Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото Нюви765Т

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Новото Нюви765Т

    Благодаря колега

    ПОЗДРАВИ
    Последно редактирано от Pacific; 03-02-09, 16:27.

    Коментар


    • #47
      До: Новото Нюви765Т

      Колеги, днес се изключи нювито !!! Само, както си беше на конзолката (или както там се казва) в колата. После не можах да го пусна цял ден. Като се прибирах, го сложих пак на конзолката и тръгна. Като го закача на компа, не се намира всеки път. Това от днес....какво му става ? Ако е софтуерно, няма проблем, записах си оригиналния софт на SD картата, още като го закачих за първи път на компа. Но ако е хардуерно ??? В София ли трябва да го нося ??? Или в Техномаркет, от там го купих......
      Точно 10 дена направи днес.....тъкмо свикнах с него. Помагайте, моля.

      Коментар


      • #48
        До: Новото Нюви765Т

        Гаранционната ти карта е към фирма Геотрейд София, и там трябва да го изпратиш ако имаш проблем с него. Принципно са здрави машинки, но може да си "изтеглил къса клечка". Геотрейд ще го заменят стига да може да се установи проблема, което не би трябвало да е трудно, защото уреда има менюта за вътрешна диагностика и помни проблемите които е имал. Ползвай и тествай, едно гасене не е проблем - случва се. Софруери сложнотии ... не е задължително да е дефектно.

        Коментар


        • #49
          До: Новото Нюви765Т

          На мен ли ми се струва или след ъпдейта към 3.0 ми се появи ecoRoute?
          Зима иде

          Коментар


          • #50
            До: Новото Нюви765Т

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Гаранционната ти карта е към фирма Геотрейд София, и там трябва да го изпратиш ако имаш проблем с него. Принципно са здрави машинки, но може да си "изтеглил къса клечка". Геотрейд ще го заменят стига да може да се установи проблема, което не би трябвало да е трудно, защото уреда има менюта за вътрешна диагностика и помни проблемите които е имал. Ползвай и тествай, едно гасене не е проблем - случва се. Софруери сложнотии ... не е задължително да е дефектно.
            Май проблема засега е софтуерен сложих оригиналния софт, ъпдейтнах после и се оправи. Тегля всички ПОИ и качвам, май ще трябва повече да внимавам. Софтуера излиза проблемен, да не са го писали Майкрософт

            Коментар


            • #51
              До: Новото Нюви765Т

              Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
              Май проблема засега е софтуерен сложих оригиналния софт, ъпдейтнах после и се оправи. Тегля всички ПОИ и качвам, май ще трябва повече да внимавам. Софтуера излиза проблемен, да не са го писали Майкрософт
              И от вчера отново се скапа. Изключва се и не иска изобщо да се включи. Закачам го на конзолката в колата, пуска се, .....зареждане на карти.....и се изключва. Пуснах мейл на Геотрейд, да видим какво ще отговорят, какво да правя с играчката......
              Последно редактирано от bodo; 01-02-09, 20:41.

              Коментар


              • #52
                До: Новото Нюви765Т

                Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                И от вчера отново се скапа. Изключва се и не иска изобщо да се включи. Закачам го на конзолката в колата, пуска се, .....зареждане на карти.....и се изключва. Пуснах мейл на Геотрейд, да видим какво ще отговорят, какво да правя с играчката......
                Според указанията, които получих от Геотрейд в отговор на запитването ми, Нювито вече би трябвало да пътува с куриер за София, за тяхна сметка. Сега ако ме изненадат приятно с бърза реакция, до края на седмицата проблема може би ще бъде решен....надявам се. Може би в крайна сметка в България нещата с гаранциите не са чак толкова зле.....
                Та като стане, ще пиша пак....или, както казва един приятел "хванал съм тука една работа, като стане, първо теб ще оправя" , това в кръга на шегата, де.....

                Коментар


                • #53
                  До: Новото Нюви765Т

                  излязла е версия 3.10
                  Зима иде

                  Коментар


                  • #54
                    До: Новото Нюви765Т

                    Излязла е версия 3.30.Според "Гармин" са пооправени доста бъгове.
                    Garmin Nuvi 860 T

                    Коментар


                    • #55
                      До: Новото Нюви765Т

                      И да се похваля, също и да благодаря на хората от Геотрейд, които точно след седмица ми изпратиха чисто ново нюви, т.е. смениха онова проблемното......ама нямах интернет у дома, та затова пиша чак сега, още не съм го закачал на компа, нямам време от домашни ремонти...

                      Коментар


                      • #56
                        До: Новото Нюви765Т

                        Аз искам да питам каква е разликата между двете nuvi-ta 765T i 765?
                        До колкото разбрах (може и да не е верно) Т означава че става и за камион и автобус, имали нещо верно в това?

                        П.С. Още едно въпросче: След като вързах nuvi 5000 към PC-to с кабела и го оставих да се позареди батерията малко (около 2 часа) ми направи впечатление че след това отказва да се включи нувито?! Това някакъв проблем с батерита ли е или нещо което пропускам ....?

                        Коментар


                        • #57
                          До: Новото Нюви765Т

                          Не. "Т" означава трафик контрол, т.е. че приема информация за трафика (задръстванията) в чужбина.

                          Nuvi 5000 мисля че нямам батерия, т.е. работи само докато е включен на захранване.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Новото Нюви765Т

                            Мерси за отговора sabin
                            Ще използвам темата за да не отварям нова ще питам тогава понеже доста от клиентите ми задават този въпрос:
                            Кои gps-i са предназначени за камион, автобус?
                            До колкото знам има едни nuvi 350 i 360 за тях знам че стават, дали има и други модели и кои са те?
                            Последно редактирано от Nuclear; 05-03-09, 18:12.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Новото Нюви765Т

                              Колега, отворете си нова тема. Така пълним тази с неща, които не се отнасят до нея, а след време някой ако търси отговори на задаваните от Вас въпроси ще е максимално затруднен.
                              Зима иде

                              Коментар


                              • #60
                                До: Новото Нюви765Т

                                А относно ползването с камион има поне десет теми. Просто няма такъв филм. Всичко е измама.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X