Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инсталация на карти за начинаещи

    След дълго четене успях да вкарам картата в MapSource там я разчита но след като я прехвърлех от там в устройството не ми я показва и останах с извода, че не върви на моя модел апарат за сметка на това намерих нещо подобно което ще ми свърши работа за сега. ISG благодаря ти за отделеното време

    Коментар


    • От: Инсталация на карти за начинаещи

      Здравейте, колеги! Много скоро ще ми се наложи да летя за Манчестър и търся карта, за да имам за всеки случай (пък и ще е от голяма помощ да виждам POI и т.н.). Имам PocketPC Fujitsu-Siemens N560 и Гармин Mobile XT, но ако картата е за друг софтуер, няма проблем ще го инсталирам. Много ви благодаря предварително! Хубав ден!
      П.С. Ако може да е отключена с направен .unl ще е чудесно

      Коментар


      • От: Инсталация на карти за начинаещи

        Великобритания и Ирландия теглиш от http://www.multiupload.com/UU3XQAYZPL - това е изрязано от СНЕ 2012.10.
        Четеш от този пост http://www.offroad-bulgaria.com/show...92#post1579992 надолу, ако е заключен файла /програмката FIU/ и трябва да стане.
        Ако нещо се обърка в което се съмнявам - пиши.
        Последно редактирано от ISG; 21-07-11, 13:13. Причина: 2012, а не 11
        Nothing comes from nothing...

        Коментар


        • От: Инсталация на карти за начинаещи

          Той колегата вече се оправи , но това 2011.10 или грешно си го написал , или е доста старо вече. След него има 4 версии.

          Коментар


          • От: Инсталация на карти за начинаещи

            Чудесно - линка е от 2012.10, ама то като бързаш - сори - оправих си го за следващите четящи.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Инсталация на карти за начинаещи

              Колеги, повярвайте ми наистина опитах, но не се получи грам..л купих си GPS Garmun nuvi 1490T от щатите.Има си вградена някакси карта на америка.Случайно да попитам има ли някой доброволец да ми отдели 10 мин от времето си, за да ми обясни много бързичко какво трябва да имам и как да го използвам, за да се сдобия с карта на България и Европа.Ще съм ви много благодарен, тъй като опитах, но хич не ми се получават нещата...
              Последно редактирано от Валери Недялков; 02-11-11, 14:47.

              Коментар


              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                Прочети първата тема "Систематизирана информация" там е описано как се инсталират карти. За Европейската карта ще ти помогнем, но за Българската си мисля, че в този форум никой не знае как става, единственния начин е да си я купиш. Аз ползвам ГПС купен от Щатите но съм купил и още шест от БГ, двата съм ги подарил на таксиметрови водачи в братска Турция и предполагам, че все още ги ползват (халал да им са).
                Задай конкретни въпроси за европеската ще се опитам свовременно да ти отговоря.

                Коментар


                • От: Инсталация на карти за начинаещи

                  Първоначално публикуван от egeniv Преглед на мнение
                  Прочети първата тема "Систематизирана информация" там е описано как се инсталират карти. За Европейската карта ще ти помогнем, но за Българската си мисля, че в този форум никой не знае как става, единственния начин е да си я купиш. Аз ползвам ГПС купен от Щатите но съм купил и още шест от БГ, двата съм ги подарил на таксиметрови водачи в братска Турция и предполагам, че все още ги ползват (халал да им са).
                  Задай конкретни въпроси за европеската ще се опитам свовременно да ти отговоря.
                  Ами в крайна сметка успях да кача ето това ................................... обаче не ми изглежда много подробна българската карта.Отидох в Банско и нямаше улици... мисълта ми е има ли някоя по-подробна карта на България?
                  Последно редактирано от Pacific; 26-09-11, 11:18.

                  Коментар


                  • От: Инсталация на карти за начинаещи

                    Първоначално публикуван от rap17ka7a Преглед на мнение
                    Ами в крайна сметка успях да кача ето това ................................... обаче не ми изглежда много подробна българската карта.Отидох в Банско и нямаше улици... мисълта ми е има ли някоя по-подробна карта на България?
                    Има.
                    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                    Коментар


                    • От: Инсталация на карти за начинаещи

                      Колега ISG като имаш такова прекрасно софтуерче за разкодиране на карти що ни мори да правим унл файлове да търсим идта и други глупости, но иначе голямо благодаря.
                      Върши чудесна работа разкодирах всичко дето видех..

                      Коментар


                      • От: Инсталация на карти за начинаещи
                        Здавейте,от къде мога да си изтегля garmin city navigator europe 2012 за kewnood dnx 7200 и каква е последователността при инсталирането и на sd? Благодаря.
                        Последно редактирано от Валери Недялков; 02-11-11, 14:52.

                        Коментар


                        • От: Инсталация на карти за начинаещи

                          Остана ли вече раздел в който да не си писал ? Разгледай темите във форума , толкова ли е трудно ? Точно в тази тема е обяснено всичко като за начинаещи , само трябва да се прочете внимателно. Днес даже излезе новата версия CNEU 2011.30.
                          Ако не можеш да се справиш сам , намери някой да ти го направи. Не е задължително да сме майстори във всичко.

                          П.П. Форума има и търсачка , която функционира отлично!
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от milstan; 02-11-11, 15:09.

                          Коментар


                          • От: Инсталация на карти за начинаещи

                            Хора, моля ви помогнете ми. Вече 4 часа вися и не мога да кача никаква карта. Навигацията ми е Garmin nuvi 1390t. Следвам всички инструкции и като отворя картите в settings(от последната стъпка), картата я няма. Ако някой знае решението, го моля да ми каже. Благодаря предварително.

                            Коментар


                            • Re: Инсталация на карти за начинаещи

                              Мирише ми на грешка в .unl-a. Провери дали е генериран конкретно за ТВОЯ уред.
                              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                              Коментар


                              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                                Пробвай да направиш папка Map и ги сложи в нея.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X