Обява

Свий
Няма добавени обяви.

GARMIN GPS карти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • GARMIN GPS карти

    реших да събера на едно място всичко, което съм успял да докопам . Главно Балканите, щото MetroGuide-а си е доста подробен, но за съжаление според него Европа свършва на границата на Австрия.
    Всичко е качено в секцията за карти.
    Последно редактирано от Pacific; 03-06-08, 12:23.

  • #2
    До: GARMIN GPS карти

    ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!!
    Заключени ли са тези карти и ако не, кои от тях не са?

    Коментар


    • #3
      До: GARMIN GPS карти

      Тези карти от MAPCENTER ли са или от друго място ?

      Коментар


      • #4
        До: GARMIN GPS карти

        eMule
        голЕм човек е мулето

        май Чехия е от MAPCENTER-а, ама вече не помня...

        Коментар


        • #5
          До: GARMIN GPS карти

          Здравейте!
          Имам малък проблем... до сега не ми е трябвала друга карта освен за България... Сега ми се налага да попътувам из руската тайга... Ще ми трябва карта на Руските дароги...
          Та тука има, свалих я, инсталирах, в Мапсорс се отвори, качих я в GPS-са, всичко беше успешно не даде никаква грешка уж, а картата я няма... После се загледах че иска ключ.. Намерих в инсталационната папка ключа, но като цифри се оказа недостатъчен... пробвах и другите опции ама не поиска... цял ден се борих, и сега ви моля за помощ, къде и какво бъркам...
          Също намерих из интернет карти в img формат на по-големите градове но те някакси нещат да се отварят с Мапсорс..
          Ех... Надявам се да ми помогнете...
          Аз знам малко руски то с питане и до Цариград ама...
          Благодаря предварително!

          Коментар


          • #6
            До: GARMIN GPS карти

            Къде по точно ще ходиш? .IMG трябва да го обработиш за да стане разбираем за гармина... Аз ползвам PachIMG. Ако не се справиш качи ги някъде и аз ще ти ги обработя...
            Успех.
            Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

            Коментар


            • #7
              До: GARMIN GPS карти

              Колеги издирваме карта на о-в Крит за Нуви 660 ??? Заминаваме на 25.08 двама колеги от тук с колите натам и ни е крайно необходима. Нувитата са ни еднакви. За съжаление в момента на Гарминската такава има само една единствена главна пътна артерия на целия остров. Моля ако знаете помагайте, защото ще обикаляме яко по острова и ще е хубаво да имаме данни.....надяваме се поне някой да знае нещичко и благодарим предварително за всяко мнение......
              S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
              или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
              пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

              Коментар


              • #8
                До: GARMIN GPS карти

                Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                Колеги издирваме карта на о-в Крит за Нуви 660 ??? Заминаваме на 25.08 двама колеги от тук с колите натам и ни е крайно необходима. Нувитата са ни еднакви. За съжаление в момента на Гарминската такава има само една единствена главна пътна артерия на целия остров. Моля ако знаете помагайте, защото ще обикаляме яко по острова и ще е хубаво да имаме данни.....надяваме се поне някой да знае нещичко и благодарим предварително за всяко мнение......
                Мога да помогна с източната и западната част, централната я нямам, дай е-мейл...
                Успех и дано не се изпечете в тази жега

                П.С. Сега видях, че имам една по подробна... ще ти пратя дано ти свършат работа...
                Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

                Коментар


                • #9
                  До: GARMIN GPS карти

                  Благодаря ти колега, на лично съм ти оставил данни за връзка с мен. очаквам карта...
                  S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                  или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                  пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                  Коментар


                  • #10
                    До: GARMIN GPS карти

                    В тази безплатната гръцка карта има остров Крит.

                    Коментар


                    • #11
                      До: GARMIN GPS карти

                      Събине, незная твоята карта на Гърция колко е пълна (дано е), но колегата ми я прати на фаил точно за нувито...за SD карта с което ме улесни ужасно много и понеже имам една SD карта - остана ми от теб свободна и от нея махнах БГ (стара версия на твоята карта) и качих файла от Пиночет - тръгна си без проблем...но е само за Крит !!! Твоята ако знаеш добра ли е и пълна ли е кажи защото оргиналната Гарминска карта е зле изключая Атина в нея? Между другото да попитам по тези допълнителни карти рутация за адрес работи ли или не ? Благодаря на Пиночет за отзивчивоста...

                      линка който си дал отваря снимки Събине къде е скрита тая карта ?
                      S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                      или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                      пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                      Коментар


                      • #12
                        До: GARMIN GPS карти

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        В тази безплатната гръцка карта има остров Крит.
                        Ако става въпрос за зтази:SetupGreece.exe
                        файла които съм ти пратил е от нея, но ти цепнах само Крит, ако искаш цялата (ако питаш мен е доста хубава) ще ти направя нов файл с цяла Гърция включително и Крит.

                        Сега се сетих, че може да вземеш готовия файл (разархивираш го и слагаш в директория с името "garmin") от тук:
                        http://mapcenter.cgpsmapper.com/getm...=3953&type=src

                        на файла е цяла Гърция + Крит
                        Успех!
                        Последно редактирано от Pacific; 03-06-08, 12:24.
                        Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

                        Коментар


                        • #13
                          До: GARMIN GPS карти

                          Първоначално публикуван от PinochetBG Преглед на мнение

                          Сега се сетих, че може да вземеш готовия файл (разархивираш го и слагаш в директория с името "garmin") от тук:
                          http://mapcenter.cgpsmapper.com/getm...=3953&type=src

                          на файла е цяла Гърция + Крит
                          Успех!

                          Това се съмнявам да стане(проработи).

                          Коментар


                          • #14
                            До: GARMIN GPS карти

                            Първоначално публикуван от 4x4 Преглед на мнение
                            Събине, незная твоята карта на Гърция колко е пълна (дано е), но колегата ми я прати на фаил точно за нувито...за SD карта с което ме улесни ужасно много и понеже имам една SD карта - остана ми от теб свободна и от нея махнах БГ (стара версия на твоята карта) и качих файла от Пиночет - тръгна си без проблем...но е само за Крит !!! Твоята ако знаеш добра ли е и пълна ли е кажи защото оргиналната Гарминска карта е зле изключая Атина в нея? Между другото да попитам по тези допълнителни карти рутация за адрес работи ли или не ? Благодаря на Пиночет за отзивчивоста...

                            линка който си дал отваря снимки Събине къде е скрита тая карта ?
                            Този линк си ми е част от потписа, няма нищо общо с картите.

                            Моята карта няма гърция.

                            Коментар


                            • #15
                              До: GARMIN GPS карти

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Това се съмнявам да стане(проработи).
                              Защо? Тествал съм го!
                              Кара: Santa Fe DM, 2.2CRDI AT, 197HP, 436 Nm

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X