Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Новото Нюви765Т

    Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
    Колеги, никой ли няма отговор на моя въпрос???!!!
    Когато си купи Гарминчето не си ли свали на харда всички папки от него ? Ако си, просто го закачаш на компа, форматираш го и след това си копираш оригиналните неща отново, после ъпдейт и така. Ако не си, намери ме на скайпа ще ти пратя файловете и пак по същия начин. Това май е най лесния начин да се отървеш от ненужен софтуер. А форматирането става, все едно форматваш флашка....

    Коментар


    • #77
      До: Новото Нюви765Т

      Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
      Когато си купи Гарминчето не си ли свали на харда всички папки от него ? Ако си, просто го закачаш на компа, форматираш го и след това си копираш оригиналните неща отново, после ъпдейт и така. Ако не си, намери ме на скайпа ще ти пратя файловете и пак по същия начин. Това май е най лесния начин да се отървеш от ненужен софтуер. А форматирането става, все едно форматваш флашка....

      Ужас, не мога ли да отида някъде да ми го оправят. Едва ли ще мога да се оправя.

      Коментар


      • #78
        До: Новото Нюви765Т

        Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
        Ужас, не мога ли да отида някъде да ми го оправят. Едва ли ще мога да се оправя.
        Не е трудно........не знам от кой град си, нямате ли дилър на Гармин в града.

        Коментар


        • #79
          До: Новото Нюви765Т

          От София съм.

          Коментар


          • #80
            До: Новото Нюви765Т

            Първоначално публикуван от vorbara Преглед на мнение
            От София съм.
            ГЕОТРЕЙД-ИВАНОВ ООД
            София, Бул. "Васил Левски" 80А
            тел.: (02) 980 4004, 989 6255, 986 4518
            e-mail: office@geotrade.bg
            София ул. Малуша 2-8 вх.Б ет,2
            тел: (02) 865 2894 Service

            Коментар


            • #81
              До: Новото Нюви765Т

              Сабине здравей, моя проблем е следния: Имам две Нувита 765 и двете ги ъпдейтнах с последния софтуер (3.40) от сайта на Гармин, но едното е с карта 4.70 и тои не насича, а другото което е с карта 4.80 накъсва ужасно, даже и с Лите версията. Иначе забелязах, че на 4.80 доста по добре са направени координатите на пътищата и са доста по точни. Не знам от къде взимате данните за шосетата, но има такива в които Нувите ми дава да вляза, а те изобщо не съществуват или са някакви пътеки през гори и поляни. Аз пътувам много из БГ и ако ми кажеш как, ще ти давам постоянно информация за такива пътища.

              Коментар


              • #82
                До: Новото Нюви765Т

                Първоначално публикуван от Gocho Преглед на мнение
                Сабине здравей, моя проблем е следния: Имам две Нувита 765 и двете ги ъпдейтнах с последния софтуер (3.40) от сайта на Гармин, но едното е с карта 4.70 и тои не насича, а другото което е с карта 4.80 накъсва ужасно, даже и с Лите версията. Иначе забелязах, че на 4.80 доста по добре са направени координатите на пътищата и са доста по точни. Не знам от къде взимате данните за шосетата, но има такива в които Нувите ми дава да вляза, а те изобщо не съществуват или са някакви пътеки през гори и поляни. Аз пътувам много из БГ и ако ми кажеш как, ще ти давам постоянно информация за такива пътища.
                Колега, ето ТУК по тези въпроси!
                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                Коментар


                • #83
                  До: Новото Нюви765Т

                  Благодаря Пасифик, скоро ще започна да ви изпращам инфо. Оня ден навигацията ме вкара в един път, които е затворен от поне 5-6 години а тя се опита да ме прекара оттам, добре че го знаех, иначе е към 10 км дълъг участък.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Новото Нюви765Т

                    Първоначално публикуван от Gocho Преглед на мнение
                    Сабине здравей, моя проблем е следния: Имам две Нувита 765 и двете ги ъпдейтнах с последния софтуер (3.40) от сайта на Гармин, но едното е с карта 4.70 и тои не насича, а другото което е с карта 4.80 накъсва ужасно, даже и с Лите версията. Иначе забелязах, че на 4.80 доста по добре са направени координатите на пътищата и са доста по точни. Не знам от къде взимате данните за шосетата, но има такива в които Нувите ми дава да вляза, а те изобщо не съществуват или са някакви пътеки през гори и поляни. Аз пътувам много из БГ и ако ми кажеш как, ще ти давам постоянно информация за такива пътища.
                    Насичането и бавенето го има и при мен. Не ми показва имената на населените места в движение.
                    Нямам представа защо се случва, може и да е проблем на модела?
                    Зима иде

                    Коментар


                    • #85
                      До: Новото Нюви765Т

                      Не е проблем на модела защото докато си бях със старата версия на софта и карта 4.70 нямах никакъв проблем. Но сега с новата карта 4.80 и софт 3.40 за модела имам серизони проблеми на едната машинка, а другата на която е сменен само софтуера и е с картата с която е купен (4.70) няма никакъв проблем. Според мен проблема идва от другаде, ама не знам от къде.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Новото Нюви765Т

                        Да се надяваме, че някой от по- запознатите ще даде напътствия.
                        Зима иде

                        Коментар


                        • #87
                          До: Новото Нюви765Т

                          Ами какво да ви кажа, настройките свързани със скорост са еднакви(проверих ги), а Lite е доста по постна. Не виждам причина за това освен нещо свързано с новият фърмуер. Знам ли Гармин какви ги вършат...

                          2-те версии са направени с различни версии на компилатора от Гармин, явно и той вкарва някакви нови неща...

                          Ако е ужасно зле положението да пробвам ли да я направя още по лека?

                          Коментар


                          • #88
                            До: Новото Нюви765Т

                            Nuvi 765 наистина опреснява много бавно, но явно има места на картата ( с 4.80 съм ) които го тормозят много - пример е спускането от Вакарел към София - в 90% от случаите пътя изчезва и се появява чак към Лозен. И да намалиш скороста не помага, единствено смяна изглед от настройки. Аз съм с пълна версия, която товари, но ефекта е само на места.

                            А че процесора/софтуера му е бавен е така. При проба в самолет ( 760 км/ч ) изобщо неможа да покаже карта ( имам NT EU 2009 ). Старото Nuvi 300 с NT2008 даваше без проблем.

                            Някой да има проблем с FM Transmiter-а след обновяване до 3.40? Нещо спря да излъчва, само тишина, на която и честота да се сложи.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Новото Нюви765Т

                              Сабине, да положението е ужасно зле, навигацията примерно казва да се завие, ама опреснява след 10 сек и ти вече си минал и заминал. А и както писах преди, двете ми устройства в двете коли работят различно, едното е с новия софтуер и новата карта (там положението е плачевно), а другото устройство е с новия софт и карта 4.7 и там си работи както преди, без никакъв проблем, опреснява нормално и движението е плавно както преди да сменя софт. Иначе забелязах, че има пътища които са заложени като асфалтови, а те са си напълно чакъл и кал .

                              Коментар


                              • #90
                                До: Новото Нюви765Т

                                Това с изчезването на участъци от пътя го има и при мен, но като изляза от картата и вляза веднага пак в нея се появява. За трансмитера не съм гледал защото в БГ не може да се ползва. Ако някои може да даде инфо за метан станции в Македония,Гърция или Сърбия, ще съм много благодарен, че иначе не мога да изляза вече от БГ с това резервно бензинче от 13 литра.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X