирането стана от първия път.

            Коментар


            • От: Инсталация на карти за начинаещи

              здравейте как се инсталират карти на Goclever

              Коментар


              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                Първоначално публикуван от georgi23 Преглед на мнение
                здравейте как се инсталират карти на Goclever
                Ако не е с IGo, слагай IGo! От там нататък картите не са проблем. Най-вероятно поне в началото ще е проблем, ама попрочети в pocket-а. След това пак питай.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Инсталация на карти за начинаещи

                  Гоклевър-а не е Айго, картите му са с някакви странни разширения и допълнителен лицензен файл.
                  Най-вероятно може да се инсталира Айго, не съм пробвал.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Инсталация на карти за начинаещи

                    http://forum.pocketbulgaria.com/view...p?f=49&t=30047
                    Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                    Коментар


                    • От: Инсталация на карти за начинаещи

                      Здравейте, от 2 дена чета и направо ме заболя главата.... имам някаква насоченост но така и не откривам карта, някаква адекватна. Имам GARMIN Nuvi 265W стар модел е. Колко най - нова карта мога да му ъплоудна и от къде. От както е купена навигацията не е пипана(фърмуери ...нищо) , нищо не е ъпдейтвано вече може би 7 години не съм сигурен. Интересува ме карта на европа, по-конкретно ми предстои Гърция та се боря да я вкарам в правия път тази навигация ако е възможно. ХелП

                      Коментар


                      • От: Инсталация на карти за начинаещи

                        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                        М не мисля, че е само във фирмуера. Има нещо добавено/променено и в картите. Двете неща действат едновременно, но основното е във фирма. Те за това и още не могат да го нагодят за всички нуви устройства, а при Орегона беше крах
                        Да така е.... изпитано с нов модел на гармин. Казва че картите са brick-нати и не ги зарежда. Има нова система за оторизация на картите. Някой чел ли е нещо за това?

                        Коментар


                        • От: Инсталация на карти за начинаещи

                          Първоначално публикуван от Fragment Преглед на мнение
                          Здравейте, от 2 дена чета и направо ме заболя главата.... имам някаква насоченост но така и не откривам карта, някаква адекватна. Имам GARMIN Nuvi 265W стар модел е. Колко най - нова карта мога да му ъплоудна и от къде. От както е купена навигацията не е пипана(фърмуери ...нищо) , нищо не е ъпдейтвано вече може би 7 години не съм сигурен. Интересува ме карта на европа, по-конкретно ми предстои Гърция та се боря да я вкарам в правия път тази навигация ако е възможно. ХелП
                          Можеш да качиш последната излязла карта, стига да е за Гармин. За Гърция - отиваш в един съседен форум( Ип...т - България), теглиш Гърция, качваш на СД картата и пътуваш.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Инсталация на карти за начинаещи

                            Здравейте ,

                            Имам едно доста остаряло уредче GARMIN NUVI 200 - още си е с картата на БГ с която е купуван преди доста години .Доста отдаван не е използвано и очакваш да се е скапало, но след като го заредих и включих установих че си работи много добре и батерията си му е ОК. Сега имам желание да си го направя "модерно"

                            Имам желание да му упдейтна картата - имам на едно листче от комплекта на закупуването написан код на картата и това че версията е ОФРМ 4.40 - Много стара ли е ?

                            Имам желание да му сложа нова карта на БГ , и на някой от съседните страни - Турция (предстои ми пътуване по Егейското крайбрежие ) , Румъния и Гърция ?

                            За съжаление нямам представа как се прави , може ли по-подробни указания как да си направя всичко ?

                            Картите в самия уред ли трябва да се сложат или на SD карта ? След това може ли да се добави към всяка карта предупреждения за камери и т.н.

                            Благодаря за оказаната помощ

                            Коментар


                            • От: Инсталация на карти за начинаещи

                              Колега, пиши ми ЛС, да ти обясня

                              Коментар


                              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                                Привет, имам гармин 57 закупен с карта Великобритания § Ирландия с лайфтайм ъпдейт. Опитвам се да си сложа ОФРМ карта, но не ми се получава, пише ми, че картата е заключена. Запознат съм със слагане на карти на старите модели на гармин, но с този не ми се получава. Ако може малко помощ ще съм благодарен .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X