Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin nüvi 3790T

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin nüvi 3790T

    lozan, направи ъпдейта през MyDashboard в garmin.com.. WebUpdater може би има някакъв бъг..

    Коментар


    • От: Garmin nüvi 3790T

      Благодаря ти за бързия отговор. Сега пуснах от там да направя ъпдейта и ми дава че всичко е ъпдейтнато.
      Последно редактирано от Pacific; 18-05-11, 21:36.

      Коментар


      • От: Garmin nüvi 3790T

        Здравейте!

        Предварително се извинявам, ако въпросът е коментиран и преди, но темата е доста голяма...

        Онзи ден се сдобих с 3790Т и като цяло уредът е страхотен, но забелязах основно 2 проблема.

        1. Когато пиша на кирилица при търсене на обекти или записване на любима точка, след всеки интервал цифрите на клавиатурата стават неактивни. Така не мога да търся номера на блокове и подобни. Имате ли такъв проблем и как мога да го разреша?
        2. При максимално приближаване на картата в режим на разглеждане, не се показват всички POI точки. Това нормално ли е за уреда?

        Уредът е с последната версия на firmware-a, както и последни версии на OFRM Geotrade TOPO CYR и City Navigator Europe NT.

        Благодаря предварително за отговорите!

        Коментар


        • От: Garmin nüvi 3790T

          Някои от знаещите как да е пробвал това

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:turboccc_vplayer2.png
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5279566Натиснете снимката за да я уголемите

Име:turboccc_vplayer1.png
Прегледи:1
Размер:146.3 КБ
ID:5279565Натиснете снимката за да я уголемите

Име:turboccc_vplayer3.png
Прегледи:1
Размер:102.1 КБ
ID:5279567Натиснете снимката за да я уголемите

Име:r3s4a8dliri5q14rcn1q.jpg
Прегледи:1
Размер:15.3 КБ
ID:5279568Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dmtq09qjfd4o99fd48p4.jpg
Прегледи:1
Размер:51.6 КБ
ID:5279569Натиснете снимката за да я уголемите

Име:iqnuxwjkj4ff1s60m7n.jpg
Прегледи:1
Размер:78.5 КБ
ID:5279570Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6foqyhusc57so4p1bz7q.jpg
Прегледи:1
Размер:92.6 КБ
ID:5279571

          Това е версия 2.40 на китайския firmware.

          Това което аз можах да направя е да стигна само до съобщението SOFTWARE MISSING...
          А за версия 2.20 която KIHI бе сложил по-напред ми се инсталира и си изключи тъч скриина и реално не можах да го пусна да видя софта какво е... Добре че успях да си върна обратно софта с който си бе...
          Последно редактирано от ggeorgiev; 23-05-11, 19:48.
          nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

          Коментар


          • От: Garmin nüvi 3790T

            Според мен gps-а си е за навигиране от точка А до точка Б всякакви други излишни екстри към него са "изгъзици"!

            Коментар


            • От: Garmin nüvi 3790T

              Нека сега да си отговоря сам на въпросите...

              1 отговор:
              Проблемът е в подредбата на клавиатура и по-точно в bg_BG.kbd файла. Оправих си сам подредбата и вече всичко е както трябва!

              2 отговор:
              Does my nuvi display POI icons on the map?

              The nuvi 2200, 2300, 2400, 3700 series units and the nuLink 1695 will only display icons on the map for your saved Favorites and any custom POI files that you may have installed. You will need to zoom in the map to 200 feet or closer to view the custom POI icons. The preloaded points of interest (restaurants, hotels, attractions, etc.) will not be displayed on the map as icons.
              Благодаря на отзовалите се!

              Коментар


              • От: Garmin nüvi 3790T

                Здравейте!

                Позволете да използвам темата, за да попитам за съвет дали да взимам 3760Т.
                С две думи бях се насочил към 1390Т или 2360LT, но вчера като видях на живо двата модела от серията 3700 бях очарован. Резолюцията и контрастът са несравними с другите модели. Но реших че ще бъде 3760Т, тъй като нямам нужда от гласови команди и 3D и не си заслужава ценовата разлика за мен.

                Прочетох темата и леко се "поуплаших" с това греене.
                Ще се радвам да чуя вашите съвети, след като сте го ползвали доста време.
                Благодаря ви предварително!
                TOYOTA LAND CRUISER 120
                OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
                YAMAHA TDM 850 4TX

                Коментар


                • От: Garmin nüvi 3790T

                  Взимай, а доколкото знам 3760 лесно става на 3790 като се флашне с някой от китайския или таиванския фърмуер и и той има 3D сгради.
                  Но друга освновна разлика е, че 3760 е само с 4 GB памет a 3790 е с 8 GB.
                  За греенето на мен поне до сега не ми е забивал - вярно че като понапече и пускам климатик ама .....

                  Коментар


                  • От: Garmin nüvi 3790T

                    Имам го от както е излязъл модела и ми е забивал не повече от 3-4 пъти, което е нормално за нова и толкова сложна машинка.

                    Коментар


                    • От: Garmin nüvi 3790T

                      Тези дни пътувахме до Румъния и нямахме никакви проблеми с 3790Т. А беше доста топло и напичаше много силно. Не е имало никакво забиване. Лично аз препоръчвам 3790Т заради повечето вградена памет. Уредът е страхотен!

                      Коментар


                      • От: Garmin nüvi 3790T

                        Благодаря ви за споделените впечатления!
                        Относно греенето ме озадачи фактът, че се обсъждаше облепване на задния панел с фолио.
                        Нормално е при метален корпус да се усеща повече топлината, която излъчва уреда, защото има по-голямо топлопредаване.

                        Това за двойно повечето памет на 3790 не го знаех, но една SD карта няма ли да свърши същата работа?
                        TOYOTA LAND CRUISER 120
                        OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
                        YAMAHA TDM 850 4TX

                        Коментар


                        • От: Garmin nüvi 3790T

                          Няма такава машинка като 3790Т.. Уникално нуви! Не съм имал възможността да работя с 3760, но от 3790 съм много очарован..Греенето се решава с климатик.

                          Коментар


                          • От: Garmin nüvi 3790T

                            Първоначално публикуван от Desislavd Преглед на мнение
                            Няма такава машинка като 3790Т.. Уникално нуви! Не съм имал възможността да работя с 3760, но от 3790 съм много очарован..Греенето се решава с климатик.

                            Значи в бъдеще ,Гармин ще предлагат климатик към GPs-a
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Garmin nüvi 3790T

                              Ами какво да ви кажа...

                              Получих добра оферта за 3790 и реших да скоча с двата крака.
                              Сега очаквам доставката
                              TOYOTA LAND CRUISER 120
                              OPEL FRONTERA B 2.2 DTI
                              YAMAHA TDM 850 4TX

                              Коментар


                              • От: Garmin nüvi 3790T

                                Никакви прегрявания над нормалното или забивания не съм имал на моето Нуви. Искам само да попитам уважаемия Събин да ми обърне малко внимание лично да го посетя с няколко други въпроса относно търсенето. Ще си заплатя отделеното време и интервенции ако се наложат. Но все още не ми е известна точната дата в която ще съм в София, но разбера ли веднага ще попитам дали е удобно към въпросната дата възможно ли е. В работно време през седмицата разбира се.
                                Въпреки добрата работа като цяло, ми се струва ,че някой неща не работят адекватно и вместо пиша постоянно предпочитам лично да проверя. Предимно търсейки адреси ме спира на десетки метри от истинската цел. Дори в Белгия на един адрес правилно написан и актуален ме спря на 3 преки от къщата... после в Холандия на някой адреси пак ме засилва на 40-50 метра от целта. Уж съм с номер едно нуви в бяла европейска държава пък ходя като муха без глава и не знам къде се намирам . Хем съм на адреса(според нувито) хем такова нещо там няма .. че питам местни хора и се оказва нувито ме е засилило не където трябва , в чужда държава това е голям СПЕКК. Вчера в Пловдив на един адрес в Кичук Париж ми каза че нама такъв адрес ... нямало 55 номер а само 54 , при положение че на 55 номер от въпросната улица стой огромна къща. Как така ми ги вади тия заключение това нуви !?!?!? Не работи адекватно тази навигация, дава аномалии в адресите и то БАЯ. Ако може да каже Събин в кой дни е удобна да намина в Геотрейд , ще си съобразя нещата според него. Благодарности предварително.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X