Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

    Първоначално публикуван от malkiq82 Преглед на мнение
    И при мен така се получи.рестартитах си телефона и сега тръгва нормално.Коя версия на ХТ качи??
    50040

    Коментар


    • #47
      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

      С версия 5.00.40 и процеса TSRAutostart.exe ми се включва макар да съм направил каквото трябва.Пак ще минавам на 4.00.20 май.
      YAMAHA WR450F

      Коментар


      • #48
        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

        Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
        С версия 5.00.40 и процеса TSRAutostart.exe ми се включва макар да съм направил каквото трябва.Пак ще минавам на 4.00.20 май.
        Колега най новата версия е 5.00.50 пробвай с нея

        Коментар


        • #49
          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

          Нокиа 5800
          ХТ 5.00.40
          Качил съм една карта gmapsupp и една gmapbmap.img (от комплекта СН 2009)

          търся помощ по следните въпроси:

          1- натискайки иконата на основния екран с посоката (долу вдясно) - винаги забива и иска рестарт на телефона
          2- навигатора отчита грешна надморска височина- на морския бряг отчита между 50 и 60 м.
          3- трябва ли да слагам някакви допълнителни файлове- например gmapbmap.sum ?

          Предварително благодаря за всички мнения

          Коментар


          • #50
            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

            Пак съм аз с 5530.
            С инсталирането се справих благодарение на версия 5.00.50.
            Направих файловите в UNL формата както е описано но така и не може да се свърже с нито един спътник дори и да изчаквам с часове. Единственият проблем за който подозирам е в това че не мога да намеря проклетото 8-цифрено ID за да го конвертирам, конвертирам IMEI-я но не се получава .ПОМОЩ!

            Коментар


            • #51
              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

              Само със софтуер не става,нужен е и GPS, а вие не споменавате да имате такъв.

              Коментар


              • #52
                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                5530 мисля че има GPS , но предполагам че може да е от софтуера , защото ако е с OS symbian s60 5th edition много трудно ще тръгне някой Гармин ....
                Аз съм с Nokia 5800 symbian s60 5th edition и от 3 дни търся в интернет усилено и опитах няколко варианта но не става.
                Моля ако някой колега има идея да я сподели, Благодаря предварително.
                Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
                Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

                Коментар


                • #53
                  До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                  На 5800 гармина тръгва от първия път и работи прекрасно. Само в някои случаи е необходимо (при мен не беше) да се изключи G сензора на телефона (за въртенето на екрана) защото е възможно да забие програмата.
                  А 5530 няма вграден GPS.

                  MobileXT-5.00.60-s60-rus.rar
                  Копираш папката Garmin и файла GarminMobileXT.sis на SD картата. Стартираш файла GarminMobileXT.sis и му даваш да се инсталира на вътрешната памет. При мен ID номера на SD картата го изписваше до половината и го видях на Nuvi.
                  И последната официална 5.00.50 си върви без проблеми.
                  Последно редактирано от milstan; 11-12-09, 08:09.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                    Така е,имам 5800 и N95,и на двата работи идеално,на 5800 е доста по добре според мен.
                    ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                    Коментар


                    • #55
                      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                      А 5530 няма вграден GPS.
                      ... ,но работи без проблеми с външен блутуут гпс.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                        Здравейте колеги,
                        инсталнах си Гармина на Нокия Е71 и всичко си работи,
                        но не мога да намеря как да си кача гласови напътствия?
                        Някой има ли идея как става тази процедура.
                        Мерси предварително

                        Коментар


                        • #57
                          От: До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                          Здравейте колеги , макар , че темата е стара бихте ли ми казали коя версия на Garmin Mobile XT да инсталирам на телефон Нокия 5800 , както и самия начин на инсталация - картата с какво разширение трябва да е ? Опитах по начина описан в пост № 53 , копирам GarminMobileXT.sis в карта памет , но не мога да инсталирам в паметта на телефона и както и ми извежда съобщение , че версията не е съвместима с телефона . При опита да отворя приложението се появява само началния екран с логото и приложението се затваря . Картата е gmapsupp , нещо друго по настройките на телефона трябва ли да се направи ? Благодаря предварително .
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • #58
                            От: До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                            Здравейте колеги , макар , че темата е стара бихте ли ми казали коя версия на Garmin Mobile XT да инсталирам на телефон Нокия 5800 , както и самия начин на инсталация - картата с какво разширение трябва да е ? Опитах по начина описан в пост № 53 , копирам GarminMobileXT.sis в карта памет , но не мога да инсталирам в паметта на телефона и както и ми извежда съобщение , че версията не е съвместима с телефона . При опита да отворя приложението се появява само началния екран с логото и приложението се затваря . Картата е gmapsupp , нещо друго по настройките на телефона трябва ли да се направи ? Благодаря предварително .
                            Здравей, версията която трябва да инсталираш и която върви добре /аз съм със същия GSM и Гармин/ е 5.00.50. Картата трябва да е с разширение IMG, а името може да е GMAPSUPP.IMG, GMAPSUP2.IMG, GMAPPROM.IMG. В интернет има много инфо как става инсталацията. Ше дам линк с описание на инсталацията стъпка по стъпка, като се надявам се не нарушавам правилата във форума.
                            http://gsmappsbg.com/dokumentatziya/...3-i-s60v5.html

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd v. 5.00.40

                              Благодаря за обяснението , всичко стана перфектно .
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X