Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GARMIN GPS карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: GARMIN GPS карти

    Първоначално публикуван от PinochetBG Преглед на мнение
    Мога да помогна с източната и западната част, централната я нямам, дай е-мейл...
    Успех и дано не се изпечете в тази жега

    П.С. Сега видях, че имам една по подробна... ще ти пратя дано ти свършат работа...
    Kолега,от 2 дена имам gps. Kупих си го от България, но живея в Гърция. Трябва_ми карта на_северозападна Гърция от Кавала на_горе, вкличително и Тасос. От прочетеното разбрах, че си в час с тези работи и ще сам ти много благодарен, ако можеш да ми помогнеш. Имейла ми е milko_minev@abv.bg
    Последно редактирано от Pacific; 14-09-09, 14:58.

    Коментар


    • #62
      До: GARMIN GPS карти

      Първоначално публикуван от minev Преглед на мнение
      Kолега,от 2 дена имам gps. Kупих си го от България, но живея в Гърция. Трябва_ми карта на_северозападна Гърция от Кавала на_горе, вкличително и Тасос. От прочетеното разбрах, че си в час с тези работи и ще сам ти много благодарен, ако можеш да ми помогнеш. Имейла ми е milko_minev@abv.bg
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=67325

      Коментар


      • #63
        До: GARMIN GPS карти

        Здравейте, редовно чета темичките, но рядко се разписвам! Сега ми трябва малко помощ! Ще ходя към Англия и по точно в Лондон та ми трябва карта за GPSa Garmin Nuvi 200 е моя ако има такава карата ще съм много благодарен да дадете линкче или др.

        П.п.Ако съм объркал темата моля модераторите да се погрижат

        Коментар


        • #64
          До: GARMIN GPS карти

          Първоначално публикуван от chonkov Преглед на мнение
          Здравейте, редовно чета темичките, но рядко се разписвам! Сега ми трябва малко помощ! Ще ходя към Англия и по точно в Лондон та ми трябва карта за GPSa Garmin Nuvi 200 е моя ако има такава карата ще съм много благодарен да дадете линкче или др.

          П.п.Ако съм объркал темата моля модераторите да се погрижат
          Здравей колега!Довечера ще ти дам линк,ако някой не ме изпревари де!

          Коментар


          • #65
            До: GARMIN GPS карти

            Мерси колега ще чакам включване

            Коментар


            • #66
              До: GARMIN GPS карти

              Трябва ти City Navigator Europe - ако си си купил навигацията от България ти имаш европейската карта и българската. Но ти ще минеш или през Румъния, или през Сърбия. Така че ти трябват картите на една от двете държави. Ако не се отбиваш в тях никъде не ти трябват карти за двете държави.
              GARMIN nuvi 2350 LT
              GARMIN nuvi 250W - broken display

              Коментар


              • #67
                До: GARMIN GPS карти

                http://www.mininova.org/det/2667089 от тука си изтегли картата на Европа, а другите ги има в раздел Карти > Векторни карти
                GARMIN nuvi 2350 LT
                GARMIN nuvi 250W - broken display

                Коментар


                • #68
                  До: GARMIN GPS карти

                  Аз карта на а Европа си имам намирам го Лондон къде е и на Румъния имам но аз ще пътувам с Самолет! На мен ми трябва подробна карта на самия град Улици най-вече да мога като напиша някоя улица да ме закара там Както тук в Б-я

                  Коментар


                  • #69
                    До: GARMIN GPS карти

                    Първоначално публикуван от gido Преглед на мнение
                    Здравей колега!Довечера ще ти дам линк,ако някой не ме изпревари де!
                    Погледни тази колега!FID 378
                    http://tranz.it/load.php?id=aPi48SoQhUrRvN6G388558

                    Коментар


                    • #70
                      До: GARMIN GPS карти

                      Здравейте,
                      Когато инсталирам Bluechart карти - например Bluechart VEU70...France, когато компютъра е с мо-малко възможности бавно зарежда и пренасочва по време на работа в MapSource . Въпроса:
                      Могат ли да не се зареждат всиките разархивирани .img файлове, а само определени и как? Чрез insatall.bat се зарежда всичко.

                      Коментар


                      • #71
                        До: GARMIN GPS карти

                        Еми според мен най-лесно ще стане с Мапсеттулкита тъй като при него си посочваш точно кои карти искаш да ти инсталира в Мапсорс при създаването на нов мапсет. Другия вариант мисля че може да се отредактира и install бат файла точно кои файлове да ти инсталира в регистрите за Мапсорс.

                        Коментар


                        • #72
                          От: GARMIN GPS карти

                          Търся карта на Сърбия с отворен код за Garmin 1350

                          Коментар


                          • #73
                            От: GARMIN GPS карти

                            Има цяла тема за тази карта! Освен това никой не е забранил използването на търсачката на форума.
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...d.php?t=114239
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=35337

                            Коментар


                            • #74
                              От: GARMIN GPS карти

                              Здравейте,

                              Бихте ли пуснали работещ линк за карта на Европа

                              Навигация : Garmin nuvi


                              Предварително благодаря

                              Коментар


                              • #75
                                От: GARMIN GPS карти

                                До новите колеги: възможно ли е преди да хванете клавиатурата да пишете , да разгледате темите в раздела , поне на първата страница от раздела?
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...99#post1445599

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X