Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карти за начинаещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инсталация на карти за начинаещи

    Не ми стана ясно защо не можеш да качиш картата на вътрешната памет- съобщение за грешка ли ти дава?
    Ако някоя от трите карти НЕ Е сити навигатор размер от 2,5 гб за комбинация от 3 карти е повече от странен.

    Коментар


    • От: Инсталация на карти за начинаещи

      Момчета, много е хубава темата. Обаче се получава супер глупаво, защото някои от линковете в началото просто не работят. Оттам ние, незнаещите (поне аз) не можем да си отключим картите и въобще да ползваме инструкцийте...

      Коментар


      • От: Инсталация на карти за начинаещи

        Временно опитай с Google! Необходимите неща не са толкова много (май са само две : JetMouse и GmapTool).

        Коментар


        • От: Инсталация на карти за начинаещи

          OK. Next question Изчерпих трите възможни имена, които устройството разпознава, но искам да кача още карти. Какво да направя?

          Коментар


          • От: Инсталация на карти за начинаещи

            Да обединиш някои от картите.

            Коментар


            • От: Инсталация на карти за начинаещи

              Аз че не съм толкова наясно - не съм! Ама тия линкове от началото на темата не бачкат! Та от 2 дена търся карта на Европа и от 5-6 торента нито един не тръгва да се тегли! Та форума по принцип не е ли за да си помагаме? Еми 17 страници тема и няма нито един работещ линк от къде се теглят тия карти, а в същото време има 100 човека тука дето ги имат ........???

              Коментар


              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                Зависи кой какво разбира под помощ? Ако погледнеш съответната тема за картата на Европа (поне последните две страници) ще видиш , че всички линкове работят.

                Коментар


                • От: Инсталация на карти за начинаещи

                  Аз съм убеден, че много повече от 100 човека имат уиндоус, но пак няма работещ линк, за да си го изтеглиш. Не само с картите е така. А за помагането - помагаме си твърде много даже.
                  ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                  СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                  Коментар


                  • От: Инсталация на карти за начинаещи

                    Последния уиндоус си го изтеглих от Z.M..DA и си работи идеално, така че не е съвсем същото, щото с тая карта ми се отели вола докато я намеря? А ако помагахте достатъчно, нямаше от 17 стр тема, да има 15 стр въпроси. Както и да е, благодаря все пак, живи и здрави!

                    Коментар


                    • От: Инсталация на карти за начинаещи

                      Благодаря за пожеланията! Аз каквото съм научил съм го научил от тук. Може да не е много, но толкова ми е трябвало.
                      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                      Коментар


                      • От: До: Инсталация на карти за начинаещи

                        Не знам дали тук трябва да си задам въпроса но имам следния проблем изтеглих си тази карта http://web.uni-plovdiv.bg/vedrin/det...-35-041-4.html преименувах файла на GMAPSUPP.img направих си и файл GMAPSUPP.unl сложих ги в SD картата в папка Garmin пускам навигацията слагам отметка на картата и пак не ми излиза... Някакви идеи ?

                        Коментар


                        • От: Инсталация на карти за начинаещи

                          А папка Гаримн на SD картата направи ли?
                          И двата файла трябва да са в тази папка.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • От: Инсталация на карти за начинаещи

                            Да направил съм папка Гармин всичко е вътре и не тръгва

                            Коментар


                            • От: Инсталация на карти за начинаещи

                              Нещо не ми е ясно - значи след като вкл. апарата все пак в списъка на картите картата се показва, отмяташ я и после като отидеш в началния екран като натиснеш Виж картата или както е там при теб и картата не се вижда? Да не си я инсталирал 2 пъти - на картата и на уреда? Или да имаш 2 карти пуснати едновременно? Правилото е 1 карта.
                              Другото, което можеш да пробваш е да отключиш картата за винаги със ънлокер - примерно Fast Image Unlocker /Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!/ и тогава ще работи без отключващ файл на всякакво Гармин устройство.
                              И последен въпрос - какъв ти е апарата?
                              Nothing comes from nothing...

                              Коментар


                              • От: Инсталация на карти за начинаещи

                                Имам инсталирана карта на устройството но като махна отметката на нея и оставя само отметка на тази която ми е на SD картата може ли да има проблем или направо да изтрия тази от устройството и тогава да оставя само тази в картата която ми трябва ( в смисъл тя и тази в апарата ще ми трябва но по нататък ) Апарата ми е GARMIN nuvi 265W

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X